Ваше серверне устаткування застаріло!

Чому Windows Server 2008/R2 EoS це не просто незначний ризик у вашому робочому середовищі

Зв'язатися з нами

Після 14 січня 2020 року ви більше не отримаєте оновлень безпеки для Windows Server 2008 та Windows Server 2008 R2. Це зробить ваші сервери, які працюють на цих операційних системах, магнітом для загроз кібербезпеки. Ваш бізнес в небезпеці! Кіберзлочинці, імовірно, спробують скористатися цією слабкістю у власних цілях. 

 

Як приклад, атака WannaCry дворічної давності. Зловмисники скористалися організаціями, які працювали з операційними системами Microsoft, що вже не підтримувалися компанією. WannaCry атакувала вразливі системи та заражала їх вірусами-вимагачами. За оцінками, ця атака призвела до збитків в розмірі 4 мільярдів доларів.


 

Старіння устаткування збільшує ризик незапланованого простою

Для бізнес-операцій критично важливими є такі застосунки, як Microsoft SQL Server та Microsoft Exchange Server. Запуск та робота цих програмних додатків на Server 2008 / R2 не лише піддає бізнес ризикам безпеки. Відсутність підтримки від постачальників може серйозно вплинути на продуктивність та стати причиною непередбачуваного простою. Уявіть на хвилину: ви власник бізнесу, а ваше програмне забезпечення для нарахування заробітної плати працює на серверній платформі, якій більше одинадцяти років. Окрім того, що серверна операційна система більше не захищена, існує ймовірність, що гарантія самого устаткування також закінчується. З кожним днем воно працює все гірше та подеколи незаплановано простоює. Без підтримки постачальників відновлення та запуск такої старої системи після відмови обладнання стане складнішим - часу для повернення бізнес-системи до роботи необхідно буде значно більше.

 

Незаплановані відключення та технічне обслуговування збільшують витрати для бізнесу

IDC, International Data Corporation, підрахувала, що вже після трьох років роботи апаратного забезпечення сервера спостерігається збільшення незапланованих відключень на 62%. При максимальній продуктивності організації додатково втрачають ще до 39%, а витрати на управління застосунками та адміністрування сервера починають різко зростати. Це є прямим впливом на господарські операції та витрати, і чим довше старе обладнання залишається в робочому середовищі, тим імовірніші тривалі періоди незапланованих простоїв.

 

Застаріла ІТ інфраструктура є найбільшою перешкодою на шляху до інновацій та цифрової трансформації

Якщо сервер продовжує працювати, витрати на ремонт та обслуговування з кожним роком експоненціально зростають. Коли гарантія відсутня, обладнання старіє, а система перестає працювати, постачальники мають докладати зусиль щоби полагодити її. Це, звісно, додає витрат до вже обмежених ІТ-бюджетів. Ви, як власник бізнесу, мали б зосередитися на трансформаціях та бізнесі, але витрачаєте свій час на питання, пов’язані з підтримкою застарілого обладнання та на управління витратами, спричиненими недосконалою інфраструктурою. В той час, як сучасна сервісна інфраструктура забезпечує підвищену надійність та безпеку, старіння апаратних засобів призводить до низки додаткових витрат, а застарілі версії програмного забезпечення - до зниження продуктивності. 


 

Такі заходи змушують малий та середній бізнес діяти

Через бюджетні обмеження компанії часто нехтують інвестиціями в ІТ-інфраструктуру. Закінчення підтримки Windows Server 2008 / R2, у поєднанні зі старіючим обладнанням, провокують бізнес оновлювати існуючі апаратні засоби та програмне забезпечення.

 

З кожним оновленням обладнання ви можете одночасно запускати приблизно на 30% більше додатків на одному пристрої. Крім того, сервери нового покоління забезпечують більшу щільність розміщення віртуальних машин. Це означає, що бізнес-додатки з великим навантаженням можуть працювати у віртуалізованому середовищі. Оскільки ці системи є більш потужними, вам знадобиться значно менше ліцензій на програмне забезпечення, і ви можете розглянути можливість паралельної роботи платформ. 

Локальні сервери переважають

Тож які є варіанти для бізнесу? В Konica Minolta ми пропонуємо різноманітні хмарні рішення, щоби допомогти клієнтам трансформувати свій бізнес. Дуже часто ми чуємо про переміщення інфраструктури та застосунків у хмару. Але 98% компаній все ще використовують локальні сервери. Це може бути застарілий застосунок, який не має SaaS моделі, або гібридне середовище, в якому Active Directory або сервер друку залишається локальним. Існує безліч підстав, керуючись якими компанії зберігають частину своєї інфраструктури локально та знаходять в цьому переваги. В цьому році 20% компаній збільшили свої витрати на автономні фізичні сервери, а 30% планують збільшити кількість фізичних локальних серверів. Конвергентна ІТ інфраструктура також набирає популярності. Йде мова про систему, що поєднує декілька серверів, мережевих пристроїв, сховищ, систем адміністрування та управління в єдиний обчислювальний пакет. Такий підхід є ідеальним для малих та середніх підприємств, що прагнуть скоротити об’єми IT ресурсів та оптимізувати витрати.


Час безмежних можливостей 

Простіше кажучи, час вийшов. Компанії мають діяти швидко. Продуктивність користувачів та дані клієнтів під загрозою. Якщо компанії не подбають про безпеку та надійність обладнання, в будь-який момент вони можуть стати недоступними або розкритими. Можливості для інновацій та трансформацій безмежні. Сьогодні вони стримують витрати, консолідують ІТ інфраструктуру та операції. Ми поряд, щоби допомогти вам миттєво відреагувати на зміни.