Нова робота

Схема опрацювання сервісних замовлень

Минулого разу ми поговорили про основу безперебійності сервісу для наших контрактних клієнтів – автоматичне постачання тонерів, яке забезпечує наша система віддаленого моніторингу та управління пристроями CSRC, спілкувались про автоматичний збір лічильників, що позбавляє наших клієнтів проводити ці активності вручну.

23.02.2024
5 хв 5 хв
Ключові слова
Зміст
Сьогодні хочемо розказати детальніше про те, як працює наша команда при отриманні звернень з боку клієнтів, що користуються послугами та обладнанням Konica Minolta.

Щомісячно ми отримуємо більше 3000 звернень на заміну витратних матеріалів та замовлень на сервісні послуги.

Рівень виконання SLA (Service Level Agreement) завжди вище 95%. У разі виникнення питань, потреби в консультації чи подачі замовлення на сервіс наші клієнти можуть звернутись в компанію Konica Minolta Ukraine будь-яким зручним каналом для звернень:

  • телефонний зв'язок,
  • електронні повідомлення,
  • бот в месенджері,
  • веб-система для самостійної подачі замовлень.

Додатково на кожному контрактному пристрої ми розміщуємо наліпку з QR швидким посиланням для легкої подачі звернень, доступу до інструкцій та он-лайн ресурсів для навчання користувачів.Перша лінія підтримки – представники відділу підтримки клієнтів швидко та якісно проведуть ідентифікацію клієнта, сформулюють опис проблеми та зареєструють замовлення.

Віддалена технічна підтримка — протягом години з моменту оформлення замовлення інженер віддаленої підтримки зв’яжеться з користувачем та спробує допомогти вирішити питання віддалено, використовуючи інструменти віддаленої підтримки та AirLink.

"На поточний момент до 30% звернень вирішуються віддалено командою технічної підтримки без додаткової необхідності чекати інженера на локації," — коментує директорка департаменту управління клієнтським досвідом Konica Minolta Ukraine, Юлія Хміль.

У разі неможливості вирішити питання віддалено – на локацію буде здійснено візит сервісного інженера в рамках строків, зазначених в договорі співпраці, проведено діагностику та відновлення працездатності обладнання та сервісу. Наші інженери мають при собі міні склад запчастин, тому більше, ніж 90% замовлень вирішуються без потреби в повторному візиті. Якщо в вас ще залишились питання по сервісу, то відповіді шукайте тут.

Вас також може зацікавити

Як стати продуктивним та зменшити офісну рутину з обладнанням та рішеннями Konica Minolta

Сервісні матеріали вже стали базою цього блогу, тож створили ще один корисний ;)

Нова робота
25.06.2024

Рекомендовані умови розташування, зберігання та використання обладнання

Щоби забезпечити надійну роботу обладнання Konica Minolta та мінімізувати...

Нова робота
28.06.2024

Чому світ йде в віддалений сервіс

Поговорили з Юлією Хміль, директоркою департаменту управління клієнтським...

Нова робота
08.08.2023
Дайджест