Цифрове нанесення вибіркового лаку та фольги

Комерційний ефект тактильного досвіду

Додайте тактильні ефекти до звичайних відбитків. Ваші клієнти будуть вражені


'Haptic technology' дає змогу імітувати дотик в цифровому середовищі. Сьогодні найуспішніші типографії вже розширюють перелік своїх послуг за рахунок цієї технології, щоби вразити своїх клієнтів. Завдяки новаторському підходу MGI до технології Haptic, в нашому випадку до цифрового лакування, цей тактильний підхід стає повністю комерційним.

Сьогодні більшість офсетних та цифрових типографій пропонують стандартні послуги друку. Водночас, компанії, що думають на кілька кроків наперед, намагаються диверсифікуватися та виготовляти дійсно привабливі продукти з використанням нових технологій. Спеціальні ефекти в друці - лакування, тиснення та фольгування - існували завжди. Але звичайні методи їх відтворення були неефективними та вимагали значних витрат ресурсів. Це перешкоджало зростанню попиту на такі послуги, особливо для коротких тиражів та при стислих термінах. Нова технологія цифрового лакування від компанії MGI (Франція), стратегічного партнера Konica Minolta, спровокувала революцію в галузі. Тепер провайдери друкарських послуг можуть запропонувати своїм клієнтам особливі послуги, збільшуючи свою прибутковість при цьому. 

 

Нова технологія

Нова технологія дозволяє виконувати вибіркове лакування - виділяти обумовлені області, додавати 3D-эфекти, робити звичні кольори живими та яскравими - провокуючи абсолютно нові візуальні та тактильні відчуття при використанні друкованого продукту. З таким оздобленням будь-який друкований продукт виділяється на фоні численних конкурентів та надовго залишається в пам'яті споживачів. 


Технологія цифрового лакування ідеальна для друку книг, ексклюзивних візитних карток, нестандартних запрошень, паковання, рекламних матеріалів тощо. Вона наділена набором функцій для повносторінкового сканування та продуктивного друку в один прохід, відрізняється простотою у використанні та робить кінцевий продукт таким, за який готові платити більше. 

 

embellishment print sample snake

 

Поліграфічний ринок розвивається шаленими темпами. Вже не є можливим отримувати прибуток від продукції, яку може виготовити будь-хто. Ось чому, компанії, що прораховують свої дії на кілька кроків вперед, вже інвестують в технологію цифрового лакування. Новітні технології оздоблення відкривають унікальні можливості для творчості та дозволяють виділитися на фоні конкурентів. Скориставшись цими технологіями, ваші клієнти зможуть випускати більш привабливу та оригінальну продукцію, а сам процес друку буде значно вигіднішим для всіх учасників. 


MGI JETVARNISH 3D TECHNOLOGY відкриває нові вигідні можливості на ринку для цифрових та офсетних типографій. З нею ви зможете надавати послуги високоякісного вибіркового лакування - працювати як з цифровими, так і з офсетними відбитками, друкувати короткі тиражі та великі партії, змінювати товщину шару лаку для відтворення відчутного рельєфу на відбитках. 


Що таке цифрове оздоблення та як воно вплине саме на ваш бізнес?

Друк - це нанесення чорнил на аркуш паперу або етикетку. Але оздоблена друкована продукція з тактильними ефектами отримує перевагу перед звичайною продукцією конкурентів. Паковання з рельєфним зображенням провокує споживачів доторкнутися до нього, що, в свою чергу, впливає на бажання придбати продукт. Оздоблення відбитків можна виконувати в лінію зі стандартним цифровим друкарським обладнанням, або окремо, використовуючи спеціальні рішення для розширення можливостей друку.


Оздоблення відбитків – це останніх штрих, який вразить вас та ваших клієнтів

Провайдери послуг друку та маркетологи додають вражаючі ефекти, щоби виділити свою продукцію на фоні продуктів інших брендів та зробити її більш тактильною, тобто приємною на дотик. Додаткове оздоблення допомагає також боротися зі зниженням цін. Раніше оздоблення використовували лише для продуктів преміум класу, але сьогодні воно є і на пакованні продуктів особистої гігієни, засобів для догляду за волоссям, продуктів харчування, кондитерських виробів, косметики тощо.

Відчуйте це особисто!

Тактильні відчуття підвищують імовірність спонтанних покупок

Замовити каталог зразків
endowment effect embellishment

"Якщо я доторкнувся, я повинен це придбати"

"Якщо я доторкнувся, я повинен це придбати"

Тактильні відчуття

Було встановлено, що дотик до продукта підвищує інтерес до нього, збільшує імовірність його покупки, а також довіру до оцінки даних продуктів, говорять Джоан Пек та Дженіфер Віггінс.


"Тактильні елементи у пакованні покращують загальний імідж бренда"

З урахуванням цього впроваджуються нові технології друку, що забезпечують тактильний ефект, який і провокує покупців доторкнутися до товару. 

 

Деякі дані свідчать про те, що тактильні елементи у пакованні навіть покращують загальний імідж бренду. Останні дослідження довели явний зв'язок між часом, який люди приділяють продукту, імовірністю його покупки та високої оцінки. Якщо продукт привертає до себе увагу, то покупці частіше беруть його в руки, щоби розгледіти ближче. Якщо ж покупець доторкнувся до продукту, то, скоріше за все, захоче його придбати.


"Помітне паковання привертає увагу покупця"

Сьогодні в роздрібних магазинах неймовірне різноманіття продуктів. Саме тому компанії мають подбати про те, щоби їх продукція виділялася на фоні конкурентів. Паковання, в першу чергу, має привертати увагу покупця. На думку Джоан Пек та Дженіфер Віггінс, приємне на дотик паковання збільшує шанс продажу продукту, навіть якщо тактильні відчуття не дають додаткової інформації щодо його властивостей. 

(Джерело: Joann Peck & Jennifer Wiggins; It Just Feels Good: Customers' Affective Response to Touch and Its Influence on Persuation; Aradhna Krishna, Luca Cian, Nilüfer Z. Aydınoglu ; "Sensory Aspects of package design"; 2017)


Коли покупець відчуває приємні емоції від дотику до рельєфного УФ-покриття, то скоріше за все, відразу захоче придбати цей продукт. І це непогана новина для всіх. 


Тактильні відчуття збільшують імовірність спонтанних покупок

Інше дослідження, "The Effect of Mere Touch on Perceived Ownership", проведене Пеком та Сюзаною Б. Шу у 2013 році, показало, що візуальне та тактильне оздоблення збільшують психологічний ефект володіння, при чому візуальне оздоблення впливає на формування більш високої оцінки товару; +22% та +24% відповідно. Одночасно, дослідження Арадни Крішни, Люки Циана та Нілюфер З. Айдиноглу "Sensory Aspect of Package Design", що було проведене у 2017 році, продемонструвало, що привабливість паковання з фольгою зростає в 2,5 рази.

 

Embellishment - Insights and Market Reports


Переваги технології цифрового оздоблення для провайдерів друкарських послуг

Нові технології цифрового оздоблення – цифрове вибіркове лакування, виділення обумовлених областей та додавання 3D ефектів – дозволяють провайдерам друкарських послуг повністю розкрити свої творчі можливості та підвищити вартість продукції. Додавання трьохмірного лакування та тиснення фольгою перетворює звичайний відбиток у продукт преміум класу.

Embellishment - Readiness to Pay More


Споживачі друкованої продукції цінують інноваційні технології та готові платити більше. В дослідженні "Beyond CMYK: The Use of Special Effects in Digital Printing, Keypoint Intelligence" (2016) провайдерам друкарських послуг було поставлено питання: "У порівнянні з цифровим друком зі стандартною палітрою кольорів, на скільки відсотків ви піднімете ціну за друк з додатковими ефектами?". Респонденти були готові збільшити ціну на 50% і вище за друк додатковими кольорами (28%), за тиснення фольгою (28%) та за створення текстури (27%).

 

Європейські замовники друкованої продукції відповіли, що готові платити на 89% більше за продукцію з додатковими ефектами у порівнянні зі стандартним друком. Вони також відмітили, що більше всього готові платити за текстурований друк (+ 89%), за фольгування (+ 82%) та за друк з металевим ефектом (+ 51%).

Embellishment - Charge For Print Enhancement

 

Таким чином, оздоблення - це найперспективніша технологія поліграфічної галузі. Одночасно вона вигідна і замовникам, так як дозволяє залучити увагу покупців до їхньої продукції, і типографіям, так як вони можуть підняти ціни на друковану продукцію преміум класу.

 

Після виходу на ринок, технологія MGI зробила оздоблення цифровим та доступним для всіх, не лише для преміального сегменту. Серія MGI JETvarnish 3D – це рішення, що дозволяють вдосконалити цифрову та офсетну друковану продукцію за допомогою унікальних струменевих технологій об'ємного лакування та фольгування. Технології для друку використовуються для створення привабливої та яскравої продукції - в дизайні інтер'єрів, для друку каталогів та туристичних брошур, меню та пропозицій дня в ресторанах, розкішного паковання для споживчих товарів, а також в  поштових розсилках, рекламі та маркетингових кампаніях.

 

Щоби потрапити в число лідерів ринку друку, ви маєте використовувати технологію цифрового лакування. А що ж буде далі? Які тактильні ефекти зможе відтворювати технологія майбутнього? Чи зможуть друкарські технології завтрашнього дня відтворити звук хвиль на туристичній брошурі або запах страви на сторінці меню? Сьогодні це звучить фантастично, але те ж саме говорили про тактильний друк...


Хочете проконсультуватися з одним із наших експертів щодо технології цифрового лакування MGI та дізнатися як вона допоможе підвищити прибутковість вашої компанії?

 

MGI пропонує декілька видів обладнання для цифрового лакування, які дозволяють скористатися всіма перевагами цифрового оздоблення та моментально збільшити прибуток. Якщо ви хочете дізнатися більше деталей щодо інвестицій в майбутнє друку та наші революційні технології або протестувати таке обладнання - просто заповніть форму, що нижче, і ми зв'яжемося з вами. 

Оздоблення друку

Оздоблення друку

Поєднання творчості з функціональністю та прибутковістю

З MGI JETVARNISH 3D VARNISH TECHNOLOGY ви можете запропонувати замовникам новий ефективний та економічний спосіб вибіркового УФ-лакування. Він дозволяє наносити лак на будь-яку друковану продукцію, виділяти обумовлені області, додавати неперевершені 3D ефекти, тобто виготовляти продукт преміум якості. Оздоблена друкована продукція викликає яскраві тактильні відчуття, за які ваші клієнти будуть готовими платити більше. Ви отримаєте ще більше можливостей для розкішного оздоблення, додавши в друкарську лінію модуль гарячого тиснення фольгою. Це дійсно ідеальний підхід для виготовлення коротких та середніх тиражів продукції.

Обладнання
hardware icon
Технологія MGI JETvarnish 3D

Ця технологія для вибіркового оздоблення лаком та фольгою дозволить вам розширити перелік продукції, що виготовляється, підвищити її якість та виділитися на фоні конкурентів. Технологія MGI JETvarnish 3D – це ідеальний вибір для офсетних та цифрових типографій. Використання інноваційних підходів у бізнесі завжди сприятимуть розвитку. Ви можете бути певними - інвестиції в нове обладнання дозволять максимально підвищити ефективність наявного виробничого середовища.

Програмне забезпечення
software icon
Програмні продукти Konica Minolta

Відкрийте для себе програмні продукти Konica Minolta, що здатні покращити роботу вашої компанії. Konica Minolta розуміє проблеми бізнесу, адаптується до різних стилів роботи та пропонує програмні рішення, що відповідають потребам кожної конкретної компанії. Ми впроваджуємо програмні рішення, що відповідають потребам найвибагливіших міжнародних корпорацій. Наші рішення допомагають заощаджувати на друці та копіюванні документів, забезпечують конфіденційність під час роботи з документами завдяки новітнім підходам до питань безпеки.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені спеціалісти завжди готові відповісти на будь-які питання щодо роботи обладнання, а служба підтримки допоможе використовувати можливості програмних компонентів Konica Minolta максимально ефективно. Ми пропонуємо послуги управління друком та консалтинг; впроваджуємо апаратне та програмне забезпечення; управляємо робочими процесами для зниження витрат на документообіг та забезпечуємо інтелектуальну безпеку вашому бізнесу.

Рішення MGI від Konica Minolta для цифрового лакування дозволять вам запропонувати своїм клієнтам нові продукти та послуги, а також значно підвищити прибутки від виконання щоденних замовлень. Такий процес друку дозволяє також виготовляти персоналізовану продукцію, що, в свою чергу, допоможе залучити нових клієнтів, додати цінності стандартним послугам компанії. З MGI ви зможете запропонувати клієнтам широкий вибір матеріалів для друку, такі як матеріали з матовою та глянцевою ламінацією, крейдований папір, пластики, ПВХ та інші матеріали з покриттям; прискорити робочі процеси, скоротити час виконання замовлень та зменшити витрати. 


Давайте розбиратися, якими ж основними перевагами наділена нова технологія цифрового лакування, що використовується в системах JETVARNISH 3DS, JETvarnish 3D та JETvarnish 3D Evolution?

   

   

Значок функції "Технологія"

Лакування цифрових та офсетних відбитків

Значок функції "Сканування"

Розумний сканер AIS SmartScanner

Productivity feature icon

Висока продуктивність

Значок функції "Якість"

Неперевершені рельєфні 3D ефекти, що створюють відбитки преміум якості та розкішне тактильне оздоблення

Значок "Швидкість"

Нанесення покриття

Значок функції "Якість"

Друкуючі головки Konica Minolta

Productivity feature icon

Калькулятор виробничих втрат, програмний набір та HubManager

Значок функції "Налаштування"

Лакування та фольгування змінних даних

Значок функції "Якість"

Привабливі 3D ефекти

Значок "Обробка медіа"

Цифрове вибіркове УФ лакування

Значок екологічної стабільності

Зниження енерговитрат за рахунок використання LED ламп

Заплануйте зустріч з нашими експертами

Наші експерти готові продемонструвати всі можливості та переваги технології цифрового лакування

Запланувати демонстрацію

Заплануйте демонстрацію, зустріч з експертом або каталог оздоблених зразків прямо зараз

MGI пропонує широкий вибір моделей для цифрового оздоблення відбитків лаком та фольгою. Вони відкриють безмежні можливості для творчості, допоможуть у створенні унікальних продуктів та якісно вплинуть на ваші прибутки. Щоби дізнатися більше про можливості інвестування в технологію цифрового оздоблення та протестувати наше обладнання, залиште коротку інформацію про себе