Переосмисліть керування документами з M-Files

Запланувати демо

M-Files — це набір потужних інструментів для пошуку, редагування, обміну та впорядкування контенту та інформації вашої компанії. Це інтелектуальна платформа, що здатна привнести штучний інтелект до ваших офісних процесів. У фокусі M-Files контент, на не місце його розташування.

✔ Миттєво знаходьте потрібний документ та отримуйте до нього доступ

 

✔ Підвищіть швидкість та прозорість ваших процесів

✔ Уникайте хаосу в контенті завдяки посиленому контролю та безпеці

Відчуйте переваги M-Files

Відчуйте переваги M-Files

Досить витрачати час на пошук

Більшість організацій використовує 4 чи більше сховищ для зберігання інформації та керування контентом у складних ієрархіях папок. Як наслідок, 46% офісних працівників прикладають багато зусиль та втрачають багато робочого часу на пошук потрібних файлів.

З M-Files користувачам не потрібно згадувати "де" зберігається необхідний файл. Навіть якщо інформація зберігається у сторонніх системах, таких як SharePoint, Dropbox, спільних мережевих файлах або інших системах ECM

Достатньо ввести ключове слово, щоб миттєво знайти потрібний файл і не переглядати численні папки з різним розташуванням.

Збільште швидкість свого бізнесу

65% підприємств стикаються з проблемами при перегляді та погодження документів. Часто процеси перевірки та затвердження здійснюються вручну та сповільнюють діяльність компанії в різних напрямках: погодження адміністративних документів, відпусток та відряджень, підтримка клієнтів тощо.

M-Files оснащує ваш бізнес електронним робочим процесом та електронним підписом: навіть зі смартфону ви можете запускати на погодження та погоджувати важливі документи без зайвої паперової роботи.

Тримайте інформацію організовано та в безпеці

В середньому, протягом життєвого циклу документу, його копіюють 19 разів, через що дуже складно знайти його останню версію. 68% офісних працівників кажуть, що це негативно впливає на їх роботу.

M-Files має лише одну версію кожного документа, яка постійно оновлюється та зберігає повну історію внесених змін із можливістю відкочування у будь-який час.

M-Files також дозволяє співробітникам ділитися контентом з колегами та бізнес-партнерами у простій та безпечній формі без використання сторонніх систем та сервісів.

Компанії, що вже працюють з M-Files

   

Спростили та автоматизували процес обробки штрих-кодів в норвезькій компанії Astrup

В компанії була необхідність цифровізувати процес обробки даних зі штрих-коду та впровадити цифровий архів для збереження інформації

Читати кейс

Заплануйте демонстрацію!

Наші експерти продемонструють M-Files в дії та розкажуть, як адаптувати його до вимог саме вашої команди та бізнесу. Зв’яжіться з нами просто зараз, щоби отримати консультацію та дізнатись більше про M-Files

Ми зателефонуємо вам у разі, якщо нам не вистачить даних для розрахунку пропозиції
Так, я надаю згоду на отримання інформації:

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie