Microsoft 365

Цифровий офіс майбутнього вже сьогодні

Задоволення основних потреб офісу на найвищому рівні


Офіс залишається серцем повсякденної роботи компанії — його відповідне функціонування є абсолютно необхідним. Сьогодні більшість офісних процесів оцифровані, тож програмне забезпечення має працювати на найвищому рівні. Працівники часто використовують різноманітне програмне забезпечення, що призводить до проблем з ефективністю та безпекою. Пов'язаний, цілостний програмний пакет необхідний компаніям для того, щоби відповідати потребам сучасних офісів та справлятися з будь-якими викликами та задачам, які постають перед працівниками у щоденній роботі.


Забезпечення сучасних команд всім необхідним для роботи

Konica Minolta прагне надати своїм клієнтам те рішення, яке найкращим чином відповідає їхнім потребам. Для впровадження офісних рішень компанія використовує розумний та комплексний програмний пакет Microsoft 365. Рішення Microsoft добре відомі на ринку та зарекомендували себе у сегменті програмного забезпечення для бізнесу — вони щоденно використовуються компаніями у всьому світі. Konica Minolta надає Microsoft 365, що дозволяє працівникам підключатися до хмарної платформи та ефективно працювати будь-де, як в офісі.


Еталон цифрового офісного середовища

Microsoft 365 задовольняє всі потреби, пов'язані з виконанням офісних задач впродовж робочого дня: від підготовки документів, створення презентацій, роботи з таблицями та розрахунками до керування календарем, комунікації у команді тощо. ПЗ також забезпечує прямий доступ до даних, електронної пошти та зустрічей у віддаленому режимі. Microsoft 365 дозволяє користувачам одночасно працювати з документами в режимі реального часу та безпечно комунікувати з колегами та клієнтами за допомогою текстових чатів та дзвінків. Всі ці рішення пов'язані одне з одним. 

Тепер відомі застосунки розумніші та пов'язані між собою ще краще. Microsoft 365 легко інтегрує всі додатки для синергії в роботі. Користувачі можуть обмінюватися документами, створеними у Word, Excel чи PowerPoint, під час онлайн-зустрічі у Skype чи співпрацювати між департаментами у Teams та OneDrive — з рішеннями Microsoft 365 можливо все.

Будь-які офісні процеси мають бути захищеними. Microsoft 365 надає безпечний спосіб керування даними та процесами, що відповідає вимогам до захисту даних. 

Рішення повністю сумісні з операційними системами Windows та MacOS. Надійний та зрозумілий інтерфейс Microsoft також оптимізований для використання на мобільних пристроях — сумісний з iOS й Android, що сприяє універсальності доступу. 


 
brandpalettes.com/wp-content/uploads/2021/06/mi... Файл:Microsoft Office SharePoint (2019–present).svg — Википедия Файл:Microsoft Office Outlook (2018–present).svg — Википедия OneDrive — Википедия Microsoft Word — Википедия Файл:Microsoft Office Excel (2019–present).svg — Википедия Microsoft PowerPoint — Википедия      

Microsoft 365

Microsoft 365

  • Все, що необхідно для цифрового офісу: розумний, комплексний та безпечний
  • Хмарні рішення сприяють гнучкості та співпраці у команді
  • Відоме та авторитетне програмне забезпечення від Microsoft

Вийти за межі офісу з Microsoft 365: як це влаштовано в "Агросем"

Як вчасний перехід на продукти Майкрософт допоміг "Агросем" оптимізувати витрати, покращити комунікації всередині компанії й перейти на повністю віддалену роботу під час карантину.

Ефективна IT-трансформація: як це відбувається в UKROLIYA

Як Konica Minolta допомагає трансформувати IT екосистему підприємства відповідно до стратегічних планів і тактичних завдань компанії UKROLIYA

Як Microsoft 365 допоможе розширити можливості керування корпоративним контентом

Швидкий та безперешкодний доступ до інформації часто є проблемою для працівників, що працюють як з офісу, так і...

Робоче місце
28.04.2022
Більше блогів про

Цифрове робоче місце

Цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — звичне явище для багатьох компаній...

Робоче місце
22.04.2022

Що таке розумно організоване робоче місце

9 переваг розумно організованого робочого місця

Робоче місце
22.06.2021

Інструменти для ефективної роботи в команді

Пандемія та війна змінили підхід до роботи, тож компанії повертаються до офісів, обережно балансуючи між онлайном та...

Інструменти
03.09.2021

Дізнайтеся, як наші рішення можуть допомогти вашому бізнесу