Запрошуємо до оновленого шоуруму Konica Minolta

Відразу два індустріальні рішення та нова AccurioPress C4070

Запланувати візит

Переосмислений підхід до проведення демонстрацій

Попри загрози кризи коронавірусу, ми оновили свій шоурум у Києві, представивши в ньому відразу два популярних індустріальних рішення з портфоліо й продуктивний бестселер з рядом опційних рішень.


 

Безперечно, у період пандемії пошук нових шляхів взаємодії з клієнтами, як-от онлайн презентації та зустрічі, набув особливого значення. Втім, перехід від особистих до віртуальних контактів із клієнтами може виявитися серйозною проблемою, оскільки очевидно, що очні демонстрації більш дієві: друкарське обладнання дороге, і клієнти мають бути впевнені, що не купують кота у мішку. Саме тому, попри певні загрози кризи коронавірусу, ми вирішили розширити парк устаткування в шоурумі та переосмислити сам підхід до проведення демонстрацій.

Запланувати візит

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230 — бестселер в індустріальному портфоліо Konica Minolta в Україні у 2020 році

Відтепер у шоурумі постійно перебуватиме AccurioLabel 230, що зробила справжній фурор на ринку й стала беззаперечним лідером у сегменті індустріального цифрового друку етикетки в рулонах в Україні.

Ми розуміємо, що клієнтам важливо бачити повний цикл процесу виробництва — від завантаження макету до отримання готової етикетки в рулоні. Саме тому готові демонструвати AccurioLabel 230, програмне забезпечення для підготовки макетів AccurioPro Label Impose, яке формує завдання для друку на рулонному устаткуванні, та фінішер для рулонної висічки з функцією видалення облою Scorpio 35 SCR35 італійської компанії SLR.

Запланувати демо AccurioLabel 230

AccurioPress C4080

AccurioPress C4080

Нова AccurioPress C4080 — найнижча сукупна вартість влодіння у сегменті

AccurioPress C4080, як послідовниця AccurioPress C3080, залишатиметься нашою базовою моделлю для невеликих та середніх друкарень. Враховуючи непросту ситуацію на ринку, з новими AccurioPress С4080 вартість обладнання та відбитку стають доступнішими.

Нова AccurioPress C4070, що інстальована в нашому шоурумі, оснащена набором фінішних рішень, а також інтелектуальним модулем IQ-501 та Auto Inspection Technology.

Запланувати демо AccurioPress C4080

MGI 3D One

MGI 3D One

MGI 3D One — найдоступніша система для цифрового оздоблення в індустріальному портфоліо Konica Minolta

MGI JETVarnish 3D One стала черговою новинкою у нашому демозалі. Ця зменшена версія MGI Jetvarnish 3DS&Foil-S без секції фольгування виконує лише оздоблення лаком.

Демонструємо повний цикл виробництва листової продукції на місці: друкуємо макет на AccurioPress С4080 і відразу оздоблюємо його на MGI JETVarnish 3D One за умови наявності готових макетів для друку й оздоблення.

Запланувати демо MGI 3D One

Програмні продукти

Програмні продукти

Софт передусім

У нашому шоурумі також представлено програмне забезпечення AccurioPro Flux для автоматизації робочих процесів друкарні та AccurioPro Variable Data, який дає змогу додавати змінні дані в будь-який документ InDesign.

Запланувати демонстрацію

Заплануйте візит

Заплануйте візит

Заплануйте візит до нашого шоуруму прямо зараз

Ми презентуємо не лише цифрові машини, а й увесь парк наявного устаткування та програмного забезпечення для різних напрямів діяльності у поліграфічній галузі

Якщо ви хочете щось додати
Так, я надаю згоду на отримання інформації:

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie