Ньюзрум

5 ознак лідера часів трансформації: як не застрягнути в минулому

Читати статтю

Konica Minolta отримала срібну нагороду за сталий розвиток від S&P Global

Світ | 03. Бер 2021

Konica Minolta, Inc. була нагороджена срібною нагородою SAM Sustainability Award від американської компанії S&P Global, всесвітньо відомої дослідницької компанії в області керування екологічними, соціальними та корпоративними показниками (ESG-інвестиції). Konica Minolta включена до списку лауреатів премії SAM Sustainability Award дев’ятий рік поспіль з 2013 року.

Konica Minolta представила IoT-платформу FORXAI для обробки фото і відео

Японія | 25. Лют 2021

Вона базується на технологіях інтернету речей і штучного інтелекту, а також запатентованих компанією технологіях візуалізації. Платформа може застосовуватися в таких галузях, як виробництво, маркетинг, сільське господарство та охорона здоров'я.

Konica Minolta представить останні новинки на virtual.drupa

Європа | 23. Лют 2021

Konica Minolta візьме участь у вебсесіях та представить ряд новинок на virtual.drupa, що пройде в онлайн форматі з 20 по 23 квітня 2021 року. Захід організовує Messe Düsseldorf для збільшення зацікавленості в наступній drupa 2024. Протягом чотирьох днів, Konica Minolta, як лідер галузі, представить себе, свої продукти та рішення, робочі процеси та прогнози розвитку поліграфічної галузі: виготовлення друкованої продукції в листах, цифрової етикетки та паковання, а також кооперацію бізнесу зі...

Konica Minolta Ukraine стала резидентом платформи Reactor.ua

Київ, Україна | 17. Лют 2021

Компанія прагне ділитися досвідом впровадження інновацій та у колаборації з партнерами знаходити нові ідеї для розвитку.

Долучилися до iForum в момент остаточного перетворення на цифрову компанію

Чи не вперше, за всю історію роботи Konica Minolta в Україні, конкретно відповіли на запитання "хто ми є" та в чому наша цінність для українського бізнесу