Автоматизація погодження відпусток та відряджень

Надсилайте та погоджуйте запити з будь-якого пристрою в один клац

Налаштовуємо процес погодження відпусток та відряджень під потреби та інфраструктуру конкретної компанії. ​


Процес погодження відпусток та відряджень більш трудомісткий, аніж здається на перший погляд. В кожній компаній цей процес налаштований по різному: різна кількість ланок погодження, специфічна структура компанії, внутрішні обмеження тощо. Тому знайти софт, який однаково підійде різним компаніям неможливо.

Процес подання заяв на відпустку чи відрядження може перетворитися на справжній хаос, особливо, якщо в компанії працює багато співробітників. Традиційний паперовий документообіг потребує багато часу, але при цьому необхідно дотримуватися термінів, встановлених трудовим законодавством. Електронні процеси є швидким та оптимальним рішенням, які значно полегшують дотримання термінів та забезпечення відповідності законодавству.
Жоден бізнес не може уникнути цифрової трансформації. Щоби діяти перспективно та стратегічно, компанії мають впроваджувати інструменти, які сприятимуть цифровому розвитку компанії.

З рішенням для автоматизованого погодження запитів на відпустку та відрядження, яке ми впроваджуємо під потреби та процеси вашої компанії, ви мінімізуєте час на обробку інформації та зменшите кількість помилок, які спричинені людським фактором.

Проблеми

Проблеми

Процес погодження неструктурований

Запити надходять з різних ресурсів: хтось написав на пошту, хтось в месенджер, хтось приніс паперову версію заяви. Це затримує обробку та створює хаос.
 

Невчасна виплата відпускних та авансу

Через затримку термінів погодження та необхідність бухгалтерам вручну переносити інформацію з різних систем 

Необхідність присутності в офісі для процесу

Внутрішні портали для створення запиту чи погодження недоступні поза межами офісу.

Автоматизація погодження відпусток та відряджень

Автоматизація погодження відпусток та відряджень

Ваші переваги з рішенням від Konica Minolta:

Ми не продаємо програмне забезпечення, яке магічним чином закриє всі ваші потреби. Ми розробляємо рішення персоналізовано, як конструктор, під інфраструктуру вашої компанії — налаштовуємо, навчаємо та надаємо підтримку 24/7.
Не ви підлаштовуєтеся під софт, а софт підлаштовується під вас.
 

   

   

Швидкий процес погодження
Мінімізація помилок
Звільнення співробітників від непрофільних завдань
Доступність звідусюди
 
Налаштовані шаблони для створення заявки
 
Інтеграція з системами обліку компанії

Інструменти

Інструменти
Після ретельного аналізу вашої інфраструктури ми запропонуємо найкраще рішення для вашої компанії. Зазвичай наші рішення базуються інструментах Microsoft 365, M-Files чи Nintex.

Якщо інфраструктура вашої компанії побудована на Microsoft 365, то ми налаштуємо всі процеси виключно на тих інструментах, що вже вам доступні.

 
Файл:Microsoft 365.svg — Википедия File:M-Files-Logo-Blue-Low-Resolution.png - Wikimedia Commons Process Management and Workflow Automation Software - Nintex

Як це працює

Як це працює

Вийти за межі офісу з Microsoft 365: як це влаштовано в "Агросем"

Як вчасний перехід на продукти Майкрософт допоміг "Агросем" оптимізувати витрати, покращити комунікації всередині компанії й перейти на повністю віддалену роботу під час карантину.

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Заплануйте демо з експертом Konica Minolta

Ми продемонструємо рішення в дії та розкажемо, як адаптувати його до вимог саме вашої команди та бізнесу

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie  

Кейси

Кейси

Ефективна IT-трансформація: як це відбувається в UKROLIYA

Як Konica Minolta допомагає трансформувати IT екосистему підприємства відповідно до стратегічних планів і тактичних завдань компанії UKROLIYA