Друк з кількох місць: необхідні документи будь-де та будь-коли

Друкуйте документи в будь-якому офісі або з іншого континенту

Отримайте миттєвий доступ до всіх ваших пристроїв за допомогою рішення Central Print Management


Кожна організація має свої проблеми. Неважливо, чи ви очолюєте міжнародну корпорацію або невелике підприємство, імовірно, ви намагаєтеся підвищити продуктивність працівників. Її підтримка на стабільно високому рівні може бути складним завданням, що потребує глобального мислення й глобального рішення, розробленого спеціально для кожного відділу й пристрою вашої організації. У компанії Konica Minolta є таке комплексне рішення для вашої компанії.

Друк із кількох місцеположень – це свобода друкувати й робити копії документів, незалежно від вашого поточного місцезнаходження. Це можна зробити завдяки підключенню до всіх друкарських пристроїв, що підвищить вашу ефективність і гнучкість, необхідні щодня для того, щоб залишатися конкурентоспроможним і відповідати очікуванням найвибагливіших клієнтів.

Система дає змогу керувати з одного центру всією мережею друкарських пристроїв (наприклад, необхідні файли можна надсилати з одного місця в інше протягом секунди). Завдання для друку можна надсилати з будь-якого кутка планети, а потрібні дані передаватимуться швидко й безпечно, що значно зменшить час, витрачений на непотрібні електронні листи. Покращення співпраці й прискорення спілкування за допомогою друку з кількох місцеположень.

Рішення

Рішення

Друк із кількох місць

Набір YSoft SafeQ Print Management – це гнучкий набір модулів, який можна налаштувати для покращення ефективності мережі ваших друкарських пристроїв. Набір дає вам змогу вибирати з широкого асортименту складових, необхідних для створення ідеального рішення відповідно до потреб вашої компанії. Модулі Ysoft SafeQ можна використовувати, щоб подавати й виконувати друкарські завдання у будь-якій точці світу, створювати звіти про послуги друку з діаграмами й таблицями, максимально підвищити рівень захисту мережі своїх друкарських пристроїв, попередньо визначити призначення сканованих документів, обмежити несанкціонований доступ до конфіденційних документів і заощадити кошти за допомогою окремих правил для здійснення друку.

Обладнання
hardware icon
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Набір SafeQ Print Management

Програмне забезпечення SafeQ складається з широкого набору послуг із гнучкими варіантами ліцензування. Ви можете вільно вибрати тільки ті модулі, які стануть корисними для вас, суттєво знизивши витрати на використання, оскільки не платитимете за функції, якими не користуєтеся. Набір Ysoft SafeQ Print Management – це програмне забезпечення для централізованого друку, яке ідеально підійде для маленьких підприємств і міжнародних компаній.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Отримайте повний контроль над усією мережею ваших друкарських пристроїв

Друк із кількох місць – це потужна функція для будь-якої компанії, що прагне досягти більшої гнучкості й пришвидшити спілкування між працівниками. Для цього не потрібно вручну передавати файли або тривалий час обмінюватися електронними листами: сервер для друку Konica Minolta дає вам змогу надсилати документ на друк з одного місця, одночасно отримуючи копію в іншому. Завдяки цьому ви отримаєте переваги від централізованого керування, тому що більше не існуватиме кордонів для повторного досягнення вашої мети. 


Оптимізуйте свій робочий процес і використовуйте друк із мобільних пристроїв, щоб позбавитися необхідності надсилати завдання тільки з офісу. Вирішуйте термінові проблеми з дому, спортзалу, кафе або іншого місця та надсилайте потрібні файли на будь-який підключений принтер протягом кількох секунд. 


Проте друк із кількох місцеположень не просто спосіб для швидкого підвищення продуктивності. Він також є неймовірно безпечним рішенням. Завдяки його використанню ви будете впевнені, що працівники, які не мають відповідних повноважень, не отримають доступ до конфіденційних корпоративних файлів і не зможуть скопіювати їх. Ви можете призначити PIN-код, ім’я користувача, пароль або ідентифікаційний номер для кожного працівника, який може користуватися друкарськими пристроями. Контролюйте кількість використаного паперу й аналізуйте звички працівників під час друку за допомогою даних за тривалий проміжок часу, відображених у графіках і таблицях звітів. 

   

   

Значок функції "Технологія"

Централізоване керування

Значок "Швидкість"

Швидкий і ефективний сервер для друку 

Значок функції "Налаштування"

Підвищений рівень захисту

Значок функції друку

Друк із мобільних пристроїв

Значок функції "Мобільність"

Друк із кількох місць

Значок "Дотик"

Віддалений друк

Виберіть рішення для керування друком, яке відповідає потребам вашого бізнесу. Ознайомтеся із широким спектром послуг Konica Minolta з управління друком та візьміть під контроль свій бюджет на друк та ефективність роботи персоналу. Не впевнені, яке рішення підійде для вашої організації? Або маєте низку питань, щодо безпеки, управління інфраструктурою або мобільного друку? Розкажіть нам про свої потреби — і ми підкажемо, як їх задовольнити.