Inline Finishing: післядрукарська обробка в лінію

Відкрийте потенційні можливості для вищої продуктивності й зробіть свій продукт особливим

Підвищіть свої прибутки, скоротіть час виробництва й зробіть свою продукцію особливою завдяки фінальній обробці.


Надання послуг фінальної обробки дасть вам змогу збільшити показники рентабельності завдань для друку та одночасно скоротити час виробництва, знизити витрати на оплату праці, покращити контроль якості, зменшити кількість відходів і заощадити споживання енергії.

Обробка, яка традиційно вважалася другорядною складовою та «вузьким місцем» виробництва, зараз розглядається, як важливий етап виробництва та спосіб диференціації продуктів і створення додаткової вартості. Незвично, що на обробку витрачається понад 40% бюджету виробництва, а неякісний контроль цього етапу може знищити значну частину додаткової вартості.

 

Завдяки оновленням технологій цифрового виробництва, середні та маленькі друкарні визнали той факт, що інвестування відносно скромних сум в обладнання для обробки може призвести до значного покращення продуктивності й знизити витрати. Результати нещодавнього звіту про основні міжнародні тенденції свідчать про те, що 48% опитуваних планували інвестувати в обладнання для обробки, а 40% – у засоби підвищення ефективності.

Що саме означає «кінцева обробка»?

Що саме означає «кінцева обробка»?

Кінцева обробка – це процес надання послуг таких послуг як фальцювання, шиття внакидку, вставка в тверду палітурку, пробивання отворів та інші подальші процеси обробки, оскільки вони виконуються одночасно з друком. Сьогодні для виконання цього процесу доступний широкий спектр обробного обладнання для прямого підключення до цифрових принтерів. 


Надання цих послуг обробки не тільки заощадить ваші витрати на оплату праці, але й допоможе запобігти пропусканню й недосконалому звірянню сторінок, а також іншим розповсюдженим помилкам. Це робить можливим друк надзвичайно маленьких партій, та навіть одиночних копій, а також розширює спектр послуг, що надаються в точний термін: від друку листівок до каталогів, довідників та інших проектів із великою кількістю сторінок.


З фінальною обробкою в поліграфічній галузі ви отримаєте такі переваги:

  • процеси обробки надрукованого матеріалу, для виконання яких необхідна була ручна праця, завершуються одночасно з друком;
  • одночасне виробництво матеріалів із великою кількістю сторінок;
  • бездоганне зшивання, відсутність пропущених сторінок і їх недостатнього звіряння


Що мені потрібно для налаштування робочого процесу кінцевої обробки?

Що мені потрібно для налаштування робочого процесу кінцевої обробки?

Цифрова фінальна обробка відзначається різноманітними робочими процесами 

Усі вони пов’язані з автоматизацією, що робить обладнання для фінальної та оперативної обробки дуже важливим, проте іноді автономний підхід буде більш доречним.


Тож, як вам варто робити інвестиції? У фінальній обробці друкувальний прес та обладнання для обробки безпосередньо пов’язані й тісно поєднані за допомогою засобів керування користувацьким інтерфейсом. Це рішення підходить для вас, якщо ви виробляєте визначений асортимент продукції у стандартних форматах, як-от зшиті буклети, звіти, календарі й книжні блоки. Загальна продуктивність цифрового друкарського преса з можливістю фінальної обробки визначається швидкістю й ефективністю компонентів для обробки, тому важливо, щоб вони не зменшували номінальної швидкості роботи цифрового преса.


Автономний робочий процес фінальної обробки більш розповсюджений, якщо постачальник поліграфічних послуг має обладнання для цифрового й офсетного друку, проте збільшує витрати на оплату праці. Іноді вища швидкість роботи автономного обладнання для обробки більш ніж компенсує збільшені витрати на роботу оператора. Усе це залежить від типу й кількості матеріалу, який вам потрібно обробити.


На відміну від фінальної й автономної обробки, процес оперативної обробки забезпечує більшу гнучкість. У цьому випадку між обладнанням немає жодного фізичного з’єднання, проте на лінії обробки визначені вимоги до кожного завдання, від технології OMR (оптичне розпізнавання міток) або від безпосереднього інтерфейсу із сервером друкарського преса через формат даних JDF. Це дає змогу лінії обробки керувати надрукованими матеріалами з різноманітних пресів і створювати журнал контролю, важливий для індивідуальних продуктів, як-от рекламних листів або документів про підтвердження трансакцій.


Вибір правильного робочого процесу обробки залежатиме не тільки від розуміння вашого робочого навантаження, але й того, як ви зможете застосувати різноманітні рішення для обробки, щоб покращити ефективність і додати вартість за допомогою нових продуктів. Проте, однією з головних переваг, яку не враховує більшість постачальників поліграфічних послуг, і яку не ефективно продають клієнтам – це фінальна обробка.

Кінцева обробка

Кінцева обробка

Зробіть свій продукт надзвичайно особливим й отримайте більшу лояльність клієнтів

Фінальна обробка означає, що ваші клієнти отримають вигоду у вигляді вже готової друкованої продукції, коротших термінів виробництва складніших друкованих матеріалів, а також універсального постачальника, який може запропонувати всі послуги.

Для менших друкарень і поліграфічних відділів зменшення обсягів роботи, до якої необхідно залучати сторонні ресурси, створить можливості для більшої гнучкості й контролю виробництва. (Хорошим прикладом цього є системи віддаленої публікації, що забезпечують стабільний, проте непередбачуваний потік невеликих тиражів продукції для цифрового друку на замовлення, які не можна передати сторонньому виконавцю, та необхідно виконати власними силами.)


Загалом, що більше аспектів друку ви зможете контролювати всередині підприємства й пропонувати послуги на замовлення, то більшу лояльність клієнтів ви отримаєте.

Обладнання
hardware icon
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Inline Finishing: післядрукарська обробка в лінію

Inline Finishing: післядрукарська обробка в лінію

Ваша компанія також отримає користь у вигляді наведених нижче переваг.

   

   

Productivity feature icon

Збільшені показники рентабельності

Значок функції кінцевої обробки

Можливість запропонувати універсальне рішення для друку

Значок екологічної стабільності

Заощадження енергії

Значок функції "Налаштування"

Менший час налаштування обладнання

Значок функції "Налаштування"

Більша гнучкість у виробництві

Значок функції "Якість"

Покращений контроль якості

Значок екологічної стабільності

Менша кількість відходів

Productivity feature icon

Нижчі витрати на оплату праці

Значок "Швидкість"

Менший час виробництва

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Наші експерти допоможуть обрати вам ідеальне рішення для післядрукарської обробки

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie