Чати, стрічки новин, миттєві повідомлення: як залишатися з усіма на зв'язку

Заохочення співробітників до співпраці та активної участі в житті компанії

Зв'язатися з нами
 

Не допускайте, аби погані комунікації стримували ваш бізнес

Гібридні форми роботи, ймовірно, залишаться з нами надовго, тому забезпечення зв'язку між розпорошеними командами та працівниками є важливим викликом, який організації мають подолати. Численні платформи пропонують обмін миттєвими повідомленнями, спілкування в режимі реального часу і відеодзвінки віч-на-віч, втім справжньою проблемою для багатьох організацій є правильний вибір і розгортання потрібних інструментів. Інакше можна зіткнутися з низкою проблем, наприклад:
 

  • Непорозуміння або затримки у реалізації проєктів через погану комунікацію між людьми 
  • Втрата ключової інформації про проєкт, якщо чати та повідомлення неможливо зберігати так само як інші ресурси проєкту
  • Використання співробітниками застосунків та інструментів, які не призначені для бізнесу, що може спричинити загрозу безпеці та інші ризики
  • Труднощі комунікації в масштабах всієї організації
  • Обмежені можливості в організації накопичувати знання та отримувати від цього користь


Зробіть спілкування в чатах, стрічки новин та обмін повідомленнями максимально простим завдяки правильним інструментам

Залежно від вашої мети, вам може знадобитися більше ніж одна платформа. Наприклад, для поширення інформації серед усіх співробітників потрібен інший інструмент, ніж для спільної роботи в команді. На щастя, Microsoft 365 охоплює низку програм для спілкування, які задовольнять різні потреби вашої організації.

Microsoft Teams дозволяє співпрацювати в режимі реального часу як усередині компанії, так і з партнерами за допомогою робочих чатів, обміну миттєвими повідомленнями та проведення онлайн-конференцій, що забезпечує тіснішу взаємодію в команді. Це дозволить винести реакції та подяки з електронної пошти у швидкі чати, де їм і місце.

Члени команди можуть обмінюватися миттєвими повідомленнями особисто або в групі, відмічаючи інших членів групи, аби привернути їхню увагу, з будь-якого пристрою та місця перебування. Чати та повідомлення в контексті проєкту, зазвичай, зосереджуються на цілях проєкту, тому їх зручно зберігати разом з іншими ресурсами проєкту для подальшого використання.

Microsoft Yammer, з іншого боку, здатний охопити набагато ширшу аудиторію. Yammer, як корпоративна соціальна мережа, забезпечує зв'язок і взаємодію між групами, спільнотами за інтересами або ж в масштабах всієї організації, допомагаючи кожному відчути свою причетність до спільної справи. Yammer дає змогу кожному бути в курсі останніх новин організації, об'єднує людей для дискусій в режимі реального часу та сприяє вільному спілкуванню між колегами.

Як і в будь-якій соціальній мережі, користувачі бачать на своїй персональній сторінці Yammer контент і повідомлення, які є для них найактуальнішими. Підбірка повідомлень, що показується на домашній стрічці, персоналізована, оскільки вона враховує інтереси та належність до спільнот кожного користувача, а також людей, за якими він стежить і з якими взаємодіє.

Yammer зручний у використанні, адже він повністю інтегрується з іншими застосунками Microsoft 365. Оскільки він входить до Microsoft 365, він настільки ж убезпечений, як і всі інші продукти в цьому портфоліо. Окрім того, ви зможете отримувати інсайти з чатів та миттєвих повідомлень, якими співробітники обмінюються за допомогою Yammer, що дасть вам змогу збирати відгуки, узагальнювати знання або аналізувати настрої в колективі.
 

Коротко про перевагиПокращення комунікації між колегами, всередині команд та в масштабах всієї організації.


Покращення залученості, завдяки можливості для кожного залишатися в курсі новин та подій, а також узгоджувати свою діяльність з цілями організації.


Зібрання ідей та зворотного зв'язку, для отримання організацією користі від знань, ідей та інновацій від співробітників.


Забезпечення конфіденційності комунікацій у командах та в організації в цілому.

1. Коли слід використовувати Yammer, замість Teams?

Yammer - це корпоративна соціальна мережа, призначена для встановлення взаємодії та залучення співробітників до взаємодії в організаціях за допомогою повідомлень, які, як правило, видимі для всіх. Ви можете використовувати Yammer для поширення інформації серед усіх співробітників, формування спільнот за інтересами або надання колегам простого способу спілкуватися один з одним в чаті. На відміну від цього, Teams дозволяє членам проєктних команд (як внутрішнім, так і зовнішнім) спілкуватися в чаті та обмінюватися повідомленнями з іншими членами команди. Повідомлення, якими вони обмінюються, як правило, не доступні поза межами команди; вони зберігатимуться разом з іншими ресурсами проєкту.

2. У яких випадках обмін миттєвими повідомленнями кращий за електронну пошту?

Електронна пошта чудово підходить для підбиття підсумків, оновлень та обміну різноманітною інформацією. Але вона уповільнює роботу, коли потрібна швидка відповідь на просте запитання. Тож, коли вам потрібна коротка розмова або негайна відповідь, миттєві повідомлення (або чат) підійдуть краще. Вони дають змогу вести двосторонню (або багатосторонню) розмову в реальному часі та залишатися на зв'язку.

3. Де зберігаються файли Yammer та Teams?

Файли Yammer зберігаються в типовому сховищі документів SharePoint вашої організації. Це забезпечує дотримання параметрів безпеки та нормативних вимог, встановлених для SharePoint.

Наші рішення для ефективної комунікації всередині компанії

Цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — звичне явище для багатьох компаній...

Робоче місце
22.04.2022
Більше блогів про

Корпоративну комунікацію

Інструменти для ефективної роботи в команді

Пандемія та війна змінили підхід до роботи, тож компанії повертаються до офісів, обережно балансуючи між онлайном та...

Інструменти
03.09.2021

Набір інструментів для цифрового робочого місця

7 ключових інструментів для розумної організації робочого місця

Інструменти
29.09.2021

Що таке розумно організоване робоче місце

9 переваг розумно організованого робочого місця

Робоче місце
22.06.2021

Дізнайтеся, як наші рішення для корпоративної комунікації допоможуть вашому бізнесу покращити управління проєктами

Зв'яжіться з експертом Konica Minolta та заплануйте консультацію прямо зараз