Inline Finishing: післядрукарська обробка в лінію

Відкрийте потенційні можливості для вищої продуктивності й зробіть свій продукт особливим

Підвищіть свої прибутки, скоротіть час виробництва й зробіть свою продукцію особливою завдяки фінальній обробці.


Надання послуг фінальної обробки дасть вам змогу збільшити показники рентабельності завдань для друку та одночасно скоротити час виробництва, знизити витрати на оплату праці, покращити контроль якості, зменшити кількість відходів і заощадити споживання енергії.

Обробка, яка традиційно вважалася другорядною складовою та «вузьким місцем» виробництва, зараз розглядається, як важливий етап виробництва та спосіб диференціації продуктів і створення додаткової вартості. Незвично, що на обробку витрачається понад 40% бюджету виробництва, а неякісний контроль цього етапу може знищити значну частину додаткової вартості.


Завдяки оновленням технологій цифрового виробництва, середні та маленькі друкарні визнали той факт, що інвестування відносно скромних сум в обладнання для обробки може призвести до значного покращення продуктивності й знизити витрати. Результати нещодавнього звіту про основні міжнародні тенденції свідчать про те, що 48% опитуваних планували інвестувати в обладнання для обробки, а 40% – у засоби підвищення ефективності.

Що саме означає «кінцева обробка»?

Що саме означає «кінцева обробка»?

Кінцева обробка – це процес надання послуг таких послуг як фальцювання, шиття внакидку, вставка в тверду палітурку, пробивання отворів та інші подальші процеси обробки, оскільки вони виконуються одночасно з друком. Сьогодні для виконання цього процесу доступний широкий спектр обробного обладнання для прямого підключення до цифрових принтерів. 


Надання цих послуг обробки не тільки заощадить ваші витрати на оплату праці, але й допоможе запобігти пропусканню й недосконалому звірянню сторінок, а також іншим розповсюдженим помилкам. Це робить можливим друк надзвичайно маленьких партій, та навіть одиночних копій, а також розширює спектр послуг, що надаються в точний термін: від друку листівок до каталогів, довідників та інших проектів із великою кількістю сторінок.


З фінальною обробкою в поліграфічній галузі ви отримаєте такі переваги:

  • процеси обробки надрукованого матеріалу, для виконання яких необхідна була ручна праця, завершуються одночасно з друком;
  • одночасне виробництво матеріалів із великою кількістю сторінок;
  • бездоганне зшивання, відсутність пропущених сторінок і їх недостатнього звіряння


Що мені потрібно для налаштування робочого процесу кінцевої обробки?

Що мені потрібно для налаштування робочого процесу кінцевої обробки?

Цифрова фінальна обробка відзначається різноманітними робочими процесами 

Усі вони пов’язані з автоматизацією, що робить обладнання для фінальної та оперативної обробки дуже важливим, проте іноді автономний підхід буде більш доречним.


Тож, як вам варто робити інвестиції? У фінальній обробці друкувальний прес та обладнання для обробки безпосередньо пов’язані й тісно поєднані за допомогою засобів керування користувацьким інтерфейсом. Це рішення підходить для вас, якщо ви виробляєте визначений асортимент продукції у стандартних форматах, як-от зшиті буклети, звіти, календарі й книжні блоки. Загальна продуктивність цифрового друкарського преса з можливістю фінальної обробки визначається швидкістю й ефективністю компонентів для обробки, тому важливо, щоб вони не зменшували номінальної швидкості роботи цифрового преса.


Автономний робочий процес фінальної обробки більш розповсюджений, якщо постачальник поліграфічних послуг має обладнання для цифрового й офсетного друку, проте збільшує витрати на оплату праці. Іноді вища швидкість роботи автономного обладнання для обробки більш ніж компенсує збільшені витрати на роботу оператора. Усе це залежить від типу й кількості матеріалу, який вам потрібно обробити.


На відміну від фінальної й автономної обробки, процес оперативної обробки забезпечує більшу гнучкість. У цьому випадку між обладнанням немає жодного фізичного з’єднання, проте на лінії обробки визначені вимоги до кожного завдання, від технології OMR (оптичне розпізнавання міток) або від безпосереднього інтерфейсу із сервером друкарського преса через формат даних JDF. Це дає змогу лінії обробки керувати надрукованими матеріалами з різноманітних пресів і створювати журнал контролю, важливий для індивідуальних продуктів, як-от рекламних листів або документів про підтвердження трансакцій.


Вибір правильного робочого процесу обробки залежатиме не тільки від розуміння вашого робочого навантаження, але й того, як ви зможете застосувати різноманітні рішення для обробки, щоб покращити ефективність і додати вартість за допомогою нових продуктів. Проте, однією з головних переваг, яку не враховує більшість постачальників поліграфічних послуг, і яку не ефективно продають клієнтам – це фінальна обробка.

Кінцева обробка

Кінцева обробка

Зробіть свій продукт надзвичайно особливим й отримайте більшу лояльність клієнтів

Фінальна обробка означає, що ваші клієнти отримають вигоду у вигляді вже готової друкованої продукції, коротших термінів виробництва складніших друкованих матеріалів, а також універсального постачальника, який може запропонувати всі послуги.

Для менших друкарень і поліграфічних відділів зменшення обсягів роботи, до якої необхідно залучати сторонні ресурси, створить можливості для більшої гнучкості й контролю виробництва. (Хорошим прикладом цього є системи віддаленої публікації, що забезпечують стабільний, проте непередбачуваний потік невеликих тиражів продукції для цифрового друку на замовлення, які не можна передати сторонньому виконавцю, та необхідно виконати власними силами.)


Загалом, що більше аспектів друку ви зможете контролювати всередині підприємства й пропонувати послуги на замовлення, то більшу лояльність клієнтів ви отримаєте.

Обладнання
hardware icon
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Inline Finishing: післядрукарська обробка в лінію

Inline Finishing: післядрукарська обробка в лінію

Ваша компанія також отримає користь у вигляді наведених нижче переваг.

Збільшені показники рентабельності

Збільшені показники рентабельності

Менший час виробництва

Менший час виробництва

Більша гнучкість у виробництві

Більша гнучкість у виробництві

Менший час налаштування обладнання

Менший час налаштування обладнання

Менша кількість відходів

Менша кількість відходів

Заощадження енергії

Заощадження енергії

Покращений контроль якості

Покращений контроль якості

Нижчі витрати на оплату праці

Нижчі витрати на оплату праці

Універсальне рішення для друку

Можливість запропонувати універсальне рішення для друку

GBC - A new generation of in-line punching technology

In combination with Konica Minolta’s production printing systems, the GBC PUNCH G2 allows producing perfectly printed, punched and ready-to-bind documents in one easy step.

shaping print to business.

Prokom is the Konica Minolta User Community where you can find market research, information and practical tools, which will help you become better informed, more productive and ultimately more profitable. At Prokom we believe it’s not just about what you make, it’s about what you make possible

Join Prokom
prokom logo horizontal

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses. It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.


Four steps to build your business:

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Differentiate your product hugely and create stronger customer loyalty with our easy to use inline finishing tools. Get in touch with our experts today.

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.