Інтелектуальний корпоративний пошук: знайти документ за секунди

Припиніть витрачати час на пошук необхідних документів

SmartSearch або розумний корпоративний пошук


Що таке рішення "інтелектуального пошуку" (або "корпоративного пошуку", як його іноді називають) і чим воно корисне для вашої компанії? Рішення інтелектуального пошуку dokoni FIND від Konica Minolta розроблено, щоб будь-коли й будь-де надати швидкий і простий доступ до всіх даних вашої компанії. dokoni FIND вставляє шар віртуалізованого вмісту над існуючим сховищем даних, видобуваючи 300 сумісних популярних форматів файлів зі сховищ даних пов’язаних компаній, незалежно від структури, сумісного додатка або місцязнаходження. І все це в реальному часі.

Так система автоматично об’єднує сайти й дані в універсальний індекс із сотнями форматів та репозиторіїв, тому ваші працівники отримають інформацію одним кліком миші з єдиної точки доступу. Таке рішення для корпоративного пошуку дає змогу за лічені секунди знайти будь-який документ – від вкладень електронних листів до CRM-записів, приміток у сканованих документах, сайтів SharePoint та інтрамережі.

 

dokoni FIND працює на всіх типах пристроїв – як стаціонарних, так і мобільних. Інструмент пошуку дає змогу керувати вихідними документами, пропонуючи миттєвий доступ до всієї інформації, що заощаджує цінний робочий час. Це допоможе будь-коли й будь-де знайти потрібний документ. Це допоможе зробити те, що раніше здавалося неможливим – заощадити час і припинити заповнювати офіс теками та паперами. 

 

dokoni FIND: рішення інтелектуального пошуку від Konica Minolta – миттєво знаходьте й використовуйте потрібну інформацію! 

Як це працює? Це просте, однак надзвичайно ефективне рішення для корпоративного пошуку. Все, що потрібно зробити користувачу, це ввести ключове слово в рядок пошуку, і система знайде й отримає дані практично в будь-якому форматі та з використанням широкого діапазону пов’язаних репозиторіїв. dokoni FIND робить значно більше, ніж звичайне захоплення метаданих та імен файлів – система використовує технологію оптичного розпізнавання символів (Optical Character Recognition, OCR) для глибокого вивчення кожного файлу, точного перетворення тексту й іншого вмісту. Усе це робиться перед індексацією цього вмісту в архівах документів, готових до пізнішого пошуку. 

 

  • Автоматично інтегрує всі дані в Універсальний Індекс (Universal Index), надаючи єдину точку доступу в той час, як ваші дані залишаються в початкових репозиторіях.
  • Точно перетворює й індексує весь вміст за допомогою технології OCR.
  • Інтегровані механізми безпеки гарантують, що лише користувачі з відповідними правами зможуть шукати дані й отримувати доступ до них.
  • Безкоштовний мобільний додаток для iOS і Android.
  • Діапазон масштабування для додаткових вхідних даних.

dokoni FIND має простий інтерфейс, тому вам достатньо ввійти один раз у систему, щоб почати пошук. Після цього ви зможете отримувати доступ і відкривати документи безпосередньо з початкового місця розміщення – не потрібно спершу виконувати пошук по незліченній кількості сторінок.


dokoni FIND не потребує перенесення даних, а також може в реальному часі знаходити, отримувати й індексувати будь-які файли з існуючих та під’єднаних репозиторіїв, незалежно від їх розміщення. Тому систему можна інтегрувати, наприклад, з Office 365, пошуковою інфраструктурою SharePoint 2013 і хмарними сервісами. 


У поєднанні з dokoni FIND Insight програмне забезпечення надає повний контроль ваших даних для створення звітів на основі всіх проіндексованих файлів. Це особливо корисно, коли вам потрібно знайти документи, які містять особисту ідентифікаційну інформацію (Personal Identifiable Information, PII). Згодом спеціалісти із захисту даних зможуть збирати інформацію та створювати звіти, у яких відображатимуться будь-які документи з розкриттям ідентифікаційних даних. 

Скільки ваша компанія витрачає на пошук документів?

Search in minutes per day

Minutes

Number of employees

Income of employee per hour

Search in minutes per day

Minutes per day 200

Hours per week 16.67

Longest searches cost you a year

Cost per year €21.000

Basis: 252 working days per employee per year

Our online calculator is intended as a guide and does not constitute a binding calculation. Contact us for an individual analysis.

dokoni FIND: рішення для розумного пошуку серед корпоративних документів

Комплексний програмний продукт для пошуку та індексації корпоративного контенту. Він допомагає користувачам отримувати необхідну інформацію, незалежно від формату чи сховища, в якому вона зберігається. Dokoni FIND обробляє вміст документів та миттєво відображає в результатах пошуку всю інформацію, право доступу до якої є у користувача. Достатньо задати кілька ключових слів з документу, що потрібно знайти.

SSP AG - search across all programs and platforms with dokoni FIND

The SSP AG is one of the leading Integrated Design studios in Germany with around 120 architects, engineers and industry experts. SSP were looking for a tool that enables them to search across all programs and different file formats and found with dokoni FIND from Konica Minolta a suitable solution.

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Рішення для розумного пошуку від Konica Minolta дозволяє знаходити необхідну інформацію в один клік. Наші спеціалісти на зв’язку аби надати вам необхідну та додаткову інформацію.

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings