Віддалене обслуговування та підтримка

Швидке та безпечне усунення проблем

Зв'язатися з нами
 

Завдяки сервісу підтримки робочого місця від Konica Minolta ваш бізнес залишатиметься продуктивним у будь-який час


Ніхто не хоче мати справу з несправним пристроєм, коли потрібно надрукувати або засканувати документ. Чи то закінчився тонер, чи виникла несправність, наслідок один: простій пристрою, що призводить до втрати продуктивності та викликає роздратування працівників.

Завдяки можливостям віддаленого обслуговування та підтримки ми зможемо допомогти користувачеві або члену вашої ІТ-команди розв’язати проблему прямо на місці. Коли ж виявиться, що потрібен виїзд інженера на об’єкт клієнта, ми зберемо інформацію про проблему заздалегідь, аби цей візит був максимально ефективним і допоміг вам якнайшвидше повернутися до повноцінної роботи.
 

Переваги віддаленого обслуговування та підтримкиМаксимізація часу безвідмовної роботи та покращення продуктивності

Ми збираємо дані, які дозволяють нам швидко аналізувати та розв'язувати проблеми з обладнанням (зазвичай за лічені хвилини) — тож ви не муситимете чекати на прибуття інженера на підприємство. Збільшений час безвідмовної роботи обладнання сприяє підвищенню продуктивності та мінімізує невдоволення користувачів.


Ефективніша допомога на місці

Деякі проблеми все ще потребують візиту нашого інженера — наприклад, якщо потрібно замінити якусь частину. Підтримка робочого місця від Konica Minolta допомагає зробити ці візити максимально ефективними та результативними, завчасно надаючи нашим інженерам вичерпні, точні дані про проблему.
 


Зменшення робочого навантаження на вашу ІТ-команду

Ми знімаємо з вашого ІТ-персоналу рутину, наприклад, керування конфігурацією БФП, замовлення витратних матеріалів чи встановлення оновлень безпеки. Тож вони можуть зосередитися на вдосконаленні робочого місця та інноваціях, а не на трудомістких повсякденних завданнях.
 


Завжди оновлені пристрої

За допомогою віддалених сервісів і програмного забезпечення для підтримки ми можемо оновлювати ваші БФП найновішими версіями прошивок і засобами безпеки. Завдяки цьому ви завжди будете впевнені в оптимальній функціональності та безпеці ваших пристроїв.Більша екологічність

Надаючи підтримку віддалено, ми можемо значно зменшити кількість візитів до сервісного центру, зменшивши кількість поїздок та викиди CO2 в атмосферу. Це допомагає досягненню більш здорового та стійкого довкілля, а також сприяє досягненню цілей сталого розвитку.

Допомога онлайн у реальному часі

Завдяки багатому набору інструментів та програмного забезпечення ми маємо необхідні можливості для вирішення найширшого переліку технічних питань дистанційно, у режимі реального часу:

  • Віддалене розгортання
  • Обслуговування
  • Моніторинг та перевірка працездатності
  • Управління безпекою
  • Віддалене резервне копіювання та відновлення
  • Звітність та оповіщення
  • Адміністрування
  • Підтримка та супровід
  • Віддалений доступ до освітніх ресурсів

 

1. Як ви убезпечуєте доступ до моєї системи?

Наші інструменти надають безпечний віддалений доступ до вашої системи, тому ви можете бути упевнені, у захищеності всіх ваших даних і будь-яких комунікацій між нами. Наскрізне шифрування захищає всі дані, що передаються нашим віддаленим сервісам і підтримці, водночас усі вони оброблюються відповідно до вимог GDPR. Крім того, Konica Minolta Business Solutions Europe отримала сертифікат ISO 27001 на систему управління інформаційною безпекою (СУІБ). Це свідчить про те, що ми відповідаємо найвищому рівню інформаційної безпеки в масштабах компанії.

2. Чи захищені мої дані?

Ми створюємо резервні копії важливих даних БФП, щоби їх можна було швидко відновити в разі виникнення проблем або збоїв, зокрема за допомогою резервного копіювання конфігурації системи, періодичного відновлення конфігурації системи та резервного копіювання даних.

3. Чи є у вас служба віддаленої візуальної підтримки?

Так. Коли нам потрібно побачити те, що ви бачите на власні очі, ми використовуємо AIRe Link — наше браузерне рішення для віддаленої підтримки. Ми надсилаємо запрошення електронною поштою або SMS, щоби ви приєдналися до сеансу AIRe Link на своєму смартфоні або планшеті. Ви просто клацаєте на посилання, аби дозволити нам використовувати камеру вашого пристрою для налаштування віртуального робочого простору та спостереження за тим, що ви бачите. Після цього ми надамо вам рекомендації щодо розв’язання проблеми, допоможемо якнайшвидше відновити роботу БФП без потреби у виїзді інженера.

Підтримка, якої ви прагнете, надійність, на яку ви розраховуєте:
Підхід, відзначений нагородами


Компанія Konica Minolta нагороджена BLI PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020–2021 в Західній Європі від Keypoint Intelligence — уже вдруге після 2018 ми здобули цю нагороду. Вона відзначає наші інноваційні інструменти, програми та навчальні заходи, які дають змогу клієнтам ефективно та на високому рівні обслуговувати свої продукти та послуги, використовуючи такі методи, як онлайн-навчання та підтримка за допомогою віддалених інструментів.

Крім того, Keypoint Intelligence визнала інструмент віддаленої візуальної підтримки AIRe Link від Konica Minolta «Визначним інструментом для дистанційної підтримки» своєю відзнакою BLI Pick and Outstanding Innovation Awards, 2022.

  

Ви навіть можете отримати AIRe Link, щоб покращити власну підтримку клієнтів.

Дізнайтеся більше або безкоштовно спробуйте AIRe Link

Віддалене за замовчуванням: Швидке та безпечне розв'язання проблем

Коли людина йде друкувати чи сканувати документ, вона не хоче стикнутися з пристроєм, яким не зможе користуватися. Закінчення тонеру чи несправність призводять до однакового результату: простой пристрою, що призводить до втрати продуктивності та розчарування користувачів.

Завантажити брошуру

Bruker: Покращення клієнтського досвіду та ефективності обслуговування

Bruker Corporation — міжнародна компанія, що постачає високопродуктивне наукове обладнання та високоефективні аналітичні й діагностичні рішення для молекулярних і матеріалознавчих досліджень, а також для промислового і прикладного аналізу.

Читати кейс

Дізнайтеся, як наші рішення віддаленої підтримки можуть допомогти вашому бізнесу

Ми знаємо, що кожна організація унікальна, тому кожне спілкування починається з розмови. Зв'яжіться з експертами Konica Minolta для більш детальної консультації