Нова робота

Трансформуйте внутрішні комунікації з Microsoft 365

З цифровізацією та набуттям популярності сучасної гібридної роботи, співробітники вже не можуть комунікувати як раніше та потребують іншого підходу до комунікації та співпраці. Розберемося, як ваша організація може підтримувати важливі внутрішні комунікації з інструментами Microsoft 365.

16.01.2024
5 хв 5 хв
Зміст
Робоче місце продовжує еволюціонувати, але, попри популярність гібридної роботи, працівники все частіше повертаються до офісів. Дослідження показують, що рівень зайнятості європейських офісів збільшився з 43% (червень 2022 року) до 55% (лютий 2023 року), але все ще відстає від середнього показника до пандемії, який становив 70%. У зв'язку з цим зростаючим розмаїттям робочих місць люди потребують належного доступу до всієї необхідної інформації та даних, які їм потрібні для виконання своїх функцій, де б і коли б вони не працювали.

Оскільки вимоги до робочого місця постійно змінюються, можуть виникнути значні проблеми з управлінням інформацією, якщо документи зберігаються в різних місцях або на внутрішніх серверах з обмеженим доступом. Документами можуть користуватися декілька людей, які розпорошені по різних офісах та країнах або потребують доступу під час роботи за межами офісу (наприклад ті, хто регулярно перебуває у відрядженнях). Тому уніфікація внутрішньої співпраці та комунікацій є необхідною для того, щоб забезпечити кожному працівникові доступ до потрібної інформації.

Хоча багато компаній малого та середнього бізнесу вже користуються перевагами Microsoft 365, можна отримати ще більше користі з правильними настановами та знаннями.

Раніше вже розповідали про користь Майкрософт для погоджень та налаштування узгоджень, погоджень, документообігу, тощо:

Чому Teams – це база, основа, ґрунт віртуального офісу

або

Що потрібно знати про Microsoft Power Platform

Корпоративні комунікації за допомогою SharePoint Online

За допомогою SharePoint Online у Microsoft 365 можна безпечно зберігати всі документи в хмарі, де їх легко знайти навіть з мобільних пристроїв. Ви також можете розширити використання SharePoint Online для інтрамережі.

Інтрамережа — це комунікаційний та інформаційний портал, що використовується для безпечного обміну інформацією та даними компанії між співробітниками. Часто інтранет може мати іншу назву, наприклад, "хаб", "вікі", "платформа", "внутрішня платформа" тощо, але сенс — один. Добре структурований внутрішній портал надає працівникам швидкий та безпечний доступ до потрібної їм інформації, яку можна за необхідністю об'єднати в групи для надання доступів. Це місце створене, щоби сприяти і заохочувати комунікацію, загалом позитивно впливати на культуру та діяльність організації.

Хоча такий підхід може здатися дещо складним для невеликих організацій, використання SharePoint Online у вигляді порталу не є прерогативою лише великих підприємств — малі та середні підприємства також можуть отримати цінні операційні переваги від ефективного обміну внутрішніми комунікаціями.

Нерідко компанії та організації вже мають певну форму мережі для обміну внутрішньою інформацією, однак вона може бути застарілою, складною, недорозвиненою або непридатною для використання за призначенням. Як така, вона навряд чи привабить працівників до співпраці з нею.

Саме тут SharePoint Online стає корисним інструментом для створення та підтримки інтрамережі, яка відповідає потребам вашої організації та працівників:
Файлами та документами можна безпечно керувати та надавати спільний доступ до них. Успішне використання порталу на базі SharePoint Online — це потужний спосіб обʼєднати працівників, зручно та інтуїтивно зрозуміло. 

Як Konica Minolta може допомогти внутрішнім комунікаціям вашого бізнесу


Як золотий партнер Microsoft, команда експертів Konica Minolta може допомогти вашій організації ефективно використовувати інструменти Microsoft 365 для внутрішньої співпраці та комунікації.
Спочатку команда Konica Minolta працюватиме з представниками вашого бізнесу, щоби з'ясувати, які у вас є потреби у внутрішній комунікації та як можна покращити процеси.

Це може охоплювати:

  • розробку внутрішнього порталу на базі SharePoint Online (одночасно допомагаючи вашій команді наповнювати та розвивати внутрішній контент за допомогою узгоджених шаблонів),
  • впровадження Viva Engage (та створення/розповсюдження відповідного спільного контенту у вашому бізнесі), або поєднання обох варіантів, якщо це є найкращим рішенням для ваших потреб.


Команда експертів Konica Minolta також може провести навчання для ваших співробітників — чи то для тих, хто створює контент, чи то для користувачів і того, як вони можуть максимально ефективно використовувати функції платформ. Також на більш стратегічному рівні Konica Minolta може допомогти вашому бізнесу розробити політику внутрішніх комунікацій та рекомендації щодо розвитку внутрішніх комунікацій.

Сплануйте свій підхід до внутрішніх комунікацій та співпраці

Малі та середні підприємства, які хочуть скористатися інструментами для внутрішніх комунікацій і співпраці від Microsoft, повинні мати чіткий план та графік задля успішного досягання поставлених цілей.

Ключові кроки:

  • Узгодьте та сплануйте роботу над порталом. План має бути простим і зрозумілим для початку.
  • Широкий спектр застосування: Сучасне обладнання дозволяє здійснювати цифровий друк на багатьох матеріалах, таких як папір, дерево та скло.  
  • Забезпечте регулярну підтримку та оновлення контенту, щоб зберегти актуальність інформації, підвищити лояльність та залучити аудиторію.
  • Визначиться з метою вашого внутрішнього порталу — це буде динамічний чи статичний інформаційний сайт? Від цього залежатимуть зусилля, необхідні для його створення та підтримки.
  • Якщо ви використовуєте Viva Engage, його також потрібно адаптувати до потреб бізнесу та його співробітників. Наприклад, це означає узгодження рівнів використання і того, чи вимагає рішення простого або більш складного контенту.
Ми на звʼязку, щоби бути корисними для вашого бізнесу та його комунікації.
Вас також може зацікавити

Чому Teams – це база, основа, ґрунт віртуального офісу

Антон Блошенко, експерт з розумно організованого робочого місця, детально...

Нова робота
14.03.2023

Що потрібно знати про Microsoft Power Platform та як самостійно автоматизувати процес на прикладі Trello

Віка, спеціалістка з маркетингових комунікацій Konica Minolta Ukraine...

Нова робота
20.03.2023

У що інвестують компанії під час війни — про внутрішні системи та роботу в нових умовах

Євген Постольник, директор департаменту ІТ рішень Konica Minolta Ukraine...

Нова робота
13.06.2023
Дайджест