Кар'єра

Ми — це Konica Minolta!

Ми — це Konica Minolta!

Міжнародна команда мрійників

Ми підтримуємо близько 2 мільйонів корпоративних клієнтів зі 150 країн світу. Ми прагнемо трансформувати суспільство аби перенести життя кожного на якісно новий рівень. Ми там, де інновації.

Більше про Konica Minolta

НАШІ ВАКАНСІЇ

Працювати у Konica Minolta — це означає працювати у технологічній компанії з неймовірними можливостями кар’єрного росту, великою кількістю переваг та в оточенні талановитих й цілеспрямованих колег.

Konica Minolta Ukraine є офіційним представником Konica Minolta Inc., штаб-квартира в Токіо, Японія, глобального провайдера передових ІТ-рішень, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом. Ми спеціалізуємося на цифровізації офісів, професійному та офісному поліграфічному обладнанні, інтелектуальних відеорешеннях та програмному забезпеченні для керування документами. Ми автоматизуємо робочі процеси відповідно до найвищих світових стандартів. Ми змінюємо підходи до ведення бізнесу: від розумних офісних технологій та керування інформацією до впровадження хмарних послуг, мобільності та ІТ-рішень. Ми маємо великий досвід у створенні якісних продуктів та послуг, необхідних для стимулювання інновацій та забезпечення можливості віддаленої роботи в будь-який час, що особливо актуально сьогодні. Наші продукти та рішення стають переможцями багатьох премій та допомагають компаніям по всьому світу швидше та легше обмінюватися інформацією, дають змогу бути продуктивнішими та захищенішими. Ми пишаємося тим, що наше портфоліо лідирує в галузі, дотримуючись усіх екологічних стандартів.

Скористайтеся фільтрами аби звузити пошук

Результати: 2

RETHINK IMPACT: cемеро працівників про роботу в Konica Minolta

"Це місце, де ти можеш бути собою, де ти відчуваєш свій внесок", — дізнайтеся, як це — працювати в Konica Minolta з перших вуст від сімох працівників Konica Minolta з різних бізнес-напрямків та з різними обов'язками в Європі

Більше про Konica Minolta