Новини Konica Minolta

Konica Minolta вшосте входить до списку 100 найбільш сталих корпорацій світу

Світ | 06. Лют 2023

Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) вшосте увійшла до списку «100 найбільш сталих корпорацій світу 2023 року» (2023 Global 100). Компанія раніше була відзначена в цьому престижному переліку у 2011 та 2019–2022 р.р. (п’ять років поспіль).

Konica Minolta виводить на ринок пристрої серії AccurioPrint 850i та 950i, які допоможуть користувачам по-новому поглянути на ефективність роботи

Європа | 30. Січ 2023

Компанія Konica Minolta представляє нову лінійку тонерних монохромних пристроїв, які допоможуть клієнтам переосмислити ефективність роботи в офісах, корпоративних та комерційних друкарнях. Принтери Accurio Print 850i та 950i відзначаються простотою експлуатації та високою продуктивністю, а також забезпечують повну інтеграцію з хмарними сервісами та процесами для автоматизації повторюваних завдань.

Konica Minolta додає потужні можливості автоматизації сканування до рішення для керування друком Dispatcher Paragon

Європа | 26. Січ 2023

Компанія Konica Minolta Business Solutions Europe анонсувала розширення можливостей свого рішення для керування друком Dispatcher Paragon: тепер у ньому доступні потужні функції автоматизації сценаріїв сканування, які дають змогу легко взаємодіяти з усіма популярними хмарними застосунками для зберігання даних і оптичного розпізнавання символів (OCR). Ця функціональність ґрунтується на Dispatcher Phoenix, застосунку власної розробки Konica Minolta для автоматизації документообігу.

Konica Minolta розширює межі друку етикетки з запуском індустріальної системи AccurioLabel 400

Лангенхаген, Німеччина | 13. Січ 2023

Перші інсталяції тонерної індустріальної системи AccurioLabel 400 від Konica Minolta заплановані на початок 2023 року. Звіти про ринкові зрушення демонструють, що 48 % підприємств планують інвестувати в нові цифрові системи для друку етикетки протягом двох років. Орієнтований на виробників етикетки середнього та великого обсягу, AccurioLabel 400 забезпечить доступний високоякісний цифровий друк.

Долучилися до iForum в момент остаточного перетворення на цифрову компанію

Чи не вперше, за всю історію роботи Konica Minolta в Україні, конкретно відповіли на запитання "хто ми є" та в чому наша цінність для українського бізнесу