Безперервний друк документів на виробництві "‎Дельта Вілмар Україна"‎

Безперервний друк документів на виробництві "‎Дельта Вілмар Україна"‎

Безперервний друк документів на виробництві "‎Дельта Вілмар Україна"‎

Як ми скоротили парк принтерів більш як у два рази, впровадили швидкісне сервісне обслуговування інфраструктури друку та запобігли псуванню продукції на складах компанії «Дельта Вілмар Україна».


ТОВ «Дельта Вілмар Україна», компанія з групи транснаціональної агропромислової корпорації Wilmar International, є одним із найбільших експортерів масложирової продукції та інгредієнтів для виробників хлібобулочних, кондитерських виробів і молочних продуктів у Європу. 
 

У «Дельта Вілмар Україна» керуються інноваційним підходом до виробництва та високою якістю продуктів, саме тому компанія обрала для себе рішення Konica Minolta, що дало змогу пришвидшити виробничі процеси та вивільнити робочий час працівників.

Передісторія

На першому місці для компанії-виробника є якість сировин та інгредієнтів — продукція постійно проходить сертифікацію та лабораторний контроль, а технологічні процеси мають бути безпечними.

Певні законодавчі процеси потребують наявності паперових документів: будь-яка поломка обладнання тягне за собою зупинку друку ТТН та супровідних документів, затримується відвантаження продукції, з’являються черги й порушення термінів поставки. Оскільки продукція харчова, вона має свій термін споживання: її вкрай важливо вчасно доставити замовникам.

 

Проблема

Компанія мала великий парк особистої настільної А4 техніки для друку, який потребував надто багато матеріальних та людських ресурсів для підтримання. Постійні зупинки через поломки техніки ускладнювали організацію процесу відвантаження товарів.

Невеликому штату ІТ-співробітників доводилося значний часовий ресурс присвячувати обслуговуванню пристроїв для друку. Як наслідок, вони не встигали виконувати їхні основні завдання.

До впровадження аутсорсингу друку у нас було 69 пристроїв 18-ти різних моделей. Після впровадження аутсорсингу — 32, поєднані між собою. Сервісний відділ Konica Minolta дбає про інфраструктуру друку під ключ, тож у компанії вивільнили ресурси ІТ-відділу на більш важливі завдання.

quotation marks

В результаті переходу на аутсорсинг ми скоротили парк пристроїв більш як у два рази та вивільнили ресурси ІТ-відділу для важливіших завдань.

Євгеній Єньков

Начальник відділу інформаційних технологій компанії "Дельта Вілмар Україна"

Результат

Встановили 32 багатофункціональних пристрої bizhub в усій компанії, впровадили SafeQ — комплексне рішення для безпеки друку — та забезпечили швидкісну сервісну підтримку. Це дало змогу компанії зменшити простої готової продукції на складах, звільнити працівників від рутинних завдань та структурувати інфраструктуру друку.
 

ВИКЛИК

ВИКЛИК
  • запобігти зупинкам друкарського обладнання та попередити порушення термінів поставки
  • ​впровадити систему управління друку з аутентифікацією
  • знизити кількість пристроїв для друку
  • розвантажити ІТ-спеціалістів

РІШЕННЯ

РІШЕННЯ
  • встановили на заводах, складах, у цехах та відділах керування рівномірно 32 багатофункціональних пристрої bizhub: 30 кольорових та 2 монохромних
  • впровадили SafeQ — комплексне рішення для безпеки друку. SafeQ забезпечує безпеку друку, копіювання та сканування, контролює та обмежує доступ користувачів до пристроїв і документів. Щоб надрукувати чи відсканувати документ, працівник має автентифікуватися за допомогою магнітної картки або ввести ПІН-код;
  • забезпечили швидкісний SLA (Service Level Agreement): автомобіль кожного інженера оснащений мінімальними запасом витратних матеріалів та вузлів, які постійно поповнюються задля забезпечення швидкого та якісного сервісу

ПЕРЕВАГИ

ПЕРЕВАГИ
  • захищені дані та обмежений доступ до особистих документів​
  • безперервний друк ТТН та супровідних документів по всій території «Дельта Вілмар Україна»
quotation marks

Харчова продукція має свій термін споживання: затримка відвантаження через зупинку друку ТТН — критична. Наші сервісні інженери працюють «на випередження», тому друк в компанії безперервний.

Володимир Волчков

Експерт з оптимізації бізнес-процесів Konica Minolta Ukraine

Більше кейсів

Більше кейсів

Зацікавило рішення?

Ми готові допомогти вам підлаштувати бізнес-процеси до нової реальності та налагодити ефективну роботу завдяки впровадженню найсучасніших цифрових рішень для робочого місця