Цифровізація робочих процесів аграрних компаній

Мобільне робоче місце та відеоаналітика: цифрова трансформація аграрних компаній


Відеоаналітика, інновації в логістиці та цифрове управління підприємствами змінюють правила гри на аграрному ринку

Кожна аграрна революція починається з новацій, що підіймають сільське господарство на новий рівень: перехід від збиральництва до обробки полів, культивація рослин з інших регіонів, освоєння хімікатів для створення добрив та боротьби зі шкідниками, й постійне вдосконалення знарядь праці.
 
Четверта аграрна революція є інформаційною. Це впровадження IT в сільське господарство — інформаційних технологій, які скоротять обсяг ручної праці та підвищать ефективність агробізнесу. Відеоаналітика, інновації в логістиці та цифрове управління підприємствами — ці рішення змінюють правила гри на аграрному ринку. Не варто забувати й про трансформації в бек-офісі, оскільки робота з документами та даними в агробізнесі не менш важлива для підтримання діяльності підприємства.

Щоби залишатися конкурентоспроможними, представники галузі мають шукати нові рішення для оптимізації процесів, а не цуратися інновацій. Ми допоможемо вам підлаштуватися до нової реальності та налагодити ефективну роботу завдяки впровадженню надійних сучасних цифрових рішень для агробізнесу.

 

Комплексні IT рішення Konica Minolta для аграріїв:

Оптимізація документообігу
Відеоаналітика

Мобільне робоче місце

Ефективна IT-трансформація: як це відбувається в UKROLIYA

Як Konica Minolta допомагає трансформувати IT екосистему підприємства відповідно до стратегічних планів і тактичних завдань компанії UKROLIYA

Оптимізація документообігу

Оптимізація документообігу

Розумний документообіг для аграріїв

Договори з контрагентами та постачальниками, товаротранспортні накладні, рахунки-фактури та акти — робота з паперами займає значну частину робочого дня бек-офісу.

Вузькі місця, які сповільнюють робочі процеси та дратують працівників, можуть бути як на етапі створення документа, так і під час його погодження, обробки та архівування.

 • Робимо витрати на документообіг прозорими та прогнозованими. Аналізуємо, покращуємо та беремо на аутсорсинг процеси друку документів
 • Мінімізуємо ризики під час підписання важливих паперів. Автоматизовуємо звірку документів
 • Вивільняємо ваших співробітників для важливіших задач. Автоматизовуємо погодження контрактів, рахунків-фактур, службових записок
 • Дбаємо про швидкий та зручний доступ до документів. Організовуємо цифровий архів
 • Опановуємо хаос в документах. Впроваджуємо електронний документообіг всередині компанії та документообмін між контрагентами

Відеоаналітика

Відеоаналітика

Інтелектуальні відеорішення для аграріїв

Нерідко компанії обмежуються впровадженням систем відеоспостереження (CCTV) задля безпеки працівників, захисту будівель, приміщень та цінної інформації. Але такі рішення не завжди призводять до оптимальних результатів.

Інтелектуальна відеоаналітика виводить спостереження на новий рівень та дає камерам змогу не лише бачити, але і розуміти те, що відбувається в різних ситуаціях.

Ми поєднуємо технологію відеоспостереження зі складними алгоритмами та штучним інтелектом (AI), впроваджуючи комплексні відеорішення, що здатні охопити весь спектр завдань вашого аграрного підприємства:

 • Організовуємо стеження за територіями та приміщеннями. Гарантуємо безпеку людей та майна
 • Автоматизуємо розпізнавання номерів авто та залізничних вагонів.  Налагоджуємо процес ідентифікації транспорту й заповнення документів
 • Забезпечуємо контроль доступу осіб та розпізнавання облич на підприємстві. Впроваджуємо електронну чергу та керування транспортними потоками
 • Впроваджуємо безконтактний температурний скринінг співробітників, худоби та об'єктів. Попереджаємо епідемії, пожежі на полях та несправності устаткування
 • Автоматизуємо підрахунок об’єктів в складських приміщеннях. Проводимо підрахунок палетованої продукції та дотримання вимог до її зберігання
 • Забезпечуємо контроль зважування продукції та дотримання санітарних вимог роботи в лабораторіях
 • Налаштовуємо відеоконтроль за виробничою лінією. Виявляємо дефекти паковання
 • Впроваджуємо єдиний ситуаційний центр. Робимо зручною роботу оператора

Мобільне робоче місце

Мобільне робоче місце

Працювати звідусюди: мобільне робоче місце

Аграрії – продавці, агрономи, агрохіміки, – постійно їздять полями України та подорожують у справах світом. Але, щоб підписати черговий папірець, як-от авансовий звіт, заяву на відпустку чи відрядження, їм доводиться заїжджати до офісу. Скільки часу ваші люди проводять у дорозі, а не за робочим столом?

Поняття «робоче місце» змінилося чи не для кожного: ми нарешті відокремили його від конкретного географічного положення.

І це лише початок ери «гібридного офісу»: компанії мають забезпечити працівникам безперебійний доступ до всіх робочих процесів незалежно від локації.

Вийти за межі офісу з Microsoft 365: як це влаштовано в "Агросем"

Як вчасний перехід на продукти Майкрософт допоміг "Агросем" оптимізувати витрати, покращити комунікації всередині компанії й перейти на повністю віддалену роботу під час карантину.

Зацікавило рішення?

Наші експерти завжди на зв'язку та готові проконсультувати вас щодо цифровізації бізнес-процесів