Струменевий друк: безконтактний друк на будь-яких матеріалах

Ви запитували про інновації в галузі друку. Ми робимо струменевий друк реальністю сьогодні.

Інновація, яка назавжди змінить друк


Постійні інновації та прагнення запропонувати клієнтам додаткову цінність є визначальними перевагами над конкурентами. Зі змінами на ринку друку та комунікацій розуміння того, як це вплине на ціннісну пропозицію, є надзвичайно важливим.


Технологія друку зазнала великих змін за останні двадцять років. Ринки друку мали відповідним чином адаптуватися до них. Також це означало зміну потреб клієнтів.

 

change print market inkjet

 

Диверсифікуйте свою друкарську продукцію. Виділіться на фоні конкурентів.

 

Технологія струменевого друку дає змогу безконтактного друку, що ідеально підходить для будь-яких носіїв.

Нижче наведено чотири кроки для покращення комерційної діяльності за допомогою струменевого друку

 

  • Ідентифікуйте свої бізнес-можливості
  • Оцініть свої ділові потреби
  • Обґрунтуйте свою ціннісну пропозицію
  • Впровадьте успішні струменеві рішення

Побачте на власні очі

AccurioJet KM-1 надає можливсть розширити потенціал, друкуючи практично на будь-якому матеріалі – як-от на важких текстурованих матеріалах, складних картонних коробках.

Замовити зразки

Струменевий друк

Струменевий друк

Ми робимо струменевий друк реальністю сьогодні

Використовуючи струменевий друк, можна диверсифікувати друковану продукцію та виділитися серед конкурентів. Струменева технологія Konica Minolta дає змогу безконтактного друку, що робить її ідеальною для друку на всіх видах носіїв.

 

Струменевий друк і автоматизовані робочі процеси допомагають збільшити прибутковість та зменшити витрати на етапі підготовки до друку. Підвищте свою гнучкість за допомогою цифрового УФ-струменевого принтера, який забезпечує можливість друку на різних форматах паперу – тонких основах, текстурному папері й важкій стапельній дошці.

Обладнання
hardware icon
Технологія в центрі вашого виробництва

За допомогою AccurioJet KM-1 можна друкувати практично на будь-якому матеріалі – від важкого текстурованого паперу до пакувального картону й надміцних матеріалів, розширюючи список застосувань і маркетинговий потенціал.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Спробуйте B2+ струменевий принтер від Konica Minolta

Збільшення прибутковості й розширення бізнесу: зменшення витрат на підготовку до друку, виготовлення друкарських форм і дорогі витратні матеріали, щоб зробить короткочасні малотиражні замовлення прибутковішими. 


Покращення гнучкості: цифровий УФ-струменевий принтер забезпечує можливість друку на різних форматах паперу – тонких основах, текстурному папері й важкій стапельній дошці. 


Підвищення продуктивності: переміщення завдань на обробку без потреби чекати, доки чорнило висохне, що сприятиме швидшому надсиланню замовлення й отриманню оплати. 


Якість цифрового офсетного друку: точні краплі струменевих принтерів створюють чудові зображення з чітким текстом і якісними лініями, не впливаючи на фотографії та графіку. 


Технологія в центрі виробництва: AccurioJet KM-1 – це перша у світі машина для ультрафіолетового офсетного двостороннього друку, яка використовує офсетний затискач, щоб захоплювати папір для високоточного суміщення.

   

   

Значок функції друку

Розміри: 5400 (Ш) x 3000 (Д) x 2400 (В) мм

Значок функції "Якість"

Технологія високоточного добору кольорів

Значок функції друку

Контроль якості зображення

Значок функції "Технологія"

Вага пристрою: приблизно 9000 кг

Productivity feature icon

Значне скорочення часу на підготовку

Значок функції кінцевої обробки

Кількість кольорів: 4

Значок "Швидкість"

Швидкості друку: 3000 од./год (односторонній) / 1500 од./год (двосторонній)

Значок "Обробка медіа"

Роздільна здатність: 1200 x 1200 точок на дюйм

Значок "Обробка медіа"

Розмір аркуша: до 585 x 750 мм

Значок "Обробка медіа"

Товщина аркуша: 0,06–0,6 мм (односторонній) / 0,06–0,45 мм (двосторонній)

Значок функції "Якість"

Стабільна якість друку

Значок функції друку

Тип: поаркушна подача паперу B2+ прес для двостороннього УФ-струменевого друку

Значок функції "Налаштування"

Змінний друк

Значок функції кінцевої обробки

Широкий діапазон кольорів

Значок функції "Якість"

Чорнило: УФ-чорнило

Виготовлення книжкової продукції з KM-1

AccurioJet KM-1 дає змогу повністю керувати процесом друку, зменшивши витрати. AccurioJet KM-1 — це не лише офсетний друк високої якості, а й друк на картоні, металі та пластмасі, що дає змогу видавцю втілити будь-які творчі ідеї.

Урізноманітнюйте свою продукцію та виділяйтеся з-поміж конкурентів з нашою інноваційною струменевою технологією, що дає змогу друкувати практично на будь-якому матеріалі.