Переосмисліть цифрове робоче місце


Підхід до роботи кардинально змінився. Це зумовлено одночасним впливом багатьох чинників: технологічних, соціальних, екологічних — ба, навіть зміною поколінь. Відтепер робота більше не залежить від конкретної локації: ви працюєте у будь-який час, у будь-якому місці, з будь-якого пристрою. Щоби йти в ногу з часом, еволюціонувати, зберігати залучення співробітників, ефективність і продуктивність їхньої роботи, 45% організацій тримають цифрову трансформацію у фокусі уваги.​​

Ці компанії об'єднує декілька особливостей:

  • відмова від паперових документів на користь цифрових й автоматизація робочих процесів, в які вони залучені.​
  • перехід від фізичних серверів до SaaS-платформ й хмари, хостингу у датацентрах.
  • розширення можливостей роботи співробітників, які працюють поза офісом, шляхом впровадження нових технологій: мобільних гаджетів та цифрових інструментів для співпраці.
  • використання сили даних та аналітики для невпинного розвитку бізнесу.
Разом з вами ми розумно організуємо робоче місце та підлаштуємо його до потреб вашої компанії. Це перенесе вас на новий рівень цифрової зрілості організації: дасть змогу контролювати будь-які процеси з мінімальними зусиллями, швидко адаптуватися до змін та з легкістю долати нові виклики. Ваші працівники зможуть виконувати свою роботу якнайкраще, й так, як їм зручно. Втілювати будь-які нові ідеї в життя, щоби компанія, ваші клієнти та співробітники відчули переваги цифрової трансформації.

 

📲 Це РОЗУМНО ОРГАНІЗОВАНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ з Konica Minolta

Коли IT працює як треба — впевнено досягаєш бізнесових результатів. Маючи достатньо гнучкості та необхідні інструменти, безпечно працюєш та залишаєтеся ефективними будь-де й будь-коли.

З надійним партнером, який розробляє комплексні рішення для цифрового робочого місця, зосереджуєшся на стратегії ведення бізнесу задля досягнення нових висот.

Коли «айті» робить — роби й ти!

Переваги розумно організованого робочого місця

Впровадження розумно організованого робочого місця змінить на краще хід вашого бізнесу. Переосмисливши підходи до роботи — самостійної та в команді, — ви отримаєте низку переваг:

МобільністьБезпечна та безперешкодна праця з будь-якого місця в будь-який час

МасштабованістьЛегка зміна інфраструктури відповідно до потреб вашого бізнесу

ПродуктивністьАвтоматизація робочих процесів та покращення доступу співробітників до сервісів

Коротко про наші рішення

Світ праці стоїть на трьох стовпах: людях, робочому оточенні та технологіях. Ми не розглядаємо ці складові як окремі сутності. Ми прагнемо об'єднати людей, те, що їх оточує на роботі, та технології, які вони використовують — все, щоби створити по-справжньому цифрове робоче місце.

Крок за кроком ми підтримаємо вашу організацію на шляху до цифрової зрілості:

  • у переході від паперових документів до цифрових для більш безпечного та зручного зберігання інформації, а також доступного керування документами у будь-якому робочому середовищі;
  • у забезпеченні безперебійної роботи поза офісом з будь-якого місця за допомогою надійних керованих хмарних та мобільних ІТ-рішень;
  • в інтеграції більшої кількості даних у процес прийняття бізнесових рішень.


Наше сильне портфоліо технологій, послуг, рішень та консультаційного досвіду допомагає об'єднати апаратне та програмне забезпечення, цифрові інструменти, хмарні сервіси, щоби створити конвергентне розумно організоване робоче місце та забезпечити трансформацію компанії в комфортному для вас темпі. Все це підкріплене засобами безпеки для захисту від кіберзагроз. Доступні варіанти забезпечення відмовостійкості, а також технічної підтримки на місці або віддалено, максимально продовжать час безвідмовної роботи ваших систем.

Дізнатися про наші послуги

6 вагомих причин, чому Konica Minolta має стати вашим партнером

Ви можете розраховувати на нас на шляху вдосконалення цифрового робочого місця вашої компанії. Допомагаючи клієнтам з трансформацією бізнесу, ми завжди керуємося власним досвідом трансформації — від постачальника друкарського обладнання до постачальника комплексних цифрових рішень для робочого місця.​

📲 Дослідження стану цифрової трансформації від Konica Minolta та Keypoint Intelligence

«Digital Transformation Survey» є результатом опитування понад 1,500 респондентів з малих й середніх компаній та великих корпорацій у європейських країнах. Дослідження розкриває проблеми цифровізації компаній та роль ІТ аутсорсингу у цьому процесі. Ознайомтеся з детальними результатами дослідження та подальшими висновками від Konica Minolta та Keypoint Intelligence.

Завантажити PDF 👉

Погляньте як Konica Minolta допомагає клієнтам в Україні та по всьому світу

Цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — звичне явище для багатьох компаній...

Робоче місце
22.04.2022
Актуальне з блогу

Розумно організоване робоче місце

Як Microsoft 365 допоможе розширити можливості керування корпоративним контентом

Швидкий та безперешкодний доступ до інформації часто є проблемою для працівників, що працюють як з офісу, так і...

Робоче місце
28.04.2022

Що таке розумно організоване робоче місце

9 переваг розумно організованого робочого місця

Робоче місце
22.06.2021

Набір інструментів для цифрового робочого місця

7 ключових інструментів для розумної організації робочого місця

Інструменти
29.09.2021

Відкрийте нові можливості з розумно організованим робочим місцем з Konica Minolta для вашої компанії

Заповніть форму та зв'яжіться з нашим експертом, щоби обговорити деталі щодо цифрової трансформації вашого бізнесу.