КОЛЬОРОВИЙ ДРУК В ОФІСІ — ЦЕ ДОСТУПНО!

CBA: СПРАВЕДЛИВА ПЛАТА ЗА КОЛЬОРОВІ ВІДБИТКИ

Кольорові документи вигідніше доносять інформацію, мають показний вигляд та впливають на сприйняття інформації загалом. Але в деяких компаніях з метою економії витрат обмежують можливості працівників друкувати в кольорі.

Ми в Konica Minolta дбаємо про наших клієнтів, тому переосмислили свій підхід до ціноутворення. З переходом на Coverage Based Accounting (CBA) лічильник друк кольорових документів стає доступнішим — ми пропонуємо абсолютно чесну ціну за кольорові відбитки.


 

Доступний кольоровий друк документів

Доступний кольоровий друк документів

РІЗНІ ДОКУМЕНТИ — РІЗНІ ВИТРАТИ ТОНЕРУ — РІЗНА ЦІНА

За замовчуванням вартість кольорового відбитка для клієнтів Konica Minolta уніфікована та визначається вартістю одного кольорового відбитка та кількістю надрукованих сторінок.

Найбільша складова вартості відбитку – тонер, інколи навіть до 80% від всієї вартості. Всі документи різні за контентом, відповідно, кількість тонеру, що витрачається на їхній друк, теж різна та залежить від типу та розміру шрифту, насиченості друку, наявності фону, присутності зображення в документі тощо. Максимальне заповнення відбитку тонером в CMYK становить 400%, але для офісних БФП звичайний не перевищує 250%. Ми знаємо, що більшість офісних документів мають зовсім невелике заповнення кольором: бланки, таблиці, рахунки. Тож чому наші клієнти, друкуючи таку продукцію, мають переплачувати?

Так ми розробили унікальний підхід до розрахунку вартості кольорової копії – Coverage based accounting або СВА.

Що це означає?

Що це означає?

Лічильник СВА — пропозиція Konica Minolta

Залежність вартості кольорового відбитка від коефіцієнта його заповнення кольором є інноваційною пропозицією Konica Minolta. Сукупна вартість кольорових відбитків в рамках пакету із лічильником CBA розраховується без застосування додаткового програмного забезпечення, придбання якого призвело до збільшення вартості кінцевого продукту. Розрахунок проводиться засобами БФП і базується на підрахунку співвідношення кольорових пікселів до розміру аркушу, додатково брати до уваги ICC профіль і результати калібрування пристрою.
 
Konica Minolta однією з перших на українському ринку запропонувала справедливу ціну кольорової копії. Додаткові налаштування офісного хабу дають змогу автоматично визначати заповненість відбитку кольором та підраховувати сукупну кількість надрукованих кольорових відбитків з урахування коефіцієнту заповнення кольором цих документів.

Лічильник CBA працює з будь-якими форматами паперу, але зводить їхній підрахунок до формату А4. Формати менші за А4 вважаються рівними до нього, але дискримінації у вартості відбитка на менших форматах через це не буде, адже вона залежить лише від відсотка заповнення.
 
Більшість постачальників послуг друку розраховують вартість кольорового відбитка з урахуванням всіх ризиків, перестраховуються та припускають заповнення більше, ніж воно є насправді. Але власні статистичні дані Konica Minolta демонструють, що більшість офісних документів друкуються з заповненням 5-10%.
 
Наприклад, при друці 10 кольорових бланків з використанням лічильника CBA та з урахуванням коефіцієнту заповнення в інтервалі 3-9% заповнення наші клієнти платитимуть лише за 5,5 кольорових сторінок.

 

Керуйте витратами

Керуйте витратами

СВА дає змогу керувати вартістю відбитка

Більшість новітніх цифрових БФП Konica Minolta можуть бути облаштовані лічильником СВА: bizhub C3350, C3850, C258, C308, C368, C454e, C554e, C654e, C754e, C227, C287 та всі кольорові моделі лінійки i-Series: bizhub C257i, bizhub C250i, bizhub C300i, bizhub C360i, bizhub C450і, bizhub C550і, bizhub C650і, bizhub C3350i, bizhub C4050i.
 
Якщо ви друкуєте переважно таблиці, рахунки, бланки з заповненням менше CMYK 3% – Konika Minolta може запропонувати вигідну пропозицію – оплачувати вартість лише чорно-білого друку, а кольорові відбитки в подарунок!

CBA вже обрали

CBA вже обрали
wog-(1).png
ancor-(1).png
metro-(1).png
хлібпром.png
otp.png
porshe.png

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Залишіть коротку інформацію про себе

Наші експерти зв'яжуться з вами щоби надати необхідну інформацію або проконсультувати