Аутсорсинг друку від Konica Minolta

Принтери за підпискою

Розрахувати вартість пакету
 

На словах цифровізовані й трансформовані, а витрати на друк досі пачками паперу рахуєте?

👉 Настільні принтери із побутового сегмента друкують на межі своїх можливостей — 2-3 місяці й знову купувати новий

👉 Купили новенький БФП, а що далі? — Постачальники не гарантують вчасне доставлення витратних матеріалів та запасних частин

👉 Зоопарк техніки, який ще не амортизувався, постійно ламається, але замінити його поки не можна

Якби ми мали дати одну відповідь на «питання друку, економії та взагалі» (майже як в «Путівнику Галактикою» Дугласа Адамса!), то це був би «аутсорсинг». Згадаємо коротесенько деякі поняття:

Аутсорсинг (з англійської «outsourcing» — «підряд») — це вид взаємодії в бізнесі, коли одна компанія передає частину своїх процесів чи завдань іншій компанії. Тобто, виконавець зобов’язується виконувати роботу для замовника за обумовлену оплату.

Аутсорсинг дає бізнесу кілька суттєвих переваг:

  • Концентрування на основній діяльності
  • Миттєве отримання експертизи вищого рівня
  • Стабільність процесів та передбачуваність результату
  • Гнучкість масштабування
  • Збільшення рентабельності (зменшення або ж взагалі перехід від витрат (створення оборотних і необоротних активів і зменшення капіталу) до затрат (перетікання активів)), або ж іншими словами від моделі CAPEX до OPEX.

Жоден бізнес не може робити все ідеально. Та завдяки можливостям для корисної взаємодії це й не потрібно. Віддати щось в аутсорсинг — це однаково що піти навпростець, замість натирати мозолі й набивати гулі кілометрами звивистих бізнесових доріг, якими розкидано безліч грабель.


Аутсорсинг друку: комплексне рішення, що закриває всі потреби, пов'язані з друком документів в компанії

Ви хочете купити принтер. Без проблем. Та поміркуйте: вам потрібен принтер, чи друк? Аутсорсинг дає змогу купувати не принтери, а результати безперебійного друку — без жодних «але» й «зірочок» в угоді*

*звісно, у реальній угоді можуть бути «зірочки (зноски) — ми маємо на увазі, що ви одержуєте стабільно якісний друк за домовлену плату.

Аутсорсинг друку допоможе зняти основні болі, пов’язані з фінансами, процесами й плануванням. Залежно від виду послуг, типу діяльності, це може називатися «аутсорсинг», «оренда» або «лізинг».

 

Переваги аутсорсингу друку для будь-яких компаній та організаційВідмова від витрат на техніку та капітальних інвестицій

Включно з амортизацією необоротних активів (принтерів/БФП).


Відмова від зайвих контрактів із різними постачальниками

На купівлю обладнання, витратних матеріалів та запчастин, ремонти, логістику тощо.


Раціональне й оптимальне використання техніки

Кількість, тип обладнання та доступ до нього чітко відповідає потребам.


Легкість масштабування

Потрібно більше друкувати — друкуйте на якісній дорогій техніці, а не купуйте до «зоопарку» ще більше дешевих принтерів.


Дотримання конфіденційності й належний рівень безпеки

Принтери/БФП без належного налаштування й поводження є потенційними джерелами витоку конфіденційної інформації.


Авторизоване сервісне підтримання

Використання оригінальних запасних частин та витратних матеріалів (залежить від постачальника послуги).

Пакет аутсорсингу друку містить

Користування найсучаснішими офісними хабами

Добираємо, надаємо у користування та інтегруємо в IT-інфраструктуру компанії найсучасніші багатофункціональні пристрої bizhub від Konica Minolta, дизайн яких відзначений нагородами Red Dot Design Award та Good Design Award. Пристрої bizhub успішно пройшли тестування на проникнення, яке проводилося всесвітньо відомим провайдером ІТ-послуг NTT DATA та підрозділом безпеки компанії NTT Ltd.

Сервісне обслуговування та автопостачання тонера

Превентивно обслуговуємо БФП та усуваємо критичні інциденти відповідно до SLA (угода про рівень послуг). Наш сервіс покриває навіть найвіддаленіші куточки країни. Автоматизована система постачання тонеру самостійно та завчасно формує замовлення витратних матеріалів, а враховуючи об'єми друку компанії ми формуємо запас витратних матеріалів на стороні клієнта, щоби процеси роботи з документами були безперебійними.

Рішення для керування інфраструктурою друку

З допомогою рішення для керування друком, як-от Dispatcher Paragon та SafeQ, просто керувати пристроями, доступом та користувачами. Пристрої поєднуються по між собою — користувач зможе автентифікуватися для роботи з БФП будь-де за допомогою персонального коду або магнітної картки. Система автентифікації контролює доступ до даних та дає змогу встановлювати різні типи доступу до обладнання.


Чому потрібно вибрати Konica Minolta для аутсорсингу друку

Konica Minolta Ukraine — «дочка» європейської Konica Minolta, частина великої глобальної корпорації. Ми в Україні від самої незалежності, пережили всі незгоди й залишаємося тут, працюємо, надаємо безперебійний сервіс клієнтам попри війну

Ми — офіційне представництво глобальної корпорації в Україні.
Для забезпечення безперебійного друку наших клієнтів маємо власний склад та логістику та офіційний сервіс, що покриває усю Україну (окрім тимчасово окупованих територій). 

Надаємо незмінно високий рівень сервісного обслуговування.
Для надання кращого клієнтського досвіду нашим клієнтам, ми забезпечили віддалений моніторинг та діагностику пристроїв, щоби якнайшвидше реагувати на несправності. Забезпечуємо клієнтів необхідною кількістю витратних матеріалів, резервним обладнанням, щоби до приїзду сервісного інженера, відповідно до обумовлених контрактом SLA, друк на стороні клієнта не припинявся. Детальніше про особливості надання нашого сервісу ви можете дізнатись тут https://www.konicaminolta.ua/uk-ua/support

 


Почнімо з безплатного аналізу інфраструктури друку

Не знаєш броду — не лізь у воду. Тож насамперед ми завжди пропонуємо безплатний аналіз інфраструктури друку: вивчаємо хто скільки і як друкує, які реальні витрати на друк на момент аналізу, яке поточне навантаження на принтери тощо.

Аналіз інфраструктури друку допоможе нам з вами підібрати оптимальну кількість БФП, оптимально розставити їх в офісах чи на виробництві та налаштувати систему доступів до обладнання.

Ми називаємо це аналізом OPS (Optimized Print Services). OPS аналіз — важливий компонент наших сервісів оптимізованого друку.

Сервіси оптимізованого друку від Konica Minolta поєднують у собі консультування, впровадження обладнання, програмного забезпечення та організацію управління робочими процесами, що допомагає знизити витрати на друк документів.

 

Konica Minolta названа лідером ринку послуг керування друку за оцінкою Quicirca

У звіті "MPS Vendor Landscape, 2022" Quocirca підтвердила, що Konica Minolta є лідером на ринку за обсягом та широтою свого портфоліо. У звіті також зазначається, що пропозиція Konica Minolta — це "всебічне рішення, що охоплює цифровий друк, технологію інтернету речей, штучний інтелект та доповнену реальність".

Завантажити дослідження 👉🏻

Наші клієнти

Аутсорсинг друку Konica Minolta в «Нова пошта Глобал»

Як Konica Minolta Ukraine роки поспіль задовольняє потребу «Нова пошта Глобал» у швидкому безвідмовному друці і якісному сервісі

Дев’ять причин перейти на друк із хмари

Не сумніваємося, ви знаєте про друк із хмари, але, можливо, не розумієте, чому це так важливо саме для вашого бізнесу.

Хмара
16.07.2021
Більше блогів про

Безперебійний друк

Всі непрофільні процеси — на аутсорсинг

Бізнесу, за умов стрімкого росту, не обійтися без аутсорсингу

Бізнес
09.07.2021

Перехід у хмару. 5 кроків до успішного впровадження

Компанії, що відкладають перенесення робочих процесів у хмару, втрачають переваги для бізнесу, які могли б отримати...

Хмара
09.07.2021

Що таке розумно організоване робоче місце

9 переваг розумно організованого робочого місця

Робоче місце
22.06.2021

Дізнайтеся, як аутсорсинг друку може допомогти вашому бізнесу

Якщо вас зацікавило рішення, заповніть форму та ми обов'язково з вами зв'яжемося