Новини Konica Minolta

Запустили оновлений блог Rethink Work

Читати блог

Konica Minolta готується зустрічати клієнтів на своєму стенді на Labelexpo

Європа | 25. Січ 2022

Компанія представить рішення для повного циклу виготовлення етикетки та новітні розробки у галузі. Стенди C12 та C19 будуть знаходитися у залі 8.

MOBOTIX стратегічно розширюється, приєднавши компанію Vaxtor Group

Європа | 24. Січ 2022

Компанія MOBOTIX, мажоритарним акціонером якої є Konica Minolta, продовжує стратегічне розширення та зміцнює свій операційний бізнес, уклавши офіційну угоду про придбання іспанської компанії Vaxtor Group (Vaxtor), провідного постачальника відеоаналітики на основі штучного інтелекту (ШІ), що спеціалізується на технологіях оптичного розпізнавання символів (OCR) та глибинного навчання.

Konica Minolta отримала сертифікацію ISO 27017

Європа | 21. Січ 2022

Konica Minolta отримала сертифікацію ISO 27017, що демонструє, що весь спектр її хмарних послуг відповідає найсуворішим та найнадійнішим стандартам інформаційної безпеки. Стандарт ISO 27017, опублікований Міжнародною організацією зі стандартизації, яка є всесвітньо визнаним стандартом інформаційної безпеки, що стосується хмарної інфраструктури.

Quocirca визнала Konica Minolta лідером з безпеки друку

Київ, Україна | 11. Січ 2022

У своєму останньому звіті аналітики з Quocirca визнали Konica Minolta лідером в галузі безпеки друку, зважаючи на її вагоме портфоліо продуктів та експертизу: «У Quocirca вважають, що попри традиційні рішення для безпеки друку, глибокий досвід Konica Minolta в області ІТ-послуг сильно вирізняє її серед ключових конкурентів, особливо на ринку малого та середнього бізнесу». Водночас у звіті підкреслюють, що для більшості організацій безпека друку є важливою, а дві третини опитаних для звіту...

Долучилися до iForum в момент остаточного перетворення на цифрову компанію

Чи не вперше, за всю історію роботи Konica Minolta в Україні, конкретно відповіли на запитання "хто ми є" та в чому наша цінність для українського бізнесу