Розумне управління кольором

Процеси управління кольором є життєво важливими для тривалого й успішного розвитку компанії, що надає послуги друку

Чому системи управління кольором є такими важливими


Колір захоплює нашу увагу, викликає емоції та генерує повніше відчуття залучення і відгуку глядачів, тому якщо вам потрібна гарантована якість кольорового друку за допомогою простих у користуванні інструментів, читайте далі!

Системи налаштування кольорів друку – ключ до успішного бізнесу

 

Розумне управління кольором і зображенням дарує відчуття якості й реалістичності зображення на друкованій продукції, збільшуючи продажі та прибутки. Книги і каталоги, листівки, адресні поштові розсилки, білборди, рекламні матеріали й паковання в крамницях – усюди повнота кольорів важлива для ефективної маркетингової та рекламної діяльності, а також продажу. 

Водночас майже для половини цифрових принтерів підбір кольорів є найбільшою проблемою. Клієнти очікують отримати відповідність кольорів, тому постачальники таких послуг мають гарантувати якість кольорового друку за допомогою простих у користуванні інструментів і застосовувати інтуїтивно зрозумілі рішення з керування кольором, що забезпечують точну відповідність. Відтворення кольору має  бути стійким, щоб зменшити кількість бракованих виробів та уникнути повторного друку. 

Що таке керування кольором у друкарській справі?

Що таке керування кольором у друкарській справі?


Потужна система керування кольором дає змогу цифровому принтеру достатньо швидко обробляти окремі завдання, щоб зробити їх економічно вигідними, водночас гарантуючи якість кінцевого результату. Окрім заощадження коштів і виробничої ефективності, керування кольором також надзвичайно важливе, оскільки спрощує багато складних проблем, спричинених використанням різноманітних пристроїв для запису зображення.

Керування кольором

Керування кольором

Поширене використання кольору в друкованій продукції зробило керування кольором важливішим, ніж будь-коли


Колір продукції індивідуальних брендів має бути ідентичним і збігатися в усьому асортименті продукції, маркетинговому оснащенні, на різних матеріалах та друкарських пристроях виводу.

До переваг ефективної системи керування кольором належать:

· підвищення ефективності та прибутковості друкарської продукції;

· зменшення витрат на оплату праці та прихованих витрат;

· можливість автоматизації рутинних завдань і повторюваних процесів;

· відсутність потреби залучати сторонні ресурси; 

· можливість максимізації ефективності друкарського виробництва;

· допомога вашій компанії у формуванні індивідуального конкурентного іміджу на ринку. 

Обладнання
hardware icon
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Якісний кольоровий друк з першої сторінки до останньої з нашими простими у використанні інструментів керування кольором. Наші експерти завжди на зв'язку та дадуть відповідь, як наші рішення можуть допомогти вашому бізнесу.