Хмарні послуги: гнучкий підхід до роботи

Забезпечте ефективну роботу компанії. використовуючи підхід «інфраструктура та програмне забезпечення як послуга» (IaaS, SaaS)

Заплануйте консультацію експерта
 

Як змусити ІТ працювати, а не стримувати ваш бізнес

Якщо ваша організація все ще використовує власні сервери та покладається виключно на локальну інфраструктуру, вам добре відомі проблеми, пов'язані з цим:

 • Накладні витрати на моніторинг та керування, необхідні для підтримки працездатності вашого бізнесу
 • Постійна потреба в оновленні ПЗ інфраструктури за допомогою новітніх прошивок та виправлень безпеки
 • Тривалі цикли специфікації обладнання та закупівлі, які можуть затримати розгортання нових додатків і послуг і перешкодити зростанню бізнесу

Навіть якщо ви вже плануєте цифрову трансформацію своєї компанії, можливо, у вас немає необхідних навичок для підтримання такого перетворення.

Хмарні послуги від Konica Minolta можуть допомогти вам вирішити ці та інші проблеми. Ми пропонуємо хмарну альтернативу локальним сховищам, мережевим ресурсам і засобам віртуалізації, за які ви платите за фактом використання, що дає вам змогу гнучко масштабувати застосунки та інфраструктуру відповідно до потреб вашого бізнесу. Хмарні послуги розміщені в наших безпечних, швидкодоступних, високопродуктивних центрах обробки даних в Європі, де команди наших експертів контролюють роботу вашої інфраструктури й керують нею.

Ви можете використовувати наші хмарні послуги так, як це зручно для вашого бізнесу:

 • Інфраструктура як послуга (IaaS) — запускайте власні застосунки та сервіси на нашій передовій інфраструктурі

 • Платформа як послуга (PaaS) — інтегруйте ІТ вашої компанії (обладнання, програмне забезпечення, застосунки, сервіси та послуги) в єдину хмарну платформу

 • Програмне забезпечення як послуга (saaS) — скористайтеся перевагами хмарних сервісів з Konica Minolta, як-от Microsoft 365, системами планування ресурсів підприємства (ERP) та управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM)

   

Переваги хмарних послугГнучкість і масштабованість.
Адаптуйтеся до мінливих потреб бізнесу


Без прихованих витрат.
Платіть лише за ресурси, які використовуєте


Керування та підтримка інфраструктури 24/7.
Дозвольте командам зосередитися на ІТ-стратегії


Високий рівень безпеки та доступності.
Центри обробки даних (ЦОД), в яких розміщені наші хмарні сервіси, мають сертифікацію ISO 27001 (про інформаційну безпеку) та DIN EN 50600 (про планування, будівництво та експлуатація ЦОД)


Підтримання віддаленої та мобільної роботи.
Доступ до централізованих застосунків та даних будь-де та будь-коли, з будь-якого пристрою

 

📲 Дослідження стану цифрової трансформації Keypoint Intelligence на замовлення Konica Minolta

Завантажте звіт за результатами дослідження «Digital Transformation Survey» та дізнайтеся, з якими проблемами цифровізації компанії стикаються зараз та чому важливо віддавати процеси керування IT-інфраструктурою на аутсорсинг.

Отримати дослідження 👉

1. Як працюють хмарні сервіси?

Хмарні послуги надають вам ІТ-інфраструктуру та платформи, на яких можна запускати застосунки, користуватися сервісами та зберігати дані. Вам не потрібно купувати, встановлювати, контролювати чи керувати власною інфраструктурою. Всю цю роботу за вас робить постачальник хмарних послуг.

Хмарні середовища можуть бути приватними чи загальнодоступними, гібридними чи мультихмарними — вони швидко та легко масштабуються та пропонують гнучкі моделі ціноутворення. У більшості випадків ви платите лише за ресурси, якими користуєтеся. Хмарна інфраструктура також безпечна, оскільки постачальник хмарних послуг може розгорнути розширені функції моніторингу та безпеки для захисту від кіберзагроз та інцидентів, окреме керування якими не під силу багатьом організаціям.

2.  Для яких саме процесів можна використовувати хмарні обчислення?

Ви можете використовувати хмарні обчислення для різних процесів: для запуску власних застосунків та послуг (IaaS) або у якості платформи для інтеграції ІТ-інфраструктури та послуг вашої організації (PaaS). Ви також можете використовувати хмарні застосунки як послуги (SaaS), такі як Microsoft 365, ERP та CRM.

3. Де розташовані потужності хмарних послуг Konica Minolta?

Багато наших приватних хмарних послуг (IaaS, PaaS і SaaS) надаються з власних центрів обробки даних у Німеччині та Швеції. Ці центри сертифіковані за стандартами ISO 27001 (про інформаційну безпеку), ISO 27017 (про безпечне хмарне середовище) та DIN EN 50600 (про планування, будівництво та експлуатацію центрів обробки даних).

4.  Які хмарні послуги доступні?

Наші хмарні послуги включають послугу хмарного друку; послуги для спільної роботи та комунікації, як-от Microsoft 365; послуги керування ІТ; послуги хмарного центру обробки даних.

5.  Коли необхідно впроваджувати хмарні послуги?

Ви можете використовувати хмарні сервіси для вирішення багатьох різних завдань, зокрема:

 • Забезпечення легко масштабованої інфраструктури для підтримки швидкозростаючого бізнесу
 • Підтримання стратегії цифрової трансформації — завдяки цифровим рішенням для розумно організованого робочого місця ви можете зацифрувати процеси
 • Підтримання стратегії віддаленої або мобільної роботи — за допомогою хмарних сервісів для спільної роботи, планування ресурсів чи керування клієнтами 
 • Виконання повсякденних IT-завдань, як-от керування інфраструктурою друку у хмарі, які звільняють ваші команди від операційних завдань, щоб зосередитися на інноваціях та розвитку
Ви можете використовувати публічну чи приватну хмару, гібридну хмару залежно від потреб вашого бізнесу та характеру даних.

Хмарні сервіси друку від Konica Minolta

Ми поєднуємо вашу інфраструктуру друку з новітніми хмарними технологіями, щоби зробити ваш бізнес на крок ближче до розумно організованого робочого місця.

Немає нічого неможливого: переваги та недоліки переходу в хмару

Хмара — це майбутнє та крок вперед для кожного. Проте багато компаній досі не розуміють навіщо їм це, як реалізувати...

Хмара
21.07.2021
Актуальне з блогу Rethink

ХМАРА

Перехід у хмару. 5 кроків до успішного впровадження

Компанії, що відкладають перенесення робочих процесів у хмару, втрачають переваги для бізнесу, які могли б отримати...

Хмара
09.07.2021

IaaS: почніть новий етап цифровізації з «інфраструктурою як послуга»

Дедалі складніші бізнесові процеси вимагають потужної та стабільної ІТ-інфраструктури. IaaS можна розглядати як...

Хмара
03.06.2022

Дев’ять причин перейти на друк із хмари

Не сумніваємося, ви знаєте про друк із хмари, але, можливо, не розумієте, чому це так важливо саме для вашого бізнесу.

Хмара
16.07.2021

Розвивайте свій бізнес з хмарними послугами Konica Minolta

 

Обираючи хмарні послуги Konica Minolta, ви обираєте спрощений шлях до розширеної ІТ-інфраструктури. Вона підтримуватиме ваш бізнес незалежно від того, наскільки широко і як швидко він розвивається. Завдяки застосункам і службам, розміщеним у нашому безпечному хмарному середовищі, ви отримаєте економічно ефективну, масштабовану платформу, на яку може покластися ваш бізнес — зараз і в майбутньому, — і IT-команду, яка не обтяжена повсякденними операційними завданнями й може зосередиться на стратегії та інноваціях.

 

Як наші хмарні послуги можуть допомогти вашому бізнесу

Авжеж, процеси кожної компанії є унікальними. Ось чому дійсно плідна співпраця починається з розмови. Зв'яжімося: ми вислухаємо вас та допоможемо оптимізувати керування IT-інфраструктурою.