З паперу на цифру: легко збирайте, обробляйте та поширюйте інформацію

Безпечне безпроблемне сканування для цифровізації бізнесових процесів

Зв'язатися з нами
 

Зацифровувати документи — це добре. Та ще краще інтегрувати їх у ваші робочі процеси.

Багато організацій прагнуть відмовитися від паперу, щоби полегшити життя своїм співробітникам і спростити офісну рутину. Але без належної технології процес зацифрування фізичних документів і їхнє доставлення до місць призначення лиш збільшить навантаження на адміністратора.

Навіть якщо це зробити ефективно, зацифрування файлів — це лише половина справи. Щоб отримати реальну вигоду для бізнесу, вам потрібно інтегрувати їх у ваші бізнесові процеси для підтримки цифрової трансформації та автоматизації робочих процесів.


 

Інтелектуальне зацифровування, спрощена інтеграція робочого процесу.

Якщо ви використовуєте багатофункціональні пристрої Konica Minolta bizhub, ви можете додати до своїх пристроїв інтелектуальні програми та програмне забезпечення, які спрощують сканування та зацифрування, а також автоматизують інтеграцію цифрових файлів у ваші процеси. Наші додатки та програмне забезпечення можуть:

 • Розпізнавати типи документів (або зчитувати штрихкоди), щоб автоматично направляти зацифровані документи до потрібного місця призначення — як-от окрема особа, команда, система чи програма
 • Називати цифрові документи відповідно до їх вмісту — наприклад, імена файлів для рахунків-фактур можна автоматично призначати на основі назви видавця рахунка-фактури та номера рахунка-фактури.
 • Автоматично застосовувати метадані для економії часу
 • Видобувати дані за допомогою технології оптичного розпізнавання символів (OCR) для створення файлів, які можна редагувати
 • Перетворювати друковані документи в низку цифрових форматів, зокрема Word, Excel, PDF, JPEG і XML — дають змогу подальшого маніпулювання даними в інших програмах і системах
 • Вимагати вхід користувача для безпечного захоплення документів
 • Дати змогу планування пакетних завдань у неробочий час, щоби не пропускати пропускну здатність упродовж робочого дня.
 

Нашими програмами можна керувати з панель управління bizhub; або може отримувати документи через папку перегляду або з пристрою чи іншого джерела, наприклад спільних папок або хмарних сховищ.
 

Ваші переваги з першого поглядуПідвищення ефективності та продуктивності


Зменште вашу залежність від паперових документів і оптимізуйте процес сканування документів, щоби дати вашим співробітникам більше часу, щоби зосередитися на вашій основній діяльності.Трансформуйте бізнес-процеси


Автоматично інтегруйте відскановані та оцифровані документи у свої процеси та робочі процеси, щоби прискорити свій бізнес.Отримайте більше від своїх паперових документів


Скануйте друковані документи в редаговані цифрові формати, щоби ви могли працювати з їхнім вмістом в інших програмах і системах.
 

1. Що таке зацифрування документів?

Зацифрування документів — це процес створення електронної версії паперового файлу для зберігання, архівування або включення в цифровий процес або робочий процес. Залежно від програмного забезпечення для цифрування, цифровий формат може бути будь-яким: від простого сканування або сканування з можливістю пошуку до редагованого документа (створеного за допомогою оптичного розпізнавання символів) у такому форматі, як Word, Excel, редагований PDF або XML), який може редагувати або обробляти особа або система.

2. Як ви зацифровуєте документи?

Konica Minolta пропонує кілька способів зацифрування документів. Наші БФП bizhub містять функцію сканування документів, яку ви можете розвинути, додавши інтелектуальні програми та програмне забезпечення, наприклад:

 • Document Navigator — пропонує інтелектуальне захоплення документів, обробку та доставлення одним натисканням кнопки, а також можливість отримувати дані з різних джерел.
 • Dispatcher Phoenix — автоматизує обробку та маршрутизацію великомасштабних зображень документів за допомогою робочих процесів, які можна налаштувати відповідно до потреб бізнесу.
 • Kofax eCopy ShareScan — дозволяє миттєво отримувати, розповсюджувати та керувати паперовою інформацією. Він підключає системи Konica Minolta bizhub до корпоративних програм, щоби користувачі могли сканувати на пристрої та направляти цифровий вихід до різних місць призначення, систем і програм.

3. Які основні переваги зацифрування документів?

Основні переваги включають:

 • Ефективне електронне зберігання та архівування, спрощення пошуку та вилучення документів; і можливість перепрофілювання фізичного простору
 • Перетворення паперових документів у формат, який можна редагувати, щоби ви могли краще використовувати вміст.
 • Підтримання цифрової трансформації та автоматизації, дозволяючи інтегрувати документи в електронні процеси та робочі процеси.

Наші рішення для переведення документів у цифру

Дізнайтеся, як Konica Minolta може допомогти вашому бізнесу, перетворивши паперові документи на цифрові