Цифрова додрукарська підготовка

Make-Ready: редагування макетів за секунди до друку

Make-Ready: налаштуйте свій друкарський прес на майбутнє


Професійні можливості Make-Ready лежать в основі добре продуманих налаштувань друку. Опції Make-Ready дають вам змогу гнучко реагувати на зміни в останню мить, які так часто вносять клієнти, підвищувати свою ефективність та оптимізувати послуги.

Технічні переваги використання професійного програмного забезпечення для друку Make-Ready з добре налаштованим друкарським пресом складно переоцінити. Підготовка до друку (від налаштування друкарського пресу до підпису до друку) може містити повторювані й трудомісткі дії.

 

Професійне програмне забезпечення Make-Ready дає змогу вносити зміни в налаштування робочого процесу за кілька секунд до надсилання матеріалів на друк. З застосунком Make-Ready можна легко вставляти закладки, видаляти сторінки або додавати складні деталі обробки завдання, як-от оздоблення буклетів, верстка, розподіл кольорів або мітки для обрізки вже перед самим друком, а також поєднувати різні типи документів, створювати макети тощо. Завдяки функції попереднього перегляду в режимі реального часу ви відразу побачите всі внесені в завдання зміни.

 

Це заощадить дорогоцінний час, оскільки більше не потрібно друкувати зразки, і дасть змогу професійно опрацьовувати зміни в останню мить, які так часто вносяться в замовлення, як-от розмір сторінки та їх кількість, налаштування оздоблення (буклет, скріплення, зшивання тощо). Водночас кінцевим користувачам ви зможете запропонувати кращі ціни.

Make-Ready

Make-Ready

То що ж таке програмне забезпечення для друку Make-Ready і які переваги від нього може отримати ваша компанія?

Можливості професійного програмного забезпечення Make-Ready підвищують вашу ефективність і дають змогу гнучко реагувати на зміни, що вносяться клієнтами в останню мить. Вони допоможуть вам і вашим працівникам полегшити підготовку до друку, щоб ви більше не повторювали одні й ті самі дії під час налаштування завдань друку та знизили ціни за рахунок розподілу завдань на кольорові та чорно-білі.

Обладнання
hardware icon
Ефективність і гнучкість із високошвидкісними кольоровими принтерами

AccurioPress. Наші високошвидкісні цифрові преси завдяки своїй блискавичній швидкості, простоті в експлуатації, потужним можливостям брошурування піднімають планку цифрової продуктивності, заощаджуючи час і кошти (а також простір на робочому місці).

Програмне забезпечення
software icon
Ваші послуги друку стануть справді гнучкими

Рішення оптимізовано для використання в центрах репрографії та внутрішніх типографіях громадських організацій, університетів і компаній. AccurioPro Flux Essential – незамінний інструмент для мінімізації витрат і збільшення рентабельності інвестицій. Передбачено потужний готовий функціонал для професійного редагування завдань. Пізнє редагування завдань підвищує гнучкість типографії, а верстка спрощує та прискорює марудну роботу з розміщення кількох сторінок на одному аркуші.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Дізнайтеся, що програмне забезпечення для друку Make-Ready може зробити для вас

З професійним програмним забезпеченням для друку Make-Ready ви станете гнучкішими, ефективнішими й сильнішими за конкурентів. Шаблони накладання звільняють персонал від повторного введення тих самих чи подібних налаштувань для кожного нового завдання, а функція розподілу кольору прискорює роботу та знижує ціну на завдання кольорового й чорно-білого друку.


Можливості професійного програмного забезпечення Make-Ready важливі для вас, оскільки дають змогу гнучко реагувати на зміни, що часто клієнти вносять в останню мить. Ці можливості підвищують вашу ефективність і допомагають оптимізувати послуги, а опції пізнього редагування завдань допомагають швидко та просто вносити зміни, щоб ви завжди могли гнучкіше реагувати на запити клієнтів. У великому портфоліо додатків Konica Minolta ви безсумнівно знайдете програмне забезпечення Make-Ready, що ідеально відповідатиме вашим цілям! 


До переваг, які ваша компанія отримає від використання цього програмного забезпечення, належать зокрема такі…

   

   

Значок функції друку

Можна легко вставляти закладки, видаляти сторінки або додавати складні деталі обробки завдання, як-от оздоблення буклетів, верстка, розподіл кольорів або мітки для обрізання.

Productivity feature icon

Програмне забезпечення дає змогу організувати процес друку в найефективніший спосіб і з найменшими витратами, а також завжди використовувати оптимальний пристрій виводу для виконання кожного завдання. Розподіл завдань на кольоровий і чорно-білий друк часто є економічно найефективнішим підходом.

Productivity feature icon

Станьте гнучкішими, ефективнішими й сильнішими за конкурентів.

Значок функції "Мобільність"

Професійне програмне забезпечення дає змогу задовольняти запити на пізні зміни від клієнтів. Так ви реагуватимете гнучко й зможете виконати найсуворіші умови щодо терміновості.

Значок функції "Технологія"

Завдяки функції попереднього перегляду в режимі реального часу ви відразу побачите всі внесені в завдання зміни. Це заощадить дорогоцінний час, оскільки вам більше не потрібно друкувати зразки.

Значок функції "Зручність"

Шаблони накладання звільняють персонал від повторного введення тих самих чи подібних налаштувань для кожного нового завдання.

Значок "Швидкість"

Вам більше не потрібно витрачати час на підготовку до друку, всі ці повторювані дії з налаштування, яких так часто потребують завдання друку подібного характеру. Виконання цієї роботи вручну є незручним і призводить до непотрібних витрат, а також вимагає додаткового персоналу.

Наші експерти завжди на зв'язку та дадуть відповідь, як наші рішення можуть допомогти вашому бізнесу