Оптимізовані робочі процеси в логістиці: як це влаштовано у "БСХ Побутова Техніка"

BSH logo

Оптимізовані робочі процеси в логістиці: як це влаштовано у "БСХ Побутова Техніка"

Оптимізовані робочі процеси в логістиці: як це влаштовано у "БСХ Побутова Техніка"

Як у «БСХ Побутова Техніка» позбулися потреби заздалегідь друкувати та зберігати гарантійні талони та інструкції, досягли оптимальної швидкості обробки замовлень та поліпшили контроль оригінальності продукції для забезпечення гарантійної політики компанії.


ТОВ "БСХ Побутова Техніка", офіційний імпортер побутової техніки Bosch, Siemens та Gaggenau, вибрала комплексне рішення від Konica Minolta для автоматизації підбору паперів, що відповідають конкретному артикулу, формування з них пакету супровідних документів та його оперативного друку. Завдяки унікальному хмарному рішенню та пристроям для друку Konica Minolta bizhub PRO 1100, компанії вдалося позбутися потреби заздалегідь друкувати та зберігати гарантійні талони та інструкції. Сьогодні оператор на складі сканує штрих-код за допомогою мобільного сканера і одразу комплектує готовою унікальною брошурою кожну товарну одиницю з накладної. Завдяки співпраці з Konica Minolta, компанії "БСХ Побутова Техніка" вдалося досягти оптимальної швидкості обробки замовлень.

Dr Krzysztof Wolniak, BSH Financial Director
quotation marks

Завдяки впровадженню цього рішення нам вдалося скоротити витрати на виготовлення брошур та заощадити ресурси на друк. До того ж такий новий підхід поліпшив захист автентичності гарантійних талонів і контроль оригінальності продукції для забезпечення гарантійної політики ТОВ "БСХ Побутова Техніка"

Д. Кшиштоф Вольняк

Фінансовий директор ТОВ "БСХ Побутова Техніка"

Автоматизація підбору та друк унікальних супровідних документів прямо на складі

Автоматизація підбору та друк унікальних супровідних документів прямо на складі

Передісторія

ТОВ "БСХ Побутова Техніка" на ринку України з 1995 року та є офіційним імпортером побутової техніки торговельних марок Bosch, Siemens та Gaggenau. Відповідно до вимог законодавства, компанія зобов’язана постачати техніку з комплектом супровідних документів українською мовою. Раніше друк інструкцій та гарантійних талонів доводилося замовляти в типографії заздалегідь та організовувати їх архівне зберігання. Зі зростанням обсягу продажів постала проблема своєчасного друку та оперативного збору документів для техніки. Проаналізувавши можливості для оптимізації процесу, компанія вирішила друкувати документи безпосередньо на складі.

 

Після проведення тендеру "БСХ Побутова Техніка" обрала Konica Minolta для реалізації цього рішення — якісного оперативного друку супровідних документів.

 

Дещо більше, ніж звичайні коробки для друку

Насамперед потрібно було автоматизувати друк та мінімізувати ручні операції. Звичайна друкарська машина лише забезпечує результат: друкує брошуру або блокнот. Але замовнику потрібне було комплексне рішення для підбору та друку документів.

 

Тоді виникла ідея скомпонувати всі необхідні документи в один буклет і після друку отримувати готову для відправлення унікальну брошуру, що відповідає певному серійному номеру побутового приладу.

 

Таке завдання можна було реалізувати лише створивши програмне середовище для обробки даних про товар. Для цього була сформована електронна бібліотека документів, що стала джерелом для формування друкарських завдань. Кожна одиниця товару на складі позначена унікальним штрих-кодом, у якому містяться логістичні дані та серійні номери. Після того як оператор сканує такий код, інформація з нього потрапляє до складської облікової системи (WMS).

 

Розробка індивідуального хмарного рішення

В Konica Minolta розробили хмарне рішення, яке отримує, зберігає та оброблює дані про товар із трьох різних систем:

 

  • з ERP-системи компанії "БСХ Побутова Техніка", для отримання вихідних даних;
  • з WMS-системи логістичного оператора, для отримання переліку товарів, що відвантажуються, та серійних номерів;
  • зі сховища, для отримання макетів документів, необхідних для конкретного типу продукту.

 

Після отримання відповідей від цих трьох систем хмарне рішення Konica Minolta готує завдання для друку, яке передається друкарському комплексу. Три пристрої для друку Konica Minolta bizhub PRO 1100 обробляють кожне таке завдання і друкують брошуру зі швидкістю 21–27 секунд залежно від кількості сторінок. Кольорові енергетичні наклейки друкуються паралельно на пристроях Epson зі швидкістю 1 наклейка за секунду. Далі оператор складу комплектує готовою брошурою кожну товарну одиницю з накладної. Для прискорення комплектації партія документів друкується в тому ж порядку, у якому товари було відібрано та проскановано. Після цього товар укомплектовано і він повністю готовий до відвантаження.

 

Результат

З функцією віддаленого моніторингу та своєчасним сервісним обслуговуванням Konica Minolta забезпечила безвідмовний оперативний друк усіх супровідних брошур. Завдяки цьому замовникові вдалося досягти бажаної швидкості обробки замовлень: компанія змогла оптимізувати постачання продукції протягом "високих сезонів", коли обсяг продажів суттєво зростає. Цей новий підхід поліпшив захист автентичності гарантійних талонів і контроль оригінальності продукції для забезпечення гарантійної політики ТОВ "БСХ Побутова Техніка", яка підтвердила прихильність до принципів дотримання правових норм у всіх бізнес-процесах.
 

ВИКЛИК

ВИКЛИК
  • знизити витрати на виробництво брошур і заощадити друковані ресурси;
  • виключити помилки, пов’язані з ручними операціями збору й комплектування документів.

РІШЕННЯ

РІШЕННЯ
  • впровадити комплекс із хмарного рішення від Konica Minolta, друкарського пристрою bizhub PRO 1100 та принтерів для друку кольорових наклейок.

ПЕРЕВАГИ

ПЕРЕВАГИ
  • завдяки впровадженню робочого процесу друку за конкретним номером позиції вдалося знизити витрати на виробництво брошур;
  • компанія змогла оптимізувати постачання продукції протягом "високих сезонів", коли обсяг продажів суттєво зростає;
  • новий підхід поліпшив захист автентичності гарантійних талонів і контроль оригінальності продукції для забезпечення гарантійної політики ТОВ "БСХ Побутова Техніка".

Вас також може зацікавити

Вас також може зацікавити