Залізо, софт і нагороди: що нового у Konica Minolta

Європа | 28 квітня 2022

В Україні йде війна, але й робота не стоїть — ми всі вперто тримаємо баланс між роботою та війною, живлячи економіку й підтримуючи один одного.


Упродовж двох місяців війни ми говорили лише про те, що «на часі», але робота глобальної Konica Minolta не зупинялася: нагороди отримувалися, лінійки пристроїв оновлювалися, а нові застосунки запускалися.

Це дайджест новин про нашу компанію та її продукти, якими ми хочемо з вами поділитися. 

🌥 Dispatcher Paragon тепер у хмарі

Запустили «хмарний» сервіс для керування інфраструктурою друку Dispatcher Paragon Cloud, що доступний як послуга (SAAS).
Тепер користувачі матимуть змогу отримати всю функціональність звичного Dispatcher Paragon: керування користувачами та доступом, налаштування аутентифікації для роботи з БФП, звітність, — без необхідності інвестувати в сервери друку та в їхнє обслуговування. Ключові сервіси переносяться в хмару. Докладніше тут.

 

🔩 Реліз безпекового хмарного рішення Shield Guard

Shield Guard — новий хмарний сервіс від Konica Minolta для віддаленого моніторингу та керування багатофункціональними пристроями. Це інтелектуальне рішення надсилає негайні автоматичні сповіщення про необхідність вирішення інцидентів та дає змогу підприємствам контролювати безпеку багатофункціональних пристроїв із будь-якого місця.

Shield Guard можна активувати на будь-якому пристрої Konica Minolta bizhub, локально або віддалено, а всі налаштування безпеки можна відстежувати через хмару.

 

📑 Workplace Pure замінить Bizhub Evolution

​Workplace pure — гнучка платформа від Konica Minolta для автоматизації рутини в роботі з документами. Workplace Pure надає цілодобовий доступ до сервісів перекладу та конвертації документів, хмарного друку із будь-якого пристрою, безпечного гостьового друку — усе це на єдиній платформі. Workplace Pure підтримає цифрову трансформацію вашої компанії, якщо та спрямована на створення розумно організованого робочого місця.

👉 Читати більше про переваги для бізнесу з Workplace Pure

 

🔎 Konica Minolta представила Accuriopro Dashboard

AccurioPro Dashboard підвищує ефективність роботи друкарень, зменшує кількість простоїв і витрат на виробництво. Застосунок збирає вичерпні дані про пристрій та його роботу, а після аналізує їх для підвищення загальної продуктивності та визначення основних причин збитків, прибутку та комплексного аналізу часу та ресурсів, необхідних під час виробництва.

Багатофункціональне рішення надзвичайно привабливе завдяки співвідношенню ціна/якість. Воно дає змогу працівникам у друкарському цеху візуалізувати та вимірювати власний прогрес, застосунок можна використовувати з AccurioPrint і AccurioPress.

 

💻 Konica Minolta є лідером серед постачальників сервісів друку для віддаленої роботи та розпорошених команд — IDC MarketScape

У звіті IDC «Worldwide Print in the Distributed Workforce 2022 Vendor Assessment» відмічено підхід Konica Minolta до забезпечення віддаленої роботи, який звучить як «ефективність не має залежати від того, де ви знаходитеся, а лише від того, що ви робите». Konica Minolta демонструє цілісний підхід у побудові рішень для віддаленої роботи: перехід у хмару, безпека даних, створення цифрового робочого місця, впровадження інструментів для керування корпоративним контентом (ECM).

IDC MarketScape оцінює стратегії та можливості основних постачальників офісного друку для підтримання розпорошених команд у всьому світі. Ця концепція не нова, але COVID-19 змінив уявлення про роботу в майбутньому.

 

🌿 EcoVadis і CDP відзначили досягнення Konica Minolta у просуванні «зеленого» бізнесу

Konica Minolta була нагороджена золотою нагородою EcoVadis 2022 за дотримання курсу розвитку «зеленого» та соціально відповідального бізнесу. Уже сьомий рік поспіль Konica Minolta проходить незалежний аудит та здобуває високий рейтинг.

Досягнення компанії в боротьбі зі зміною клімату також були визнані CDP, міжнародною неприбутковою організацією, яка керує глобальною системою інформування інвесторів, компаній, міст, регіонів та держав про вплив компаній на довкілля.

 

🌱 Інноваційний центр Konica Minolta в Японії здобув нагороду за екологічно чисту архітектуру

Окрім покращення методів ведення бізнесу, Konica Minolta також намагається підвищити екологічний та соціальний вплив своїх будівель та споруд. Новий центр Innovation Garden OSAKA Center (IGOC), створений як центр співпраці та розвитку для технологій IoT/AI, здобув нагороду губернатора Осаки, найвищу відзнаку за екологічно чисту архітектуру у 2021 році. Цей сучасний об’єкт був розроблений із думкою про мінімізацію споживання енергії та скорочення викидів CO2 під час будівництва та експлуатації, а також сприяння здоровому середовищу для працівників із метою покращення їхнього самопочуття.

 

💡 Konica Minolta відзначена серед 100 глобальних інноваторів 2022 — Clarivate

Британська глобальна інформаційна компанія Clarivate Pl назвала Konica Minolta поміж 100 найкращих глобальних інноваторів 2022 року. Clarivate керується інтелектуальною власністю та патентами для ідентифікації інноваційних компаній та організацій, й оцінює визначених кандидатів із погляду чотирьох чинників — впливу, успіху, глобалізації та технологічної відмінності.

Упродовж 2014–2019 років Konica Minolta працювала над трансформацією свого портфоліо в очікуванні зростання кількості безпаперових операцій. Щоби зафіксувати досягнення в цій галузі, компанія зосередилася на отриманні патентів на ці розроблення.

Вас може зацікавити

Вас може зацікавити

Все буде Україна |

Де ми були цілий місяць: баланс між роботою та війною

Вже понад місяць українці та український бізнес переживають особливий етап. Етап, у вірогідність якого всі до останнього відмовлялися вірити, але бізнеси завбачливо готували стратегічний BCP план (business continuity plan або план забезпечення...

Україна |

Konica Minolta Ukraine продовжує надавати сервіс своїм клієнтам під час війни (мапа оновлюється)

Konica Minolta відновила надання сервісних послуг своїм клієнтам у переважній більшості регіонів попри активні бойові дії на сході та півдні України.