Робоче місце

Що таке інтелектуальне пов'язане робоче місце?

9 переваг інтелектуального пов'язаного робочого місця

22.06.2021
4 хв 4 хв
Зміст
Якщо і можна щось з упевненістю сказати про «роботу в майбутньому», так це те, що вона переживає період значних змін. Технологічні, соціальні, екологічні зміни й, звичайно, коронавірус впливають на наші пріоритети: ми більше не можемо визначати роботу лише як фізичний простір, як те місце, куди ми ходимо. До того ж вона все менше пов'язана з установленим щоденним графіком. І хоча події «коронавірусної епохи» привернули підвищену увагу до майбутнього формату роботи або «нової реальності», ми досі не знайшли оптимальний формат робочого місця. Сьогодні ми можемо залишатися на зв'язку практично де завгодно: вдома, в офісі, в повітрі або навіть на круїзному лайнері. Ця можливість була критично важливою для організацій у період пандемії, і залишатиметься ключовим пріоритетом у наступні місяці та роки.

Однак швидке переведення персоналу з офісної на віддалену роботу розкрило плюси та мінуси як технологічної інфраструктури, так і всієї концепції віддаленої роботи. Організації щосили намагалися підтримувати культурні зв'язки зі своїми колегами, і тим, хто працював віддалено, часто доводилося змиритися з розумінням того, як під'єднатися до своїх робочих VPN, поєднувати нескінченні віртуальні зустрічі з сім'єю і/або сусідами по кімнаті, які відвертають увагу, а часто ще й примудрятися доглядати у свій робочий день за дітьми. 

Віддалена робота або офіс?

Поки ще не визначено, який підхід — локальний, віддалений або гібридний — кращий для якого типу бізнесу у 2021 році. Компаніям необхідно буде уважніше вивчити такі компоненти бізнесу, як люди (працівники), простір (фізичний простір, в якому працюють люди, а таких просторів може бути багато) і технології (від обладнання до програмного забезпечення). Але для цього буде потрібно вміти не тільки розпізнавати ці компоненти, але і легко інтегрувати їх. Ефективно їх поєднуючи, можна створити «інтелектуальне пов'язане робоче місце».

Що таке інтелектуальне пов'язане робоче місце?

Нещодавній щорічний звіт Technology Vision 2021 від Accenture містив кілька ідей, які дійсно перегукуються з нашим баченням інтелектуального пов'язаного робочого місця. Першою стала «Демократизація технологій», яка, власне, робить потужні інструменти доступними для співробітників, не вимагаючи спеціальних навичок для їхнього використання. Друга — це BYOE (принеси своє власне середовище), яка означає, що співробітники мають доступ до одного і того самого локального середовища, де б вони не працювали.
Ці ідеї синтезуються в інтелектуальному пов'язаному робочому місці, динамічній і перетвореній на цифрову форму моделі роботи, що дозволяє використовувати інтелектуальніші способи роботи й врешті сприяти цифровій трансформації. До того ж наголошується на пошуку послуг, які побудовані навколо вас і того, як ви працюєте; дозволяючи вам керувати своєю IT-інфраструктурою так, щоб вона ставала все більш інтелектуальною, ефективною, продуктивною і безпечною. Таким чином, коли ми говоримо про інтелектуальне пов'язане робоче місце, ми пропонуємо вам майбутнє. І потрапити туди можна за допомогою інтегрованого портфеля налаштованих послуг.

Інтегрований портфель

Портфель обладнання та рішень Konica Minolta призначений для інтеграції рішень в усій екосистемі робочого місця. Цей комплексний підхід, заснований на співпраці з підприємствами будь-якого розміру, заснований на поєднанні нашого глобального досвіду і знання місцевих ринків. Це дозволяє нам створювати рішення, які масштабуються з урахуванням різних потреб організації.

Переваги інтелектуального пов'язаного робочого місця

  1. Інтелект: щоб ухвалювати вдаліші рішення, можна використовувати дані, зібрані організацією.
  2. Співпраця: цифрова організація робочого процесу, хмара та інструменти для спільної роботи покращують відносини на роботі за допомогою підвищення ефективності та взаємодії.
  3. Безпека: бізнес-процеси завжди узгоджені й активні, а важливі дані компанії менш уразливі для зовнішніх загроз.
  4. Безперебійність: процеси залишаються активними, менше простоїв та незручностей, які можуть призвести до падіння продуктивності на робочому місці.
  5. Гнучкість: процеси масштабуються відповідно до різних вимог, гнучко і цілеспрямовано задовольняючи мінливі потреби.
  6. Мобільність: гнучкий стиль роботи дозволяє співробітникам отримувати доступ до даних і безпечно продовжувати роботу з будь-якого місця в будь-який час.
  7. Продуктивність: продуктивність збільшується завдяки можливості працювати більш гнучко та ефективно, де б співробітник не перебував.
  8. Стійкість: підвищення ефективності за допомогою зменшення впливу організації на середовище проживання людини та відходів її виробництва.
  9. Ефективність: компактніша структура управління робочим процесом підвищує прибутковість і усуває потребу в капітальних витратах.

Переосмисліть своє робоче місце

Широкий спектр рішень, послуг і пропозицій в Konica Minolta дає унікальну можливість розв'язувати ділові проблеми наших клієнтів. Працюючи з нами, ви можете успішно встати на правильний шлях цифрової трансформації вашої організації за допомогою рішень для пов'язаних робочих місць. Крім того, ми допоможемо вам зорієнтуватися в лавиноподібних змінах. Словом, наша роль — бути незамінним партнером, який допомагає підприємствам працювати над створенням інтелектуальних пов'язаних робочих місць і реалізовувати переваги цього формату.

Більше про рішення для інтелектуального пов'язаного робочого місця: https://www.konicaminolta.ua/uk-ua/mobile-work.

Ви можете знайти оригінальну статтю наших колег із США тут.

Вас також може зацікавити

5 порад ритейлу на шляху до робочого місця майбутнього

Головні тези генерального директора Konica Minolta Ukraine Ігоря Панівко з...

Робоче місце
27.09.2021

Як Microsoft 365 допоможе розширити можливості керування корпоративним контентом

Швидкий та безперешкодний доступ до інформації часто є проблемою для...

Робоче місце
28.04.2022

Як створити цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза...

Робоче місце
22.04.2022
Дайджест