Найсвіжіше з блогу

Найсвіжіше з блогу

Брейнстормінг: техніка для генерації нових ідей

Ви щойно завершили черговий раунд брейнстормінгу, але так і не отримали бажаного результату? Розберемося, в чому ж справа

Заходи

Заходи
Практичний воркшоп

Oфіс Майкрософт Україна

БЦ «Євразія», вул. Жилянська, 75, Київ

Практичний воркшоп "Clouds for All. HR focus"

Як експерт з безпеки даних та оптимізації робочих процесів, а також як провайдер рішень Microsoft, Konica Minolta, у колаборації з Lizard Soft, анонсує початок серії практичних воркшопів "Clouds for All". Перший із заходів серії відбудеться 12 листопада 2019 року з 09:30 до 17:30 в офісі Майкрософт Україна (БЦ «Євразія», вул. Жилянська, 75, Київ). Участь в воркшопі безкоштовна за умови попередньої реєстрації та підтвердження від організаторів. Кількість місць обмежена.


Lokomotivværkstedet København

European Leadership Campus 2019

European Leadership Campus 2019

Міжнародний виставковий центр

Expert Security 2019

Expert Security 2019

Brussels Expo, Belgium

LabelExpo Europe 2019

LabelExpo Europe 2019

Виставковий центр "КиївЕкспоПлаза"

REX та T-REX 2019

REX та T-REX 2019

ми на iforum 2019

ми на iforum 2019

Долучилися до iForum в момент остаточного перетворення на цифрову компанію

Чи не вперше, за всю історію роботи Konica Minolta в Україні, конкретно відповіли на запитання "хто ми є" та в чому наша цінність для українського бізнесу

Останні новини

Останні новини
Трансформація корпорацій: стратегії та рішення | КМЕФ 2018

Мілан Лакхані розповість про лідерство часів трансформації під час КМЕФ 2019

Київ, Україна | 05. Лис 2019

Хто він, лідер сьогодення? Головне питання, яке турбує представників бізнесу, влади та експертного співтовариства. Відповідь на нього можна буде почути під час тематичної панелі «Лідери часів трансформації» Київського Міжнародного Економічного Форуму 2019, що відбудеться 8-9 листопада в КВЦ Парковий у Києві.

Konica Minolta відкриває свій перший офіс в Грузії

Konica Minolta відкриває свій перший офіс в Грузії

Тбілісі, Грузія | 28. Жов 2019

Офіційне відкриття першого офісу Konica Minolta в Тбілісі відбудеться 12 листопада 2019 року. Konica Minolta Business Solutions Georgia розпочала свою роботу в травні 2019. Компанія зосереджується на побудові системного сервісного бізнесу. ЇЇ діяльність спрямована та надання сервісів друку та документообігу. Konica Minolta Business Solutions Georgia є дочірньою компанією Konica Minolta Business Solutions Czech, яка входить до складу холдингу Konica Minolta Inc., Токіо, Японія.

AccurioPress C14000

Konica Minolta виходить на ринок високопродуктивного тонерного друку з новою лінійкою AccurioPress C14000

Лангенхаген, Німеччина | 24. Жов 2019

23 жовтня, під час виставки PRINTING United в Далласі (Техас США), Konica Minolta оголосила про глобальний запуск нової серії машин AccurioPress C14000 - свого першого представника в сегменті високопродуктивного тонерного друку.

Labelexpo

Konica Minolta оголосила про 11 продажів під час Labelexpo

Брюссель, Бельгія | 02. Жов 2019

Стенд Konica Minolta на Labelexpo став магнітом для відвідувачів, про що свідчать 11 укладених під час заходу угод на поставку обладнання. Компанії вдалося збільшити об’єм продажів у два рази. Це у порівнянні з останньою виставкою у Брюсселі, що відбулася у 2017.

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Так, я надаю згоду на отримання інформації

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.