Ньюзрум

5 ознак лідера часів трансформації: як не застрягнути в минулому

Читати статтю

AccurioPress C14000

Двохсота AccurioPress C14000 буде інстальована в Європі

Європа | 20. Лис 2020

Konica Minolta заявила про двохсоту інсталяцію AccurioPress C14000 у Європі всього через вісім місяців після старту продажів. Машина, що була представлена по всьому світі рік тому, друкує зі швидкістю 140 сторінок за хвилину і на 40% швидше за будь-яку іншу тонерну машину від Konica Minolta.

genARate для кращого корпоративного видання

Газета Донбасенерго з доповненою реальністю від Konica Minolta стала кращим корпоративним медіа України

Київ, Україна | 13. Лис 2020

Газета компанії "Донбасенерго" "Наша генерація" отримала Гран-прі конкурсу "Краще корпоративне медіа України – 2020" за інноваційний контент, сучасний дизайн і віртуозне поєднання цілей бізнесу та інтересів читачів. Перемога "Донбасенерго" доводить, що рішення Konica Minolta допомагають компаніям цифровізуватися та бути попереду.

MOBOTIX запускає високопродуктивну відеосистему S74

Вперше 4 модулі в одній камері: MOBOTIX запускає високопродуктивну відеосистему S74

Європа | 09. Лис 2020

З новою відеосистемою S74 MOBOTIX розширює можливості своєї платформи MOBOTIX 7. Модель S74 — це високопродуктивна камера IoT, що містить до чотирьох модулів задля ще більшої гнучкості у порівнянні з іншими відеосистемами MOBOTIX. Корпус в камері відсутній, тому в роботі вона майже непомітна. Після монтажу видимими залишаються лише об’єктиви модулів. Всі модулі — оптичні, теплові та функціональні — оснащені дротами довжиною до 3 метрів. Їх можна розмістити в будь-якому місці, як-от в різних...

Konica Minolta розширює своє портфоліо машин для професійного друку з новою AccurioPrint C750i

Konica Minolta розширює своє портфоліо машин для професійного друку з новою AccurioPrint C750i

Європа | 06. Лис 2020

Нова машина матиме дві версії — AccurioPrint C750i та AccurioPrint C750i Flux — та стане наступним поколінням AccurioPrint C759. Вона швидше виконує завдання, зводить кількість помилок до мінімуму, заощаджуючи витратні матеріали та папір, а також дає змогу покращити робочі процеси та ефективніше керувати ними. Продажі в Україні стартують у листопаді.

Долучилися до iForum в момент остаточного перетворення на цифрову компанію

Чи не вперше, за всю історію роботи Konica Minolta в Україні, конкретно відповіли на запитання "хто ми є" та в чому наша цінність для українського бізнесу