Оптимізація процесів друку: аналіз, консалтинг, впровадження

Зосередьтеся на своєму бізнесі, а ми подбаємо про ваш документообіг

Відкрийте можливості з послугами оптимізованого друку


Ваші технічні друкарські засоби мають відповідати конкретним потребам вашої компанії, щоб забезпечувати безперебійні робочі процеси. Однак найголовніше: ви хочете, щоб вони працювали надійно.

Сьогодні велика кількість мереж друкарського обладнання являє собою мішанину з пристроїв для друку, обробки зображення та факсів, які не можна налаштувати або керувати ними так, щоб дати їм змогу відповідати вимогам сучасного ділового світу, що швидко змінюється. Такі невпорядковані структури є перешкодою для вашої організаційної ефективності загалом.

 

Витрата занадто великої кількості часу на керування й вирішення проблем з апаратним забезпеченням часто може завадити вашим працівникам зосередитися на своїх основних обов’язках і виявитися марною втратою часу та грошей. Оптимізовані служби друку призначені допомогти вашій компанії збільшити ефективність усіх процесів друку й сканування.

 

Ми створюємо індивідуальне рішення відповідно до ваших вимог, яке забезпечує максимальний захист ваших даних, є фінансово життєздатним й екологічно безпечним. Гарантуючи зниження витрат і безперебійну роботу, ми розробляємо стратегії вдосконалення на основі історичних даних і ваших майбутніх цілей. Керування друком – це важлива складова оптимізованих послуг друку. Вона забезпечує контроль за всіма технічними пристроями для друку й сканування, зокрема за виконанням таких рутинних завдань, як автоматична доставка витратних матеріалів. Ми також шукаємо способи постійної оптимізації, а також намагаємося заощадити ваш час і час ваших працівників, щоб ви могли зосередитися на основних завданнях.

Оптимізовані послуги друку

Оптимізовані послуги друку

Оптимізовані послуги друку

Оптимізовані послуги друку Konica Minolta складаються з консультації, запровадження апаратного й програмного забезпечення, а також керування робочим процесом для зниження часу для обробки документів. Завдяки нашим керованим послугам, які охоплюють ваші друкарські пристрої, наша стратегія профілактичного й діагностичного обслуговування безперервно забезпечує надійну роботу вашого обладнання й зменшує час простоїв. Усе це забезпечує максимальну продуктивність та ефективність із мінімальними зусиллями, що дає змогу вам і вашій команді зосередитися на своїй роботі, а не займатися вирішенням адміністративних питань.

Обладнання
hardware icon
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Оптимізовані послуги друку Konica Minolta складаються з наведених нижче частин.

   

   

Значок функції "Зручність"

Консультація з оптимізованих послуг друку

Консультаційні послуги для аналізу й оцінки поточного статусу або способу роботи клієнта з метою створення рішення відповідно до ваших конкретних потреб.

Значок функції "Налаштування"

Запровадження оптимізованих послуг друку
Запровадження, інтеграція, керування змінами й проектами, а також навчання на основі ваших вимог

Productivity feature icon

Керування оптимізованими послугами друку
Розширений асортимент послуг для запуску й керування всіма вашими принтерами

Get our brochure

Get tailored solutions and simplify your daily work

Download now