Новини Konica Minolta

Konica Minolta визнана лідером у віддаленому сервісі

10. Лис 2022

Konica Minolta Business Solutions Europe отримала нагороду від Keypoint Intelligence Buyers Lab (BLI) 2023-2024 Pacesetter Award у сфері надання віддаленої сервісної підтримки на західноєвропейському ринку. Keypoint Intelligence — провідна світова компанія з дослідження ринку та незалежний експерт з оцінювання обладнання, програмного забезпечення та послуг оброблення документів. Нагорода — результат ретельних досліджень, — визнає Konica Minolta лідером у сфері дистанційного обслуговування...

​​Друкарська машина AccurioLabel 400 здобула нагороду Good Design Award

Лангенхаген, Німеччина | 09. Лис 2022

Однопрохідна тонерна виробнича друкарська машина Konica Minolta AccurioLabel 400, офіційний запуск якої заплановано на весну 2023 року, увійшла в п’ятірку переможців серед технологічних гігантів у конкурсі Good Design Awards Японського інституту розвитку дизайну (Japan Institute of Design Promotion).

AccurioJet KM-1 від Konica Minolta отримала чергову сертифікацію FOGRA

Лангенгаген, Німеччина | 25. Жов 2022

Ще два представники сімейства цифрових струменевих листових друкарських машин AccurioJet KM-1 UV LED від Konica Minolta отримали низку сертифікатів FOGRA, що є ще одним визнанням їхньої високої стабільності, гнучкості та точності передачі кольору.

Konica Minolta представляє нові принтери bizhub C3120i та bizhub C3100i для продуктивної роботи з дому

Лангенхаген, Німеччина | 20. Жов 2022

Konica Minolta Business Solutions Europe оголосила про запуск двох доступних, компактних та простих у використанні кольорових пристроїв формату А4 — bizhub C3120i та bizhub C3100i, — які ідеально підходять для підвищення продуктивності домашніх офісів.

Долучилися до iForum в момент остаточного перетворення на цифрову компанію

Чи не вперше, за всю історію роботи Konica Minolta в Україні, конкретно відповіли на запитання "хто ми є" та в чому наша цінність для українського бізнесу