Обмін інформацією: легкий доступ до файлів та документів

Доступ до інформації та обмін нею в будь-який час, у будь-якому місці, на будь-якому пристрої

Запланувати консультацію
 

Подолайте бар’єри та розширюйте співпрацю

Якщо у вас є співробітники, які працюють у польових умовах, у дорозі, вдома чи в інших віддалених місцях, ви знаєте, як складно буває забезпечити правильний обмін інформацією. Ви хочете бути впевнені, що кожен зможе отримати файли та документи, необхідні для ефективної та продуктивної роботи. Ви хотіли б сприяти співпраці між розрізненими співробітниками та командами. Крім того, вам може знадобитися обмін документами з клієнтами, партнерами чи постачальниками.

Однак водночас ви хочете уникнути:

  • загрози безпеці даних, яка може виникнути за неконтрольованого доступу до вмісту або його переміщенні;
  • проблем із контролем версій, які можуть виникнути з одночасним редагуванням кількох копій документа;
  • потенційних наслідків того, що люди покладаються на некеровану або застарілу інформацію, наприклад торішні прайс-листи або специфікації продукції.

 

Забезпечте простий та безпечний обмін даними. За допомогою звичних додатків та інструментів.


Об’єднавши звичні офісні програми з можливостями, що дають змогу авторизованим користувачам обмінюватися файлами та отримувати доступ до необхідної інформації, ви допоможете людям більш ефективно виконувати свою роботу, бувши впевненими, що інформація вашої організації залишається надійно захищеною та безпечною.

Завдяки хмарному середовищу Microsoft 365 користувачі можуть легко отримати доступ до широкого спектра матеріалів та інформації — файлів, тек, документів, електронних таблиць, світлин, відео, аудіофайлів, презентацій та іншого — та обмінюватися ними в будь-який час, у будь-якому місці, на будь-якому пристрої — Включно з мобільними телефонами. Тому вони рідше зберігають свої версії локально та частіше користуються та працюють з актуальним контентом, який оновлюється та зберігається централізовано.

Оскільки програми Microsoft 365 легко інтегруються, користувачі можуть легко співпрацювати в режимі реального часу, використовуючи аудіо, відео та обмін повідомленнями. Вони також можуть обмінюватися та оновлювати вміст та інформацію в режимі реального часу. Наприклад, під час відеоконференції у Microsoft Teams можна поділитися документом Word або Excel і зробити до нього примітки; групи можуть безпечно та ефективно працювати над проєктами у Teams, а також централізовано зберігати файли та теки за допомогою OneDrive або SharePoint Online.

Щоби допомогти вам захистити дані, Microsoft 365 у хмарі інтегрований з Azure Active Directory, що дає вам повний контроль над керуванням ідентифікацією та доступом у хмарному та локальному середовищах.

 

Оцініть усі переваги відразуЕкономія часу


Завдяки швидкому та простому доступу до інформації та обміну файлами в користувачів з’являється більше часу для виконання роботи.Поліпшення спільної роботи

Можливість використання спільних робочих місць та зручних способів проведення нарад сприяє спільній роботі та прискорює успішне завершення проєкту.Підвищення продуктивності


Швидкий та зручний доступ до файлів та документів із будь-якого пристрою за допомогою звичних програм допомагає людям виконувати більше роботи незалежно від того, де вони перебувають.
 


Усунення проблем із контролем версій


Завдяки централізованому збереженню файлів і документів, доступних усім користувачам, ви позбавляєтеся ризику поширення різних і застарілих версій.


Підвищення інформаційної безпеки


Захистіть корпоративні інформаційні активи за допомогою централізованого контролю за керуванням ідентифікацією та доступом.

1. Як працює спільне використання файлів?

Програмне забезпечення для обміну файлами дає змогу декільком людям одночасно отримувати доступ, переглядати, читати, редагувати або іншим чином взаємодіяти з тим самим файлом або документом.

2. Які переваги спільного використання файлів?

Ефективне рішення для спільного використання файлів заощаджує час співробітників, допомагає забезпечити актуальність та безпеку корпоративної інформації, підтримує ефективнішу співпрацю та сприяє підвищенню продуктивності. Обравши Microsoft 365 для обміну файлами та спільної роботи, ви виявите, що його інтеграція зі звичними офісними програмами дає змогу користувачам швидко та легко освоїтися та оцінити всі його переваги.

3. Коли потрібно використовувати спільне використання файлів?

Використовуйте рішення на кшталт Microsoft 365 для забезпечення спільного доступу до інформації, папок і файлів, коли вам потрібно організувати простий та безпечний доступ до інформації для розподілених команд, співробітників на виїздах, працівників, які працюють віддалено та вдома; або вам потрібно співпрацювати з третьою стороною, як-от клієнти, партнери або постачальники. З огляду на те, що кожна організація працює з даними, практично всі вони можуть отримати вигоду від ефективного рішення для спільного використання файлів.

Наші рішення для обміну документами та спільної роботи з файлами

Цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — звичне явище для багатьох компаній...

Робоче місце
22.04.2022
Більше блогів про

Керування інформацією

Як Microsoft 365 допоможе розширити можливості керування корпоративним контентом

Швидкий та безперешкодний доступ до інформації часто є проблемою для працівників, що працюють як з офісу, так і...

Робоче місце
28.04.2022

Цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — звичне явище для багатьох компаній...

Робоче місце
22.04.2022

Все на своєму місці: як оптимізувати керування документами

Майже в кожному українському офісі можна побачити шафи, а то й цілі кімнати для зберігання документів. Згідно з...

Інструменти
09.12.2021

Дізнайтеся, як наші рішення можуть допомогти вашому бізнесу