IT-безпека

Рішення для захисту бізнесу

Запланувати консультацію
 

Захистіть свої дані, щоби захистити бізнес

IT ускладнюється ледь не щодень. Незалежно від типу бізнесу, ви наражаєтеся на ризик вторгнення ззовні — наприклад, хакерів, — а також інформаційних витоків, фінансових збитків та інших загроз із боку шкідливого ПЗ. Саме тому Konica Minolta вже давно розширила межі своєї діяльності у сфері IT безпеки. Сьогодні ми пропонуємо вам комплексний сервіс, який охоплює людей, процеси та технології.

Згідно з дослідженням цифрової трансформації, Konica Minolta & Keypoint Intelligence, 34 % компаній вважають безпеку даних найбільшою проблемою цифрової трансформації.

 

Оцініть стан та потреби забезпечення безпеки

Не второпаєте, що ж потрібно захищати? Чи гадки не маєте про рівень своєї кібербезпеки? Ми пропонуємо вам аналіз комп’ютерної безпеки: сегментація вашої мережі, політика брандмауера, програмне забезпечення, робота принтерів та копірів, безпека кінцевих точок (endpoint security) тощо. Такий аналіз уразливостей дасть вам чітке уявлення про ваші потреби в безпеці.
 

«Краш-тест» вразливостей

Ми переконані в необхідності перевірки інфраструктури за допомогою тестування на проникнення. Подібно до краш-тестів для автомобілів, ці тести у сфері кібербезпеки дають вам набагато вищий рівень вірогідності та справжності результатів. Ми пропонуємо різноманітні пакети для проведення тестування методом «проникнення». Вони можуть проводитися за межами вашої організації, так і всередині, в особі персоналу або відвідувачів. Ми надамо вам докладний звіт про стан вашої комп’ютерної безпеки разом із нашими рекомендаціями.
 

«Людський чинник» — один із найважливіших чинників кібербезпеки

Оскільки заходи захисту даних стають усе більш серйозними, хакери вибирають найслабші ланки — людей. Саме тому методи соціальної інженерії, які змушують співробітників мимоволі відчиняти двері для атак, стають джерелом чимраз вищої загрози. Тому будь-яка ефективна стратегія захисту даних повинна враховувати поведінку персоналу: ми допоможемо вам підвищити обізнаність та розуміння питань інформаційної безпеки серед ваших колег, що може включати традиційні тренінги з безпеки даних, обговорення зламів у реальному часі, інформаційні кампанії з використанням сувенірів та атрибутики й інші ініціативи.


Будьте готові

Більш ніж кожна друга компанія, 68 %, підтвердила відсутність експертизи в галузі кібербезпеки. (Джерело: Cybersecurity Talent: Cyber ​​Protection, Digital Transformation Institute)

quotation marks

Це не питання, чи зазнає компанія атаки. Питання — «коли».

 


Кожна компанія знаходиться в зоні ризику порушення кібербезпеки. Що ви робитимете, коли це станеться? Наші спеціалісти служби реагування на інциденти допоможуть вам виявити, локалізувати та експертно проаналізувати вторгнення, включно з атаками шкідливих програм, програм-вимагачів чи хакерів. Ми прагнемо захистити вас від погроз.

 

Як уникнути ризику втрати інформації та не стати «заручником» у кіберпросторі

Представники малого та середнього бізнесу вже замислюються про інструменти та стратегії для переходу до віддаленої роботи. І хоча віддалена робота відкриває нові можливості, вона також пов’язана з новими труднощами.

Нещодавнє опитування серед керівників IT-відділів у Європі показало, наскільки поширеною проблемою стали загрози безпеці. Наша електронна книга допоможе вам ознайомитися з основними чинниками безпеки, які необхідно враховувати в цифровій трансформації вашого бізнесу.

Завантажити електронну книгу

Ми тісно співпрацюємо з фахівцями з інформаційної безпеки


Серед наших партнерів є як невеликі підрядники з інноваційними підходами, так і глобальні гравці із солідними портфоліо. Команда спеціалістів із рішень у галузі інформаційної безпеки допоможе вашій організації впоратися з будь-яким завданням, починаючи від випробування концепції, реалізації, розгортання, підтримки та закінчуючи навчанням.
 

Переваги експертного кіберзахисту ITГотовність до реакції на інциденти, швидка перевірка, полювання на шкідливе ПЗ, виявлення загроз, перевірка рівня працездатності, цифрова експертиза


Аналіз сегментації мережі, перевірка політики брандмауера, перевірка безпеки принтерів та копірів.


Багаторівневий аналіз: зовнішньо — окремі цілі на індивідуальній основі; внутрішньо — Чорна команда, включно з тестуванням проникнення через WLAN і використанням OSINT; внутрішньо та зовнішньо — Червона команда, з використанням соціальної інженерії та OSINT.


PoC (перевірка концепції) — реалізація, розгортання та підтримання
 


Разові перевірки та оцінювання, реалізація процесу управління вразливостями у вигляді регулярного сканування та підтримки в оцінюванні.


USB-флешки, кампанії масових персоналізованих інформаційних розсилок, інформаційні заходи та тренінги, поширення сувенірів та атрибутики, проведення зламів безпеки в реальному часі
security brochure thumbnail

Захист на 360°

Комплексний захист ваших IT-даних, багатофункціональні системи та інтелектуальні системи відеоспостереження та відеоаналітики.

Завантажити брошуру

Безпека та відповідність вимогам мають бути ефективними та простими

Для багатьох підприємств керування інформацією все ще знаходиться на низькому рівні. Для багатьох компаній реальність така, що перетворення документів у цифровий формат мають фрагментарний характер, а процеси керування контентом залишаються гібридними: між паперовими та цифровими. Чи то рахунки, контракти чи інформація про співробітників — величезний обсяг інформації все ще зберігається на папері.

Дізнайтесь більше про інтелектуальне керування контрактами для ефективної роботи організації

Завантажити електронну книгу
data protection & data security ebook thumbnail

Безпечне робоче місце — захищені робочі процеси

Неважливо де ви працюєте — вдома, в бізнес-центрі, чи у гібридному офісі — безпека має бути передусім, особливо в...

Безпека
31.03.2021
Читати блоги про

Безпеку IT

Перехід у хмару. 5 кроків до успішного впровадження

Компанії, що відкладають перенесення робочих процесів у хмару, втрачають переваги для бізнесу, які могли б отримати...

Хмара
09.07.2021

IaaS: почніть новий етап цифровізації з «інфраструктурою як послуга»

Дедалі складніші бізнесові процеси вимагають потужної та стабільної ІТ-інфраструктури. IaaS можна розглядати як...

Хмара
03.06.2022

Цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — звичне явище для багатьох компаній...

Робоче місце
22.04.2022

Зацікавило рішення?

Ми готові вам допомогти впровадити комплексне рішення для забезпечення безпеки вашого підприємства