Dispatcher Paragon


Ефективний контроль витрат та керування користувачами завдяки оптимізації інфраструктури друку


Сьогодні компанія будь-якого розміру та сфери діяльності — чи то середній бізнес, корпорація, чи навчальний заклад — всі вони прагнуть максимальної прозорості своєї діяльності та контролю витрат. Для цього необхідно мати повну та точну картину усіх завдань друку, що дозволяє, де це можливо, розподіляти витрати на друк за групами користувачів, департаментами та окремими користувачами. Програмне рішення Dispatcher Paragon від Konica Minolta ідеально підійде для розв'язання цього завдання.


Керування бюджетом та лімітами

Керування бюджетом та лімітами
 • Зручне розподілення бюджету: адміністратор може виділити окремі бюджети різним користувачам — це спрощує обмеження обсягу друку для конкретних користувачів, щоб контролювати витрати на друк, копіювання, сканування.
 • Автоматичне коригування бюджетів: бюджети для окремих користувачів та груп користувачів можна автоматично анулювати або поповнювати через певні часові відтинки; це звільняє адміністратора від виконання цієї рутинної задачі. Скидання та зміна бюджетів або лімітів на друк також можна робити вручну, що дозволяє виконувати завдання друку поза встановленими квотами.
 • Платіжна система: Dispatcher Paragon пропонує різні варіанти для поповнення рахунків користувачів:
  • Самостійне поповнення: користувачі можуть самостійно поповнювати свій рахунок через платіжний термінал.
  • Поповнення кредитною карткою через PayPal.

Централізоване керування користувачами та доступами

Централізоване керування користувачами та доступами
 • Централізоване керування користувачами: права доступу окремих користувачів до багатофункціональних офісних хабів для копіювання, друку та сканування можуть легко та просто керуватися централізовано.
 • Ролі доступу користувачів: адміністратор може надавати користувачам різні рівні доступу до пристроїв та його функціональних можливостей; керування рівнями легко здійснюється шляхом створення відповідних ролей користувачів.
 • Централізоване керування автентифікацією: типи входу користувачів включають автентифікацію з використанням карти, за обліковими даними користувача та PIN-кодом, при цьому адміністратор визначає, який тип автентифікації повинен використовуватися.

Розподіл витрат та облік коштів

Розподіл витрат та облік коштів
 • Облік та контроль завдань друку: для зручності складання звіту за завданнями друку усі друковані операції у корпоративній мережі можна відстежувати в режимі реального часу. Вбудований термінал Dispatcher Paragon забезпечує детальний облік завдань копіювання, сканування та надсилання факсів (також можливо через зовнішні термінали).
 • Гнучке розподілення витрат: адміністратор може призначати певні ліміти для різних груп користувачів.
 • Індивідуальний розрахунок ціни: для різних пристроїв та користувачів можуть функціонувати індивідуальні тарифні плани для друку. Таким чином, навіть у різноманітній інфраструктурі друку можливий точний розрахунок витрат на друк.
 • Контроль пристроїв інших вендорів: облік завдань друку можна налаштувати у всій корпоративній інфраструктурі друку, а не тільки на пристроях Konica Minolta.

Детальний звіт про обсяги друку та витрати

Детальний звіт про обсяги друку та витрати
 • Вебзвіти: зручне створення докладних звітів, які включають інформацію про всі дії окремих користувачів чи груп користувачів; це полегшує моніторинг витрат на щоденній, щотижневій та щомісячній основі або протягом більш тривалих проміжків часу.
 • Звіти для вищого керівництва: автоматичне формування звітів, а також підготовка на запит звітів з детальним описом усієї друкованої інфраструктури у структурованому та зручному для друку вигляді, наприклад, для надання керівництву компанії.
 • Експорт звітів: експорт звітів до різних форматів для зручної роботи та обміну інформацією.
 • Автоматизована звітність: функція планування, яка автоматично формує звіти на регулярній основі (щомісяця, щокварталу або щорічно).

Отримайте брошуру Dispatcher Paragon вже зараз, щоб мати всю необхідну інформацію з управління витратами на друк

Завантажити PDF 👉

Зв'язатися з експертом Konica Minolta прямо зараз