Мобільність друку - невід'ємна функція сучасного робочого місця

Друкарські технології, пристосовані для сучасного робочого місця

Друк може бути таким же мобільним, як і ви


В останні роки сучасна робота перетворилася зі стаціонарної на мобільну. Люди можуть працювати під час подорожей, проводити ділові зустрічі за межами офісу, наприклад, у головному офісі клієнта, або завершувати завдання вдома. Така зміна значно покращила ефективність і гнучкість робочого процесу. Мобільні телефони ідеально відповідають вимогам сучасних працівників: вони завжди під рукою, ними просто користуватися, вони забезпечують швидку підтримку й ефективне спілкування.

Друк із мобільних пристроїв, який пропонує компанія Konica Minolta, створений із думкою про сучасного працівника. Це безпечне швидке рішення, яке не потребує жодних додаткових технічних засобів. Усе, що вам потрібно – мобільний телефон або інший мобільний пристрій і багатофункціональний пристрій Konica Minolta. Якщо ви зараз не в офісі, дистанційний друк можна розпочати, просто виконавши кілька дій. Завдяки цій системі ви зберігаєте свободу, гнучкість, дієте миттєво навіть за межами офісу та виявляєте будь-які помилки в документації протягом кількох секунд.

Друк із мобільних пристроїв

Друк із мобільних пристроїв

Друк із мобільних пристроїв, який пропонує компанія Konica Minolta, створений із думкою про сучасного працівника.

EveryonePrint – це передове рішення друку з мобільних пристроїв, яке дає змогу користувачам швидко й просто здійснювати друк зі своїх ноутбуків, мобільних або інших пристроїв на керованому принтері. За допомогою рішення EveryonePrint корпоративні й гостьові користувачі можуть з’єднатися з будь-яким із групи принтерів, використовуючи одне просте рішення, без необхідності замінювати наявне апаратне забезпечення й технічні засоби.


Мобільний друк Konica Minolta

Це безкоштовний додаток для мобільних пристроїв на всіх основних мобільних платформах, зокрема iOS, Android і Windows 10, за допомогою якого вони підключаються до багатофункціональних пристроїв виведення Konica Minolta bizhub. Друк із мобільного пристрою й сканування на нього – дві головні функції цього додатка, який забезпечує постійне отримання важливих документів користувачами компанії.

Обладнання
hardware icon
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Додавання нових функцій до вашої компанії не означає, що вам знадобиться інвестувати гроші в дорогі прилади, оскільки для друку з мобільних пристроїв не потрібні жодні коштовні додаткові технічні засоби. Це економічно вигідне й ефективне рішення для вашої компанії. Багатофункціональні пристрої Konica Minolta дають вам змогу друкувати що завгодно в будь-якому місці. Ви можете виконати автоматичний пошук пристрою в цій самій мережі й підключитися до нього, або, якщо вас цікавить дистанційний друк, просто виберіть певний принтер, до якого ваш мобільний пристрій має доступ. На принтер не потрібно встановлювати додаткові драйвери, щоб використовувати такі служби друку, як AirPrint, Mopria Print Service або Google Cloud Print. 


Друк із мобільних пристроїв швидкий і зручний, проте безпека понад усе. Цей додаток гарантує захист ваших особистих даних від доступу не уповноважених співробітників за допомогою налаштування індивідуального ідентифікаційного номера й пароля, який кожний працівник має для роботи з БФП. Ви можете контролювати права доступу, обмежуючи їх для тих, хто не має дозволу копіювати конфіденційну інформацію, а також надаючи змогу гостям використовувати принтери у вашому офісі. Тож почніть досліджувати численні можливості, які відкриває для вашої компанії друк із мобільних пристроїв.

   

   

Значок функції "Мобільність"

Автентифікація через Bluetooth

Значок "Дотик"

Автентифікація за допомогою імені користувача й пароля або NFC

Значок функції "Технологія"

Друк за допомогою хмари

Значок функції друку

Прямий друк із використанням Інтернету

Значок функції "Зручність"

Зручне використання

Значок функції кінцевої обробки

Підтримка популярних форматів

Значок функції "Сканування"

Друк і сканування з мобільного пристрою

Отримайте переваги з рішенням для мобільного друку

Завантажити брошуру

Звертайтся до нас щоб отримати додаткову інформацію щодо можливостей мобільного друку та налаштування наявної інфраструктури. Ми на зв'язку аби запропонувати рішення, що найкраще відповідає вашим потребам.