Автоматизація HR процесів

Автоматизація рутинних завдань департаменту управління персоналом

Як автоматизувати HR процеси без впровадження спеціалізованих платформ та застосунків


Департамент управління персоналом — це команда фахівців, які, в залежності від структури компанії, займаються підбором, адаптацією, звільненням і розвитком персоналу. Постійне відстежування тенденцій ринку праці, пошук талантів, планування та комунікації є повторюваними діями таких спеціалістів та потребують зосередження. Водночас ці задачі оточені великими обсягами корпоративних даних, документів та постійних погоджень.

Коронавірус став безпрецедентним поштовхом до цифрових трансформацій в компаніях та переходу на мобільний формат роботи. В останньому звіті Quocirca зазначається, що навіть після повного відновлення роботи офісів, лише 44% працівників планують повертатися до звичного режиму. Попри це 85% компаній досі керують важливими паперами вручну.

Але і HR спеціалісти, і працівники прагнуть спрощення кадрових процесів. Більшість компаній нехтують цим, вважаючи впровадження спеціалізованих рішень недоцільним та дорогим. Але не завжди компанії потребують впровадження додаткових платформ та застосунків. Найчастіше більшість процесів та задач можна автоматизувати в межах звичних інструментів для цифрового робочого місця.

Ми допомагаємо HR менеджерам оптимізувати роботу департаменту: перевести рутинні процеси у цифру, налагодити комунікації та впорядкувати хаос у документах.

Автоматизація рекрутингу
Автоматизація погоджень
Керування кадровими документами
Комунікації

Виклики у цифрах

Як в компаніях керують даними про співробітників

   

   

93% HR-спеціалістів, що є лідерами думок, прагнуть покращити якість кадрових даних шляхом видалення задубльованої, застарілої та хибної інформації
15% договорів втрачаються, а відповідальну за них особу визначити неможливо
Понад 90% HR-менеджерів вважають забезпечення цілісності даних, дотримання нормативних вимог та GDPR пріоритетним завданням для IT
73% компаній не мають централізованого сховища для зберігання чинних контрактів
85% компаній керують контрактами вручну

Електронна книга "Цифровізація HR процесів"

Дізнайтеся як покращити процеси департаменту управління персоналом шляхом цифровізації

Завантажити книгу

Автоматизація рекрутингу

Автоматизація рекрутингу

Позбавляємо хаосу в процесі найму без сторонніх систем та застосунків

Внутрішні процеси погодження, публікація вакансій, відбір резюме кандидатів, домовленість про інтерв'ю з менеджером, надсилання оферу... з кожною новою вакансією все починається спочатку. Для збільшення ефективності роботи цю рутину можна максимально спростити та автоматизувати.

Наші експерти допоможуть вам пришвидшити та спростити процеси рекрутингу без значних інвестицій та додаткових платформ.

Більше про рішення >

Автоматизація погоджень

Автоматизація погоджень

Погодження заявок в один клац

Процес погодження службових записок та документів, як-от заяв на відпустки та відрядження, підвищення заробітної плати чи то переведення на нову посаду, більш трудомісткий, аніж здається на перший погляд. В кожній компаній він налаштований по різному: різна кількість ланок погодження, специфічна структура компанії, внутрішні обмеження тощо. Тому знайти застосунок, який однаково підійде різним компаніям неможливо.

Автоматизуйте процес погодження запитів на відпустку та відрядження, мінімізуючи час на обробку інформації та зменшивши кількість помилок, які спричинені людським фактором без сторонніх систем.

Більше про рішення >

Керування кадровими документами

Керування кадровими документами

Єдина система для зберігання даних про співробітників

Одним з обов’язків HR-відділу є керуваннями особовими справами та даними про співробітників. Зазвичай дані зберігаються в декількох системах, і знайти необхідний документ за короткий проміжок часу неможливо. 

Впроваджуємо M-Files для внутрішнього електронного документообігу, який дозволить об’єднати всі дані воєдино та уникнути хаосу в керуванні документами, пришвидшити створення контрактів та пошук необхідної інформації.

Більше про M-Files >

Комунікації

Комунікації

Автоматизована комунікація за допомогою чат-ботів

За даними різних опитувань, HR спеціаліст витрачає понад 70% робочого дня, відповідаючи співробітникам на часті запитання. Це негативно впливає як для співробітників, які хочуть швидшого розв'язання своїх питань, так і для HR, оскільки їм доводиться вирішувати одні й ті ж проблеми декілька разів на день.

Автоматизуйте комунікацію з HR командою та вирішення рутинних завдань за допомогою чат-ботів у корпоративному Microsoft Teams.

Більше про рішення >

Зацікавило рішення?

Залиште інформацію про себе щоби запланувати консультацію експерта та дізнатись більше про рішення