Про KONICA MINOLTA

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком.


Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія).

Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство.


Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами.

Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку".

За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.

У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики.

Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами.

За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

Фінансова звітність ДП "Коніка Мінолта Україна" за 2020 рік.

 

Ми — дослідники

Нас вабить невідоме і незвичне, тому ми створюємо технології, які роблять невидиме видимим. Ми знаємо, яким буде майбутнє, адже саме ми розробили модель цифрового робочого місця, яке допоможе компаніям працювати безпечно та ефективно. Ми змінюємо систему охорони здоров’я завдяки відеоаналізу, розпізнаванню зображень та автоматизації робочих процесів. Ми робимо революційні медичні відкриття і допомагаємо у боротьбі з найсерйознішими захворюваннями.

Наші цінності

Наші цінності
Завдяки сучасним офісним технологіям і хмарному керуванню інформацією, мобільним і IT послугам, наша історія — це яскраві приклади створення продуктів і сервісів, необхідних для впровадження інновацій і забезпечення можливості роботи з будь-якого місця у будь-який час.

Наші продукти та рішення допомагають компаніям в усьому світі прискорити та максимально полегшити обмін інформацією, підвищити якість та ефективність робочих процесів, встановити найвищий рівень безпеки.

Ми пишаємося тим, що портфоліо наших продуктів і рішень відповідає міжнародним екологічним стандартам. Ми постійно інвестуємо в дослідження та новітні розробки.

 

Цінності, що в нашій ДНК


Клієнтоорієнтованість, відкритість та чесність, відповідальність, інноваційність, інклюзивність та співпраця, натхненність — керуємося ними під час прийняття рішень, побудови бізнесу та формування відносин з партнерами. 


 

Наша історія

Наша історія

140-річний стартап

Трансформація — основа вашого успіху. Придивіться уважніше до нашої історії

Ми – це Konica Minolta

Ми – це Konica Minolta