Віддалений моніторинг пристроїв

Станьте більш гнучкими та стабільними з інноваційними сервісами Konica Minolta

Дізнатися більше
 

Віддалений моніторинг пристроїв Konica Minolta

 

Konica Minolta у 2023 році впроваджує низку ініціатив щодо підвищення рівня сервісного обслуговування клієнтів та підключень пристроїв для друку до систем віддаленого моніторингу та управління пристроями нового покоління.
 
Раніше ми підключали тільки систему моніторингу базового рівня CSRC, що дозволяє відстежувати стан пристроїв, ресурсних запчастин, зчитувати сигнали про закінчення тонеру та передавати показники лічильників.

Тепер, із впровадженням додаткових можливостей поточної системи та введенням додаткових систем моніторингу та управління пристроями — WWRSPF (RSP) та  налаштуванням функції віддаленого доступу Remote Panel (RP) на пристроях, Ви  отримуєте нові додаткові можливості, які будуть використовуватися для віддаленої підтримки  клієнтів Konica Minolta, ще більш оперативного вирішення сервісних інцидентів та, відповідно, підвищення рівня безперебійності друку у ваших бізнес-процесах.

Remote Panel (RP) дає можливість під'єднатися (за згодою користувача) до пристрою віддалено і зробити налаштування/фіксацію частини проблем силами команди віддаленої підтримки ДП «Коніка Мінолта Україна», що особливо актуально під час дії воєнного стану та обмежених можливостей переміщення інженерів між локаціями під час тривоги, можливих обстрілів чи майбутніх пандемій.

Для налаштування роботи вищезазначених систем – CSRC, Remote Panel (RP) та WWRSPF (RSP), з вашого боку необхідно відкрити 443 порт та доступ до ряду серверів Konica Minolta:

Система URL Port Direction
CSRC, RSP https://wd01.remote-care.eu TCP 443 OUT
RP, RSP https://rp01.remote-care.eu TCP 443 OUT
RSP https://licensemanage.com/ TCP 443 OUT
RSP https://remote-service-pf.com TCP 443 OUT
RSP https://xmpp-eu.remote-service-pf.com TCP 443 OUT
RSP https://storage01.remote-care.eu TCP 443 OUT

 

Порівняння та опис можливостей наших систем та сервісів

  • CSRC є обов’язковою системою та сервісом для підключення в процесі інсталяції та використання пристроїв з метою забезпечення безперебійності друку.
  • RP (Remote Panel) є додатковим сервісом, що рекомендовано для підключення, працює незалежно від інших систем (CSRC та RSP).
  • WWRSPF (RSP) є додатковим сервісом до CSRC, що рекомендовано для підключення, не може працювати як окремий сервіс.
CSRC, RSP та Remote Panel — це системи з високим рівнем інформаційної безпеки для замовників, які жодним чином не збирають та не передають будь-якої інформації, що друкується, тільки дані пристрою, що необхідні для оперативного вирішення сервісних інцидентів.
 

Система віддаленого моніторингу та керування обладнанням (CSRC)

Система віддаленого моніторингу та керування обладнанням — це
автоматизована система моніторингу та керування обладнанням для зв'язку із сервісним центром виконавця, що дозволяє автоматично отримувати актуальні показники лічильників, сигнали про закінчення витратних матеріалів, коди помилок, перевіряти наявність технічних несправностей та ініціювати необхідні оновлення обладнання, з метою забезпечення безперервної та стабільної роботи інфраструктури друку замовника.

Завантажити брошуру

Панель для віддаленого доступу до панелі керування bizhub (RP)

Remote Panel — це можливість, яка вбудована в пристрої для друку bizhub від Konica Minolta для віддаленого доступу до панелі керування. Це як TeamViewer, але для багатофункціональних офісних пристроїв.

Завантажити брошуру

Система система віддаленого моніторингу та керування обладнанням

WWRSFP (RSP) — це додатковий модуль CSRC (система віддаленого моніторингу та керування обладнанням), який дає змогу вдосконалити можливості поточної системи віддаленого діагностики пристроїв Konica Minolta, додавши розширені функції моніторингу та керування обладнанням, окрім зчитування лічильників, сигналів про закінчення тонеру та технічних параметрів пристроїв.

Завантажити брошуру

Хочете дізнатися більше про віддалені сервіси?

Заповнюйте форму і наш експерт зв'яжеться з вами, або розказати про переваги сервісів для віддаленого моніторингу та керування пристроїв від Konica Minolta