Сервіси керування друком

Зосередьтеся на своєму бізнесі — дозвольте нам керувати вашою інфраструктурою друку

Зв'язатися з нами
 

Відкрийте потенціал сервісів оптимізованого друку


Інфраструктура друку повинна відповідати конкретним вимогам вашої компанії та безперебійно підтримувати процеси й робочі ланцюжки. Та найголовніше: вона мусить працювати надійно!
 

Чимало середовищ друку нині — це нагромадження розрізнених принтерів, сканерів і факсів, які не налаштовані та не керовані в спосіб, що дозволяв би їм відповідати вимогам стрімкого ділового світу. Подібні безсистемні структури є перешкодою для організаційної ефективності загалом.

Необхідність витрачати надто багато часу на адміністрування або розв’язання апаратних проблем часто заважає вашим співробітникам зосередитися на своїх основних обов’язках і призводить до марної трати часу та грошей. Сервіси оптимізованого друку покликані допомогти вашій компанії підвищити ефективність усіх процесів, пов’язаних із друком і скануванням.

Ми створюємо індивідуальне рішення відповідно до ваших вимог, яке забезпечує максимальну безпеку даних, є фінансово вигідним та екологічно безпечним. Гарантуючи скорочення витрат і безперебійність процесів, ми розробляємо стратегії вдосконалення на основі аналізу наявних даних і ваших майбутніх цілей. Керування друком є важливою частиною сервісів оптимізованого друку. Воно охоплює всю інфраструктуру друку та сканування, включно з такими рутинними завданнями, як автоматичне постачання витратних матеріалів. Ми також прагнемо до постійної оптимізації, аби ви та ваші співробітники могли повністю сконцентруватися на виконанні основних завдань!
 

Сервіси оптимізованого друку


Сервіси оптимізованого друку (OPS) від Konica Minolta поєднують у собі консультування, впровадження обладнання, програмного забезпечення та організацію управління робочими процесами, що дозволяє знизити витрати на друк документів. Завдяки нашим сервісам, що охоплюють вашу інфраструктуру друку, ми здійснюємо профілактичне та прогностичне обслуговування, що гарантує надійну роботу ваших пристроїв у будь-який час і зводить до мінімуму час простою. Усе це забезпечує максимальну продуктивність і ефективність із мінімальними зусиллями, даючи змогу вам і вашій команді зосередитися на роботі, а не на питаннях адміністрування.

 

Сервіси оптимізованого друку Konica Minolta складаються з кількох компонентівOPS консалтинг

Консультаційні послуги з аналізу та оцінювання поточного стану або способу роботи клієнта з метою розроблення рішення, адаптованого до конкретних потреб.


OPS впровадження

Впровадження, інтеграція, управління змінами, управління проєктами та професійне навчання, відповідно до ваших вимог


OPS керування

Масштабований портфель автоматизованих сервісів для запуску та керування всім вашим парком пристроїв для друку

Зв’яжіться з нами

Зв’яжіться з нами найближчим часом: після того, як ми оцінимо ваш поточний стан, больові точки, виклики, прагнення та майбутні потреби, наші фахівці зможуть розробити індивідуальний пакет оптимізації та управління саме для вас, відповідно до ваших цілей та очікувань.

 

Історії наших клієнтів

IDC MarketScape: Світовий друк у сфері розподіленої роботи 2022

Konica Minolta нещодавно була названа лідером у дослідженні IDC MarketScape: Світовий ринок друку в умовах розподіленої роботи у 2022 році (документ №US48596221, січень 2022 року). Згідно зі звітом, "підхід Konica Minolta до забезпечення більш розподіленої роботи починається з усвідомлення того, що "робота - це не те, де ви знаходитесь, а те, що ви робите". Компаніям необхідні технології, які відповідають їхнім потребам, а також сервіси, які підтримують діяльність організації".

Завантажити звіт

Konica Minolta була відзначена як лідер ринку керованих послуг друку за версією Quocirca 2021

У своєму останньому звіті «Ринок послуг хмарного друку, 2022» (The Cloud Print Services Market Landscape) галузеві аналітики з Quocirca визнали Konica Minolta «ключовим гравцем» у сфері послуг хмарного друку: «Konica Minolta накопичує потужне портфоліо послуг для підтримки клієнтів на різних етапах на їхньому шляху до хмарного друку. Компанія уніфікує своє програмне й апаратне забезпечення для друку та послуги для підтримки роботи змішаних команд після пандемії». У звіті також зазначено: «Технологія хмарних обчислень Konica Minolta лежить в основі цифрової трансформації, даючи компаніям змогу переносити робочі навантаження в безпечне хмарне середовище, яке відповідає законодавству і за потреби може масштабуватися».

Завантажити звіт

Дізнайтеся, як наші рішення для керування друком можуть допомогти вашому бізнесу

Заплануйте зустріч з експертом Konica Minolta