Майбутнє видавництва: друк книг на вимогу

Технологія друку на вимогу відкриває нові можливості для видавництва

Створіть нове джерело доходу від друку книг на вимогу


Лінійка пристроїв AccurioPress від Konica Minolta відкриває для вас можливості виходу на ринок видавництв, які раніше були неприбутковими або взагалі не існували.

Раніше видавництво книжок було дуже складною справою. Але усім відомо, що часи та технології змінюються. Раніше видавництво належало до сфери офсетного друку. Зараз друк книг на вимогу є сектором, який швидко розвивається. Технологія відкриває можливості авторам-початківцям видавати книжки, календарі, журнали або фотоальбоми на замовлення, навіть дуже маленьким тиражем.


Отже, це відкрило потенційно великі бізнес-можливості для магазинів цифрового друку. Гнучкі постачальники поліграфічних послуг можуть отримати користь від цієї тенденції, випускаючи документи в типографській обкладинці, зокрема книжки, календарі, журнали й фотоальбоми. InfoTrends очікує зростання ринку друку книжок на 16,7% протягом прогнозованого семирічного періоду, а це означає, що обсяг публікації зросте майже до 54 мільярдів книжковим сторінок до 2016 року. Інакше кажучи, публікація книжок на замовлення – це нова сфера бізнесу, на яку варто звернути увагу.


Публікація на замовлення дає змогу авторам самостійно публікувати книжки або навіть «спочатку продавати, а потім друкувати». Великою перевагою публікації на вимогу є те, що вона робить можливим і вигідним навіть випуск навіть маленьких тиражів усього з одного примірника, а також прискорює час виходу книги на ринок. Публікація на замовлення може виявитися вигідним джерелом доходу для вашої компанії.


Проте, як ви отримаєте найбільшу вигоду від цього ринку? Серія неперевершеного друкарського обладнання від Konica Minolta AccurioPress , до складу якої входять продукти серії AccurioPress і bizhub Press, пропонує вам широкий спектр переваг, за допомогою яких це стане можливим. Системи AccurioPress ідеально підходять для доповнення мережі пристроїв цифрового друку професійною модульною обробкою, визначною стабільністю кольору й реєстрації в поєднанні з неперевершеною якістю друку. Системи AccurioPress надають постачальникам поліграфічних послуг можливість працювати з ширшим спектром основних послуг цифрового друку й друкарського обладнання, зокрема кольоровою друкованою продукцією, як-от візитки, листівки, брошури, банери, друковані конверти тощо.

KM-1 brings books to life for trend-setting Totem.com.pl

Having previously outsourced book cover production, with the AccurioJet KM-1 the whole process can be managed in-house which enables Totem.com.pl to offer a real print on demand service, the company benefits from offset-like quality production and lower costs as well as the ability to print on standard offset media as well as cardboard, metallic grades and Plastics.

Друк книг

Друк книг

Майбутнє видавництва

Кажуть, що в кожного з нас є принаймні одна книжка, і це потенційно гарна новина для вас, як для постачальника поліграфічних послуг. Видавництво на замовлення – це ще одна галузь, що швидко розвивається, яка була створена на пустому місці протягом останніх двох десятиріч за допомогою нових технологій. Вашим клієнтам будуть потрібні ваші послуги з видавництва на замовлення, оскільки вони роблять можливим і прибутковим видавництво маленьких тиражів, прискорюють охоплення ринку для книги, знижують вартість публікації та усувають витрати на зберігання надрукованих книжок,

Обладнання
hardware icon
AccurioPress і bizhub PRESS

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Майбутнє видавництва: друк книг на вимогу

Майбутнє видавництва: друк книг на вимогу

Чому друк на вимогу стає все популярнішим

Видавництво на вимогу пропонує широку низку переваг. Збільшення ваших можливостей друкувати книжки, календарі, журнали, фотоальбоми й багато іншого створює потенційно велике джерело доходів, а також дає змогу інтенсивніше використовувати можливості наявного друкарського обладнання, наприклад, функції фінальної обробки. 


Тож, якщо ви хочете збільшити свої прибутки, розширити портфоліо й закріпитися на новому ринку, який швидко розвивається, вам необхідно переходити у сектор публікацій на замовлення й установлювати спеціальне апаратне забезпечення серії AccurioPress. 


Публікація на замовлення має наведений нижче список переваг.

Ефективність

Заощаджує матеріали, час і кошти

Продуктивність

Представляє найефективніші виробничі процеси

Навчання

Найкоротша крива навчання

Створює продукти, готові для друку, зокрема зшиває книжки й оформлює їх в обкладинки, усуваючи необхідність додаткової ручної роботи.

Серія

Розширяє діапазон вашої друкованої продукції та поліграфічних послуг

Відкриває авторам можливості для самостійного видавництва

Відкриває авторам можливості для самостійного видавництва

Дає вам можливість пропонувати календарі, книжки та інші матеріали

Дає вам можливість пропонувати календарі, книжки та інші матеріали

Робить прибутковими маленькі тиражі книг

Робить прибутковими маленькі тиражі книг

Мінімально зменшує витрати на підготовку до друку

Мінімально зменшує витрати на підготовку до друку

Мінімально зменшує витрати на підготовку до друку

Мінімально зменшує витрати на підготовку до друку

Як отримати прибуток від видавництва книжок

Як отримати прибуток від видавництва книжок

Друк на вимогу

Друк на вимогу – це бізнес, який розвивається й складається з видавництва книжок, календарів, журналів або фотоальбомів на замовлення. Тоді як видавництво раніше було галуззю офсетного друку, зараз воно відкрило великі бізнес-можливості для магазинів цифрового друку. Публікація на замовлення дає змогу авторам самостійно публікувати книжки або навіть, як-то кажуть, «спочатку продавати, а потім друкувати».


Великою перевагою публікації на вимогу є те, що вона робить можливим і вигідним навіть випуск навіть маленьких тиражів усього з одного примірника, а також природним чином прискорює час виходу книги на ринок. Публікація на замовлення може виявитися вигідним джерелом доходу для вашої компанії. Ми допоможемо вам вийти на цей ринок.


Чому клієнтам потрібна публікація на замовлення:

  • вона робить самостійне видавництво маленьких тиражів можливим;
  • прискорює час виходу на ринок;
  • знижує вартість публікації;
  • усуває витрати на зберігання надрукованих книжок.

Які переваги ви отримуєте від публікації на замовлення:

  • нове джерело доходів;
  • розширення робочого потенціалу: книжки, календарі, журнали, фотоальбоми тощо;
  • інтенсивніше використання можливостей наявного друкарського обладнання, наприклад, функцій фінальної обробки.

Збільште свої прибутки від продажів і розширте портфоліо за допомогою публікацій на замовлення – змініть правила гри!

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Думаєте, що друк на вимогу - непогана ідея для вашої компанії? Ми на зв’язку аби обговорити те, як наше обладнання може задовольнити ваші потреби

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings