Корпоративний пошук: швидка пошукова система для потреб вашої компанії

Припиніть витрачати час на пошук необхідних документів

Пошук голки в цифровій копиці сіна


Ви знову витратили пів дня на пошук необхідного файлу чи інформації в різних цифрових сховищах вашої компанії? Ви змушені були створювати звіт чи контракт з нуля, оскільки попередню версію не знайшли? Чи, можливо, у вас не було під рукою інформації, яку необхідно було швидко надати клієнту і це може коштувати вам угоди? Konica Minolta вдалося поєднати зручність та простоту пошукових систем з необхідними для корпоративних систем потужністю, контролем та безпекою.

Сучасний бізнес наповнений даними — це безмежна кількість інформації для інсайтів. Проте, коли обсяг даних зростає, з’являється проблема з пошуком. Зазвичай інформація зберігається в різних директоріях, сховищах та системах — щось лежить у хмарі, а щось на фізичних серверах. Ба більше, всі ці файли у різних форматах: тексти, таблиці, зіскановані pdf-файли й навіть зображення з текстом. Пошук необхідного файлу чи документу перетворюється на виснажливий процес, що дратує працівників, негативно позначається на їхній мотивації й, відповідно, ефективності компанії.

Facebook-post-1.png

Збільште свою продуктивність, знаходьте необхідні дані в один клік

Завдяки розумному рішенню для корпоративного пошуку від Konica Minolta нескінченні пошуки залишаються в минулому. Ви матимете змогу знаходити необхідну інформацію за лічені секунди: не потрібно шукати щось окремо у кожні системі та перемикатися між застосунками. По суті, це внутрішня пошукова система вашої організації, що індексує вміст кожного файлу, який використовується у вашій компанії.

Немає різниці де знаходиться інформація, яку ви шукаєте — у вкладеннях електронної пошти, просканованих документах, на вебпорталі SharePoint, у фізичних сховищах вашої компанії, у хмарі або в інших директоріях — рішення працює майже з будь-якими форматами файлів, індексує та розпізнає їхній вміст.

Корпоративний пошук є ідеальним рішенням для застосування у різних галузях. Воно достатньо гнучке, щоби ним користувалися будь-які команди. Система адаптується до ваших чинних корпоративних політик та робочих процесів, не вимагає суттєвих змін та економить час, який ви витрачаєте на пошук важливих документів.

Facebook-post-2.png

Порахуймо скільки ваша компанія витрачає на пошук документів

Витрати часу на пошук, хвилин/день

Хвилин

Кількість працівників

Дохід працівника за годину

Витрати часу на пошук, хвилин/день

Хвилин на день 200

Годин на тиждень 16.67

Найдовші пошуки коштують вам року

Витрати за рік €21.000

Не розумієте як це рахується?

Отримати більше інформації

За замовчуванням: 252 робочих дня на працівника на рік

Наш онлайн-калькулятор призначений для використання у якості керівництва, його розрахунки є орієнтовними. Зв'яжіться з нами для індивідуального аналізу.

Переваги корпоративного пошуку

Інтелектуальне рішення для корпоративного пошуку від Konica Minolta надає вам швидкий та легкий доступ до всіх даних вашої компанії, у будь-який час і де б ви не знаходилися. Розумна пошукова система у вебінтерфейсі — це значно більше ніж просто рішення для пошуку метаданих чи назв файлів. Завдяки технології оптичного розпізнавання символів (OKR), текст чи інші можливі типи вмісту конвертуються, а потім індексуються, щоби бути доступними у пошуку надалі.

   

   

Економте кошти з рішенням для інтелектуального пошуку
Знаходьте документи швидко, незалежно від їхнього формату та сховища, в якому вони знаходяться – так само легко, як і в інтернеті
З мобільним доступом неважливо де ви: в офісі, вдома чи у дорозі
Працівники отримують персональний доступ відповідно до найвищих безпекових стандартів
Може використовуватися разом з іншим програмним забезпеченням для захисту даних, що вже працює у вашій компанії
Швидке повернення інвестицій внаслідок незначних вкладень та ще нижчих витрат на користування
Немає потреби переносити дані – всі ваші дані зберігаються там, де і були
Підтримуйте задоволеність ваших працівників та допомагайте їм працювати ефективніше, оскільки стрес спричинений рутиною відходить у минуле

SSP AG — пошук документів в усіх корпоративних системах та сховищах за допомогою dokoni FIND

SSP AG є однією із провідних дизайн-студій в Німеччині. В команді компанії близько 120 архітекторів, інженерів та галузевих експертів. SSP шукала інструмент, що дозволив би їм шукати файли різних форматів, що зберігаються у різних системах, застосунках та директоріях. Так вони відкрили для себе dokoni FIND від Konica Minolta.

Електронна книга "Корпоративний пошук"

Сучасний бізнес наповнений даними — це безмежна кількість інформації для інсайтів. Проте, коли обсяг даних зростає, з’являється проблема з пошуком. Це особливо відчутно коли інформація зберігається в різних директоріях, сховищах та системах. Лише 24% компаній стверджують, що надають своїм працівникам можливості для зручного пошуку корпоративних даних. 44% визнають такі можливості незадовільними або ж взагалі недоступними.

Завантажити книгу

Хочете покласти край цим незручностям у роботі з даними та файлами? Зв’яжіться з нами прямо зараз для консультації, що ні до чого не зобов’язує. Ми продемонструємо як рішення для корпоративного пошуку допоможе вашій компанії.