Підключення багатофункціональних пристроїв до інтернету речей

А якби ваші офісні пристрої були б такими ж гнучкими, як і ваш телефон?

Покращена продуктивність і можливість підключення до всіх пристроїв Інтернету речей


Стрімкий розвиток онлайн-технологій і зростаючі комплексні вимоги клієнтів за кілька років перетворили смартфони й планшети у дуже гнучкі, інтуїтивно зрозумілі пристрої з такими обчислювальними потужностями, які раніше було годі уявити.

Виконавши кілька простих дій у сервісі Smart Cloud, можна завантажити додаток, який не лише пристосує ваш смартфон до індивідуальних потреб вашої організації, а й ефективно керуватиме фінансами, редагуватиме фото, надасть доступ до хмарних сервісів тощо. Також Konica Minolta допоможе вам знайти більше часу та гнучкості як для особистого, так і для професійного життя.

Сервіси Smart Cloud

Сервіси Smart Cloud

Скористайтеся перевагами хмарної технології

Отримуйте всі переваги сервісів Smart Cloud. Konica Minolta пропонує вам організаційні додатки для своїх пристроїв, які задовольнять потреби кожного. Усе, що вам потрібно зробити, це застосувати додатки на пристроях Konica Minolta, незалежно від місця розташування, і скористатися всіма перевагами хмарної технології, для якої не потрібні ні складне обслуговування, ні додаткова інфраструктура. Надійні хмарні додатки відтепер можна запускати як безпосередньо на пристрої, так і в хмарі, заощаджуючи час, зусилля й гроші.

Обладнання
hardware icon
WorkPlace Hub

З WorkPlace Hub ваша компанія ростиме й матиме конкурентну перевагу. Ви зможете вільно й гнучко додати вашому бізнесу саме ті функції, які йому потрібні, і працювати просто та безпечно, пристосовуючи технологію до свого робочого процесу за допомогою вибраних додатків WorkPlace Hub, створених саме для ваших потреб. Сервіси Smart Cloud від Konica Minolta також дають змогу керувати ліцензуванням і встановленням.

Програмне забезпечення
software icon
MarketPlace від Konica Minolta

Konica Minolta MarketPlace забезпечує простий спосіб пошуку, купівлі й завантаження додатків, створених спеціально для системи вашого БФП. Подібно до мобільних пристроїв, але спеціально для ділових потреб наших клієнтів, доступ до наявних додатків можна отримати безпосередньо з панелі керування БФП. Ви можете переглядати оголошення компанії, користуватися бібліотекою форм і шаблонів, сканувати й завантажувати Microsoft SharePoint, а підтримку оптимального робочого процесу довірте Konica Minolta.

Сервіси
service icon
Сервіси встановлення, конфігурації та навчання користувачів

Якщо, на вашу думку, компанії потрібні сервіси Smart Cloud від Konica Minolta, наша надійна команда пройде з вами процедуру AD, LDAP або налаштує підключення до сервера, а також встановить додатки. Вам буде запропоновано пройти професійний курс навчання із питань розповсюдження та обслуговування додатків і сервісів. Наша підтримка чітка й зрозуміла – незабаром ви дивуватиметесь, як раніше працювали без цих додатків і хмарних сервісів!

Ідеально пристосована до вашого бізнесу функціональність

Сервіси Smart Cloud – це не універсальне рішення. До особливих потреб вашого бізнесу потрібно пристосувати індивідуальні функції, які можуть стати ключем до значного збільшення продуктивності. Smart Cloud від Konica Minolta пропонує все, що тільки може знадобитися сучасній компанії, яка швидко розвивається, у розумному, миттєвому та гнучкому рішенні. 


З нашими хмарними сервісами IaaS («Інфраструктура як сервіс») ваша компанія отримає доступ до покращених серверних технологій, не купуючи для цього додаткове апаратне й програмне забезпечення. Щоразу, коли вашій організації потрібен новий хмарний сервер, ми можемо швидко застосувати пристосований саме до ваших специфічних потреб. 


Наша гнучка модель постачання послуг IaaS передбачає користувацькі конфігурації сервера, стандартну послугу резервного копіювання в хмарі з 14-денним відкладенням, прямі мережеві з’єднання за потреби, змінні моделі ліцензування, а також послуги керування та впровадження. Не потрібно інвестувати в складне програмне забезпечення – усі наші додатки зрозумілі й прості в користуванні та розширюють можливості вашого пристрою саме так, як вам потрібно. 


Ви просто пристосовуєте ваш корпоративний робочий процес для значного збільшення продуктивності. Ви завжди будете в курсі останніх подій із нашими популярними хмарними сервісами, зокрема OneDrive for Business, SharePoint Online, Google Диск, Dropbox і багатьма іншими. Централізоване керування всіма елементу Інтернету речей заощаджує час і зусилля на конфігурацію кожного пристрою вручну та збирає всі робочі інструменти в одному сервісі, незалежно від вашого місцезнаходження.

   

   

Значок "Дотик"

Можливість централізованого керування всіма пристроями

Значок функції "Мобільність"

Підключення до популярних хмарних технологій

Значок функції "Якість"

Додаткові функції

Значок функції "Налаштування"

Пристосування до ваших специфічних потреб

Значок функції "Зручність"

Автоматичне безкоштовне оновлення

Значок функції "Технологія"

Надійність і гнучкість

Чи готові зробити крок уперед і почати використовувати сучасні інтелектуальні хмарні рішення? Konica Minolta готова допомогти. Якщо ви не впевнені, яка програма або послуга буде працювати найкраще, оптимізує ваш робочий процес і допоможе вам заощадити гроші, просто зв’яжіться з одним із наших експертів сьогодні — ми будемо раді розглянути всі питання та запропонувати ідеальне рішення для вашого бізнесу.