Інтелектуальний контроль якості з IQ-501

Автоматичне керування кольором і налаштуваннями якості одним натисканням пальця


Автоматизація керування якістю – це найкращий спосіб заощадити час друку. Уявіть собі розумні, потужні й автоматизовані налаштування для розміщення зображення, реєстрації та 100% контролю кольору. З гібридним визначенням кольору й корекцією в режимі реального часу для вихідного друкарського пристрою. Завдяки функції інтелектуального контролю якості ви можете в найкоротший термін урізноманітнити асортимент наявної поліграфічної продукції, а також виробити нову. Це здається занадто ідеальним? Інтелектуальний контроль якості IQ-501 від Konica Minolta пропонує вам усе це, і навіть більше!

 

  • Заощаджуйте для своєї компанії понад 300 робочих годин на рік завдяки використанню розумної автоматизації роботи обладнання
  • Отримайте творчий підхід, зменште кількість поліграфічних відходів і підвищте рівень продуктивності
  • Підвищте рівень вдоволеності клієнтів, захищаючи свої прибутки

Переваги


 

Автоматичне налаштування реєстрації

Функція автоматичного налаштування IQ-501 значно зменшує час, що витрачається на реєстрацію спереду назад.

Гібридне вимірювання кольору

Власна технологія Konica Minolta гарантує найвищу точність і стабільність друку — без втрати продуктивності.

Автоматичне регулювання кольору

Безтурботне попереднє регулювання кольору в автоматичному режимі для отримання високоякісних і надійних відбитків — без втручання користувача.

Коригування в режимі реального часу

Безперервний контроль і налаштування друкарської системи під час друку для забезпечення стабільних результатів друку впродовж усього виробництва.

Профілювання та калібрування системи

Простота у використанні та економія часу при створенні профілю без додаткових пристроїв — для отримання максимальної ефективності від вашої системи.

Зосередьтеся на якості

Зосередьтеся на якості

Інтелектуальна система забезпечення якості Konica Minolta, власне, є інновацією для постачальників поліграфічних послуг, які прагнуть перевершити своїх конкурентів. Робочий процес із використанням інтелектуального рішення для автоматизації IQ-501 – це заощадження часу, створення додаткової цінності для вашого поліграфічного бізнесу й ваших клієнтів.


Інноваційне рішення IQ-501 для інтелектуального контролю якості виводить послідовність і точність реєстрації на новий рівень. IQ-501 забезпечує масштабну автоматизацію для розміщення зображення та реєстрації з одного боку, і контроль кольору – з іншого. Це стало можливим завдяки нашій власній замкненій системі автоматичного керування, яка перевіряє й коригує надруковані матеріали. Процес автоматизації, який забезпечує IQ-501, також розширює калібрування кольору й профілювання. Усі ці функції створені для зменшення часу роботи оператора й скорочення поліграфічних відходів під час підвищення рівня продуктивності.


Отримайте більше інформації з брошури

Завантажити брошуру 👉🏻
логотип IQ-501

Рішення вже обрали наші клієнти

Рішення вже обрали наші клієнти

Як це працює в друкарні "Една"

Нещодавно київська друкарня "Една" стала власницею другої в Україні високопродуктивної AccurioPress C12000 та обрала рішення для автоматизації контролю якості друку

Дізнатися, як все працює

Як це працює в друкарні New Media

Одеська друкарня New Media стала власником цифрової продуктивної системи AccurioPress C6085 з інтелектуальним модулем контролю якості IQ-501

Дізнатися, як все працює

Хочете зекономити до 300 робочих годин на рік з інтелектуальною автоматизацією? Зв’яжіться з нашими експертами вже сьогодні.