YSoft SafeQ

Комплексне рішення для керування друком

Керуйте друком, користувачами та витратами


Захищає корпоративні дані за допомогою контролю доступу та відстеження роботи


Серед найважливіших викликів, що постають перед компаніями й корпоративними середовищами всіх галузей промисловості — безпека та захист даних. Неконтрольований доступ до обладнання компанії, а також захист персональної та конфіденційної інформації й далі залишається основним ризиком. Модуль YSoft SafeQ Print Management суттєво зменшує небезпеку, оскільки всі операції друку, копіювання та сканування можна відстежувати, а доступ користувачів до пристроїв виводу централізовано контролюється й обмежується. Поєднуючи безпеку друку, контроль доступу до пристроїв і можливості захисту документів, модуль SafeQ ефективно відповідає корпоративним вимогам безпеки завдяки простому визначенню чітких правил доступу користувачів і централізованому відстеженню їхньої діяльності.
 

Ви можете зробити все це за допомогою YSoft SafeQ від Konica Minolta, комплексного рішення для керування друком і скануванням. Він інтегрується з нашими багатофункціональними принтерами (БФП) bizhub та іншими пристроями, щоб допомогти вам:

 • Зробити друк та сканування документів більш гнучкими, ефективними та безпечними
 • Контролювати витратами на друк документів та керувати операціями сканування
 • Покращити інформаційну безпеку
 • Структурувати керування користувачами 


Переваги для клієнтів

YSoft SafeQ дозволяє організаціям легко взяти під контроль операції друку та сканування. Завдяки централізованому керуванню користувачами ви можете керувати правами доступу (наприклад, до кольорового друку або певних пристроїв) та забезпечувати автентифікацію для випуску завдань друку.

Окрім підвищення інформаційної безпеки та скорочення відходів, автентифікація користувачів забезпечує гнучкість та підвищує продуктивність, оскільки користувачі можуть друкувати на будь-якому пристрої у вашій мережі. Ба більше, ви навіть можете дозволити їм друкувати зі своїх мобільних пристроїв.

Автоматизація керування скануванням усуває труднощі, пов'язані із захопленням документів, і дозволяє перетворити цифрові процеси на драйвери ефективності, на які сподівається ваша організація. Крім вбудованих робочих процесів (таких як сканування документів додому і сканування документів на електронну пошту) ви можете створювати персональні сценарії для маршрутизації сканів в інші місця, наприклад, в локальну систему керування документами (DMS) або хмарне сховище документів.

Розширені робочі процеси забезпечують додаткові функції, такі як оптичне розпізнавання символів (OCR), видалення порожніх сторінок, створення PDF-файлів з можливістю пошуку та сканування в файли Microsoft Word або Excel, що редагуються, для подальшої обробки.

YSoft SafeQ

YSoft SafeQ


Оскільки YSoft SafeQ все пов’язує з ідентифікацією користувача, у вас є всі необхідні звіти для відстеження процесів друку та сканування, щоби прогнозувати витрати на друк та керувати бюджетами більш систематизовано.

 • Просте управління друкованими та відсканованими документами
 • Ефективний доступ користувачів, який керує адміністратором
 • Друк на кількох локаціях та роумінг друку
 • Керування політиками, правилами та робочими процесами для друку та сканування документів
 • Підвищена інформаційна безпека
 • Ефективне відстеження витрат та контроль повернення коштів
 • Зниження кількості відходів, пов'язаних із печаткою
 • Підтримка цифрової трансформації, автоматизації, обробки та керування електронними документами

Завантажте брошуру YSoft SafeQ, щоб мати всю інформацію під рукою

Завантажити брошуру YSoft SafeQ
YSoft_SafeQ_Output_Management-thumbnail

Інфраструктура друку на аутсорсингу: як це влаштовано у Галнафтогазі

Концерн Галнафтогаз та Konica Minolta розпочали свою співпрацю у 2012 році. Вже 10 років Konica Minolta Ukraine забезпечує аутсорсинг процесів друку в усіх офісах компанії. Наразі в Галнафтогазі інстальовано та обслуговується 87 багатофункціональних пристроїв bizhub від Konica Minolta. Для керування процесами друку компанія обрала SafeQ
 

Всі пристрої Konica Minolta поєднані між собою, а користувач може автентифікуватися для роботи з БФП у будь-якому з офісів за допомогою персонального коду або магнітної картки, що одночасно слугує і перепусткою в офіс. Система автентифікації контролює доступ до даних та дає можливість встановлювати різні типи доступу до обладнання.

Читати кейс
Galnaftogaz success story header image