Новини Konica Minolta

KONICA MINOLTA UKRAINE

Інсталяція AccurioLabel230 в АНФ ГРУП з грантом від держави

28. Чер 2024

Розповідаємо, як сімейний друкарський бізнес АНФ ГРУП переосмислив підхід до друку з системою для рулонного друку етикетки Konica Minolta AccurioLabel230, заручившись підтримкою держави з «Грантом на переробне підприємство»

Друкарня «Ультрадрук». Друк книг на вимогу з AccurioPress 7120

20. Чер 2024

Розповідаємо про співпрацю друкарні «Ультрадрук» та Konica Minolta Ukraine, першу інсталяцію AccurioPress 7120 в Україні та розвиток друкарні

Інсталяція MGI Accurio Shine 3600 у Львові. Багаторічна співпраця Eгопринт та Konica Minolta

13. Чер 2024

Розповідаємо, як львівська друкарня «Егопринт» завдяки пристроям Konica Minolta, вже більш як пʼять років постійно розширює парк цифрового обладнання для друку, та нещодавно інсталювала нову Accurio Shine 3600 для оздоблення готових відбитків лаком та фольгою

Konica Minolta визнана лідером на ринку хмарного друку за версією Quocirca

15. Тра 2024

Konica Minolta була визнана лідером ринку в дослідженні Quocirca "Cloud Print Services Landscape, 2024". У звіті підкреслюється швидке впровадження рішень для хмарного друку, а основною перешкодою є проблеми безпеки.

Konica Minolta представить нові рішення та продукти на drupa 2024

Дюссельдорф, Німеччина | 24. Кві 2024

Компанія Konica Minolta представить свою продукцію на drupa 2024, провідній міжнародній виставці рішень для друку та крос-медіа, на своєму стенді площею 2400 м² (зал 8B), Дюссельдорф, Німеччина, З 28 травня по 7 червня 2024 року Konica Minolta представить свою продукцію на drupa 2024, провідній міжнародній виставці рішень для друку та крос-медіа.

150 років — це лише початок 💙

Ми впроваджуємо новітні технології задля покращення життя нашого суспільства та світу. Ця мета, яка рухала нами тоді, змушує нас рухатися і сьогодні.

Відзначаючи наше 150-річчя, ми вдячні кожному, хто причетний до нашої історії.

Протягом багатьох поколінь наша компанія продовжувала змінюватися, попри бурхливі часи, оскільки світ навколо Konica Minolta також зазнав величезних змін. Разом ми хочемо й надалі залишатися рушійною силою успішних змін і супроводжувати вас на шляху до цифрового майбутнього. У 2023 році наші плани знову спрямовані на створення нових шляхів і формування нових і стійких цінностей.

Більше про 150 років