M-Files для керування документами

Запланувати демо

M-Files — це набір потужних інструментів для пошуку, редагування, обміну та впорядкування інформації у вашій компанії. Це інтелектуальна платформа для внутрішньокорпоративного документообігу, що додасть потужність штучного інтелекту до офісних процесів. У фокусі M-Files контент, а не його розміщення.

Konica Minolta — партнер M-Files. Ми успішно впроваджуємо інтелектуальну ECM в Україні та поза її межами. M-Files використовують як систему керування документами та єдину платформу для управління бізнесовими процесами компанії в понад 100 країнах світу.

🔎 Миттєво знаходьте потрібні документи та отримуйте до них доступ

✈ Підвищіть швидкість та прозорість ваших процесів

🌪 Уникніть хаосу в документах завдяки посиленому контролю та безпеці

Відчуйте переваги M-Files

Відчуйте переваги M-Files

Контекстний пошук документів

Більшість компаній використовує більш як чотири сховища для зберігання інформації та розміщує документи у складних ієрархіях тек. Як наслідок, офісні працівники витрачають багато зусиль та часу на пошук потрібних файлів.

З M-Files користувачам не потрібно згадувати "де" зберігається необхідний файл. Навіть якщо інформація розміщується у сторонніх сховищах, як-от SharePoint, Dropbox, спільних мережевих теках або в інших ECM-системах.

Достатньо ввести ключове слово, щоб миттєво знайти потрібний файл.

Погодження в один клац

Кожна друга компанія має проблеми у процесі погодження документів: контракти з клієнтами та підрядниками, заяви на відпустки та відрядження, комерційні пропозиції та трудові договори тощо. Нерідко перевірка та затвердження паперів здійснюються вручну. Це повільно, незручно та ненадійно.

З M-Files ви зможете погоджувати та підписувати важливі документи навіть зі смартфона. В один клац. Без зайвих папірців.

Спільна робота над документами

В середньому, документ протягом його життєвого циклу копіюють 19 разів, через що дуже складно визначити його актуальну версію. Більшість офісних працівників переконані, що це негативно впливає на їхню роботу.

В M-Files ви працюєте з одним документом, який оновлюється. Система зберігає повну історію внесених змін та дає змогу за потреби повернутися до будь-якої із попередніх версій у будь-який час.

З M-Files ви матимете змогу ділитися документами з колегами та бізнес-партнерами просто та безпечно, без сторонніх систем та сервісів.

Компанії, що вже обрали M-Files

   

Ми спростили та автоматизували процес обробки штрих-кодів в норвезькій компанії Astrup

З допомогою M-Files налаштували ідентифікацію вхідних документів, впровадили цифровий архів та інтегрували рішення з ERP-системою.

Читати кейс

Заплануймо демонстрацію!

Наші експерти продемонструють M-Files в дії та дадуть відповіді на будь-які питання стосовно його адаптації до вимог вашого бізнесу