Кар'єра

НАШІ ВАКАНСІЇ

Працювати у Konica Minolta — це означає працювати у технологічній компанії з неймовірними можливостями кар’єрного росту, великою кількістю переваг та в оточенні талановитих й цілеспрямованих колег.

Konica Minolta Ukraine є офіційним представником Konica Minolta Inc., штаб-квартира в Токіо, Японія, глобального провайдера передових ІТ-рішень, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом. Ми спеціалізуємося на цифровізації офісів, професійному й офісному поліграфічному обладнанні та програмному забезпеченні для керування документами. Ми автоматизуємо робочі процеси відповідно до найвищих світових стандартів. Ми змінюємо підходи до ведення бізнесу: від розумних офісних технологій та керування інформацією до впровадження хмарних послуг, мобільності та ІТ-рішень. Ми маємо великий досвід у створенні якісних продуктів та послуг, необхідних для стимулювання інновацій та забезпечення можливості віддаленої роботи в будь-який час, що особливо актуально сьогодні. Наші продукти та рішення стають переможцями багатьох премій та допомагають компаніям по всьому світу швидше та легше обмінюватися інформацією, дають змогу бути продуктивнішими та захищенішими. Ми пишаємося тим, що наше портфоліо лідирує в галузі, дотримуючись усіх екологічних стандартів.

Скористайтеся фільтрами аби звузити пошук

Результати: 4

150 років Konica Minolta — це лише початок

Цьогоріч Konica Minolta відзначає важливу дату — 150 років з дати заснування компанії. Протягом багатьох поколінь наша компанія продовжувала змінюватися, попри бурхливі часи, оскільки світ навколо також зазнав величезних змін. Разом ми хочемо й надалі залишатися рушієм успішних змін і супроводжувати вас на шляху до цифрового майбутнього. Сьогодні наші плани знову спрямовані на створення нових шляхів і формування нових і стійких цінностей.

Більше про 150 років

Ми — це Konica Minolta!

Ми — це Konica Minolta!