Запрошуємо до шоурумів Konica Minolta в Києві та Харкові

Ми презентуємо повний цикл виробництва етиктки в рулоні та листової продукції

Запланувати демо прямо зараз

Переосмислений підхід до проведення демонстрацій

Попри загрози кризи коронавірусу, ми відкрили два шоуруми: в Києві та Харкові, представивши популярні індустріальні рішення з портфоліо та продуктивний бестселер з рядом опційних рішень.


 

Безперечно, у період пандемії пошук нових шляхів взаємодії з клієнтами, як-от онлайн презентації та зустрічі, набув особливого значення. Втім, перехід від особистих до віртуальних контактів із клієнтами може виявитися серйозною проблемою, оскільки очевидно, що очні демонстрації більш дієві: друкарське обладнання дороге, і клієнти мають бути впевнені, що не купують кота у мішку. Саме тому, попри певні загрози кризи коронавірусу, ми вирішили розширити парк устаткування в Києві та Харкові та переосмислити сам підхід до проведення демонстрацій.

Запланувати візит

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230 — бестселер в індустріальному портфоліо Konica Minolta в Україні у 2020 році

Відтепер у шоурумі постійно перебуватиме AccurioLabel 230, що зробила справжній фурор на ринку й стала беззаперечним лідером у сегменті індустріального цифрового друку етикетки в рулонах в Україні.

Ми розуміємо, що клієнтам важливо бачити повний цикл процесу виробництва — від завантаження макету до отримання готової етикетки в рулоні. Саме тому готові демонструвати AccurioLabel 230, програмне забезпечення для підготовки макетів AccurioPro Label Impose, яке формує завдання для друку на рулонному устаткуванні, та фінішер для рулонної висічки з функцією видалення облою Scorpio 35 SCR35 італійської компанії SLR.

Запланувати демо в Києві

AccurioPress C4080

AccurioPress C4080

Нова AccurioPress C7090 — найнижча сукупна вартість влодіння у сегменті

AccurioPress C7090, залишатиметься нашою базовою моделлю для невеликих та середніх друкарень. Враховуючи непросту ситуацію на ринку, з новими AccurioPress С7090 вартість обладнання та відбитку стають доступнішими.

Нова AccurioPress C7090 оснащена набором фінішних рішень, а також інтелектуальним модулем IQ-501 та Auto Inspection Technology.

Запланувати демо в Києві або Харкові

MGI 3D One

MGI 3D One

MGI 3D One — найдоступніша система для цифрового оздоблення в індустріальному портфоліо Konica Minolta

MGI JETVarnish 3D One стала черговою новинкою у нашому демозалі. Ця зменшена версія MGI Jetvarnish 3DS&Foil-S без секції фольгування виконує лише оздоблення лаком.

Демонструємо повний цикл виробництва листової продукції на місці: друкуємо макет на AccurioPress С4080 і відразу оздоблюємо його на MGI JETVarnish 3D One за умови наявності готових макетів для друку й оздоблення.

Запланувати демо в Києві

MGI Jetvarnish 3DS & Foil-S

MGI Jetvarnish 3DS & Foil-S

MGI Jetvarnish 3DS & Foil-S

MGI Jetvarnish 3DS & Foil-S, що представлена в шоурумі в Харкові, виконує вибіркове лакування та покриває фольгою будь-які цифрові або офсетні відбитки, виділяє обумовлені області або додає 3D-эфекти.

Такі системи вже інстальовані в друкарні "Копір-центр" в Запоріжжі та в "Карбон-Сервіс" у Києві.

 

Запланувати демо в Харкові

Програмні продукти

Програмні продукти

Софт передусім

У нашому шоурумі також представлено програмне забезпечення AccurioPro Flux для автоматизації робочих процесів друкарні та AccurioPro Variable Data, який дає змогу додавати змінні дані в будь-який документ InDesign.

Запланувати демонстрацію

Заплануйте візит

Заплануйте візит

Заплануйте візит до наших шоурумів в Києві та Харкові прямо зараз

Ми презентуємо не лише цифрові машини, а й увесь парк наявного устаткування та програмного забезпечення для різних напрямів діяльності у поліграфічній галузі