bizhub Evolution – гнучка платформа для розумних бізнес-процесів

Розумні й ефективні бізнес-процеси

Розумні й ефективні бізнес-процеси

bizhub Evolution дає змогу працювати одночасно розумніше й простіше. Платформа пропонує прості засоби модернізації робочого процесу, а також дає змогу підключати пристрій до хмарних сервісів, таких як Dropbox, Microsoft OneDrive і Google Диск із мінімальними зусиллями за лічені секунди. 


Отримати доступ до хмарної платформи можна через ПК, ноутбук, смартфон, планшет або будь-який інший пристрій bizhub, підключений до bizhub Evolution. Вона дає змогу надсилати й завантажувати файли, розміщувати їх у хмарі та конвертувати у формати Word, Excel або PDF. Ви можете копіювати, надсилати факсом, друкувати й сканувати документи без особливих зусиль, а потім швидко та легко зробити їх доступнішими, переклавши тексти рідною мовою або відтворивши їх голосом. Ви навіть можете запустити власний процес автоматизації маркетингу за допомогою спеціального сервісу з меншою маркетинговою командою. 


Проте вам не доведеться відразу приймати рішення або приймати на себе зобов’язання за незручними довгими ліцензійними угодами. Платформа bizhub Evolution дає змогу миттєво використовувати безкоштовні демонстраційні версії, гарантуючи, що програмне забезпечення, яке ви в кінцевому підсумку виберете, повністю відповідатиме потребам вашого бізнесу. Ви сплачуватимете лише за потрібні функції – вам не доведеться вкладати кошти в дороге устаткування. Щоб дізнатись, як Konica Minolta може докорінно змінити вашу повсякденну роботу, відвідайте сьогодні ж платформу bizhub Evolution.

bizhub Evolution

bizhub Evolution

Спростіть щоденне керування документами


Робота з документами – один з найменш популярних (але неминучих) аспектів офісної роботи. Сканування нескінченних сторінок документації, повторний набір друкованих файлів, ручний переклад і конвертацію файлів документів – це не просто нудні, повторювані дії, а й найбільш трудомістких службові завдання. На щастя, Konica Minolta пропонує одночасно розумне й легке рішення 


Інтелектуальні послуги Konica Minolta спростять ваше життя і дадуть змогу ефективніше керувати документами, щоб не відволікати вас і ваших співробітників від важливіших справ. bizhub Evolution – це повна зміна способу виконання повсякденних завдань. Вам не знадобиться впроваджувати широкий діапазон складних (але потенційно непотрібних) рішень; з платформою bizhub Evolution ви сплачуватимете лише за потрібні вам функції, як-от керування мобільними пристроями, конвертацію документів, надсилання факсів через IP тощо.


bizhub Evolution не лише "просто" збільшує продуктивність вашої команди. Вибираючи розумне бізнес-рішення, працівники скоротять час, витрачений на нудні, прості й повторювані завдання, які часто відволікають їх від цінних бізнес-цілей; вони можуть повністю усунути такі проблеми. Завдяки цій платформі управління документами стає більш автоматизованим, даючи змогу вашим співробітникам зосередитися на значно важливіших бізнес-цілях, які дійсно принесуть користь вашій компанії. 


bizhub evolution

bizhub Evolution is the new on-demand platform for smarter business processes by Konica Minolta.