Новини Konica Minolta

Переосмисліть виробництво етикетки та опаковання з Konica Minolta на виставці Labelexpo Europe

Лангенхаген, Німеччина | 29. Тра 2023

Konica Minolta, європейський лідер на ринку систем для друку цифрових етикеток, на виставці Labelexpo Europe в Брюсселі продемонструє, як виробники та бренди можуть переосмислити комплексне виробництво цифрової етикетки та опакування, використовуючи повний творчий потенціал.

Інтерв'ю з Кійо Сухарою. Konica Minolta 150 років

Лангенхаген, Німеччина | 25. Тра 2023

Інтерв'ю з Кійо Сухарою. Konica Minolta 150 років

Лідер ринку Konica Minolta представляє серію AccurioPress C14000e

Лангенхаген, Німеччина | 22. Тра 2023

Konica Minolta, лідер у галузі високопродуктивного тонерного цифрового друку, з моменту виходу на ринок трохи понад трьох років тому, нарешті представила вдосконалену серію AccurioPress C14000e.

Цифрова система для друку етикеток Konica Minolta AccurioLabel 400 отримала подвійне галузеве визнання

лангенхаген, Німеччина | 17. Тра 2023

Високошвидкісна тонерна цифрова система в один прохід AccurioLabel 400 від Konica Minolta отримала дві професійні галузеві нагороди. Перша модель високого класу серед цифрового обладнання для друку етикеток AccurioLabel отримала нагороду iF Design Award 2023 та Red Dot Award: Product Design 2023. Обидві нагороди відзначають підвищення операційної ефективності внаслідок автоматизації процесу друку.

Долучилися до iForum в момент остаточного перетворення на цифрову компанію

Чи не вперше, за всю історію роботи Konica Minolta в Україні, конкретно відповіли на запитання "хто ми є" та в чому наша цінність для українського бізнесу