КОЛЬОРОВИЙ ДРУК В ОФІСІ – ЦЕ ДОСТУПНО!

CBA: СПРАВЕДЛИВА ПЛАТА ЗА КОЛЬОРОВІ ВІДБИТКИ

Кольорові документи вигідніше доносять інформацію, мають презентабельний вигляд та впливають на сприйняття інформації загалом. Але в деяких компаніях, з метою економії витрат, обмежують можливості працівників друкувати в кольорі. Ми, в Konica Minolta, дбаємо про наших клієнтів, тому переосмислили свій підхід до ціноутворення. Із переходом на СВА лічильник, друк кольорових документів стає доступнішим - ми пропонуємо абсолютно чесну ціну за кольорові відбитки.

Різні документи– різні витрати тонеру– різна ціна

Різні документи– різні витрати тонеру– різна ціна


За замовчуванням вартість кольорового відбитку для клієнтів Konica Minolta уніфікована та визначається обраним пакетом.

Найбільша складова вартості відбитку – тонер. Всі документи різні за контентом, відповідно, кількість тонеру, що витрачається на їхній друк теж різна та залежить від типу та розміру шрифту, насиченості друку, наявності фону, присутності зображення в документі тощо. Максимальне заповнення відбитку тонером в CMYK становить 400%, але для офісних БФП звичайний не перевищує 250%. Ми знаємо, що більшість офісних документів мають зовсім невелике заповнення кольором: бланки, таблиці, рахунки. Тож чому наші клієнти, друкуючи таку продукцію, мають переплачувати? Так ми розробили унікальний підхід до розрахунку вартості кольорової копії – Coverage based accounting або СВА.

Що це означає?

Що це означає?

Залежність вартості кольорового відбитку від коефіцієнту його заповнення кольором є інноваційною пропозицією Konica Minolta - на ринку немає аналогів. Сукупна вартість кольорових відбитків в рамках пакету із лічильником CBA розраховується без застосування додаткового програмного забезпечення, придбання якого здорожчило б вартість кінцевого продукту. Розрахунок проводиться засобами БФП і базується на підрахунку співвідношення кольорових пікселів до розміру аркушу, додатково приймаючи до уваги ICC профіль і результати калібрування пристрою.
 
Koniсa Мinolta однією з перших на українському ринку запропонувала справедливу ціну кольорової копії. Додаткові налаштування офісного хабу дають змогу автоматично визначати заповненість відбитку кольором та підраховувати сукупну вартість надрукованих кольорових відбитків з урахування коефіцієнту заповнення кольором цих документів.

Лічильник CBA працює з будь якими форматами паперу, але зводить їхній підрахунок до формату А4. Формати менші за А4 вважаються рівними до нього, але дискримінації у вартості відбитка на менших форматах через це не буде, адже вона залежить лише від відсотку заповнення.
 
Більшість постачальників послуг друку розраховують вартість кольорового відбитку з урахуванням всіх ризиків, перестраховуючись та припускаючи, що заповнення становить близько 30-40% і більше. Але власні статистичні дані Konica Minolta демонструють, що більшість офісних документів друкуються з заповненням 5-10%.
 
Наприклад, при друці 10 кольорових бланків, з використанням лічильника CBA та з урахуванням коефіцієнту заповнення в інтервалі 3-9% заповнення, наші клієнти платитимуть лише за 5,5 кольорових сторінок.

СВА дає змогу керувати вартістю відбитку

СВА дає змогу керувати вартістю відбитку

Більшість новітніх цифрових БФП Konica Minolta можуть бути облаштовані лічильником СВА: bizhub C3350, C3850, C258, C308, C368, C454e, C554e, C654e, C754e, C227, C287 та всі кольорові моделі лінійки i-Series: bizhub C257i, bizhub C250i, bizhub C300i, bizhub C360i, bizhub C450і, bizhub C550і, bizhub C650і, bizhub C3350i, bizhub C4050i.
 
 
Якщо ви друкуєте переважно таблиці, рахунки, бланки з заповненням менше CMYK 3% – Konika Minolta може запропонувати вигідну пропозицію – оплачувати вартість лише чорно-білого друку, колір в подарунок.

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Зв’яжіться з консультантом Konica Minolta

Так, я надаю згоду на отримання інформації:

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings