Запрошуємо до шоурумів Konica Minolta в Києві та Львові

Ми презентуємо повний цикл виробництва етикетки в рулоні та листової продукції

Запланувати демо прямо зараз

Переосмислений підхід до проведення демонстрацій

Ми чекаємо вас у двох шоурумах: в Києві та Львові, представивши популярні індустріальні рішення з портфоліо та продуктивний бестселер з рядом опційних рішень.


На жаль війна внесла свої корективи та нам довелося закрити шоурум у Харкові 😭 Натомість ми відкрили перший поліграфічний хаб на заході України. Але певні, що ще запросимо вас на відкриття нового шоуруму в Харкові і не тільки.

 

Спочатку ми пережили пандемію, перехід на повноцінну віддалену роботу та комунікацію через монітор. Тоді онлайнові презентації та зустрічі набули особливого значення, оскільки були єдиним шляхом взаємодії з клієнтами. Зараз в нашій країні війна, але ми у Konica Minolta попри все намагаємося планувати не віртуальні, а особисті зустрічі. Тим паче очні демонстрації більш дієві: друкарське обладнання дороге, і клієнти мають бути впевнені, що не купують кота у мішку.

Запланувати візит

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230 — бестселер в індустріальному портфоліо Konica Minolta в Україні у 2020 році

У шоурумі постійно перебуває AccurioLabel 230, що зробила справжній фурор на ринку й стала беззаперечним лідером у сегменті індустріального цифрового друку етикетки в рулонах в Україні.

Ми розуміємо, що клієнтам важливо бачити повний цикл процесу виробництва — від завантаження макету до отримання готової етикетки в рулоні. Саме тому готові демонструвати AccurioLabel 230 та програмне забезпечення для підготовки макетів AccurioPro Label Impose, яке формує завдання для друку на рулонному устаткуванні, та фінішер для рулонної висічки з функцією видалення облою Scorpio 35 SCR35 італійської компанії SLR.

Запланувати демо в Києві

AccurioPress C4070

AccurioPress C4070

Нова AccurioPress C7090 — найнижча сукупна вартість влодіння у сегменті

AccurioPress C7090, залишатиметься нашою базовою моделлю для невеликих та середніх друкарень. Враховуючи непросту ситуацію на ринку, з новими AccurioPress С7090 вартість обладнання та відбитку стають доступнішими.

Нова AccurioPress C7090 оснащена набором фінішних рішень, а також інтелектуальним модулем IQ-501 та Auto Inspection Technology.

Запланувати демо в Києві або Львові

MGI 3D One

MGI 3D One

MGI 3D One — найдоступніша система для цифрового оздоблення в індустріальному портфоліо Konica Minolta

MGI JETVarnish 3D One стала черговою новинкою у нашому демозалі. Ця зменшена версія MGI Jetvarnish 3DS&Foil-S без секції фольгування виконує лише оздоблення лаком.

Демонструємо повний цикл виробництва листової продукції на місці: друкуємо макет на AccurioPress С4070 і відразу оздоблюємо його на MGI JETVarnish 3D One за умови наявності готових макетів для друку й оздоблення.

Запланувати демо у Львові

MGI Jetvarnish 3DS & Foil-S

MGI Jetvarnish 3DS & Foil-S

MGI Jetvarnish 3DS & Foil-S

MGI Jetvarnish 3DS & Foil-S, що представлена у столичному шоурумі, виконує вибіркове лакування та покриває фольгою будь-які цифрові або офсетні відбитки, виділяє обумовлені області або додає 3D-эфекти.

Такі системи вже інстальовані в друкарні "Копір-центр" в Запоріжжі та в "Карбон-Сервіс" у Києві.

 

Запланувати демо в Києві

Програмні продукти

Програмні продукти

Софт передусім

У нашому шоурумі також представлено програмне забезпечення AccurioPro Flux для автоматизації робочих процесів друкарні та AccurioPro Variable Data, який дає змогу додавати змінні дані в будь-який документ InDesign.

Запланувати демонстрацію

Заплануйте візит

Заплануйте візит

Заплануйте візит до наших шоурумів в Києві та Львові прямо зараз

Ми презентуємо не лише цифрові машини, а й увесь парк наявного устаткування та програмного забезпечення для різних напрямів діяльності у поліграфічній галузі