Відразу два індустріальні рішення від Konica Minolta в друкарні "Копір-Центр Україна"

Відразу два індустріальні рішення від Konica Minolta в друкарні "Копір-Центр Україна"

Відразу два індустріальні рішення від Konica Minolta в друкарні "Копір-Центр Україна"

Копір-Центр Україна має підкріплені досвідом та технологічним оснащенням амбіції стати лідером на ринку цифрової поліграфії у південно-східній Україні

Копір-центр Україна працює на ринку з 2001 року. Виробництво компанії розташоване одразу в трьох регіонах України: Києві, Дніпрі та Запоріжжі.
 
Про компанію Konica Minolta дізналися у 2015 році. Через декілька років придбали перший bizhub PRESS C1100, трохи згодом — декілька флагманських AccurioPress C6085.
 
Зараз парк обладнання друкарні складається з монохромних Konica Minolta bizhub PRESS 1052 та bizhub Press 1252, кольорового bizhub PRESS C1100, двох bizhub PRESS C6000, bizhub PRESS C1070 з післядрукарськими опціями та вже трьох флагманських Konica Minolta AccurioPress C6085.

quotation marks

У Konica Minolta Ukraine найадекватніший сервіс серед усіх постачальників цифрових продуктивних машин. Якщо у локальних інженерів не вистачає відповідного досвіду, компанія своєчасно залучає досвідченіших спеціалістів з інших регіонів та регулярно підвищує якість обслуговування.

Денис Гайовий

Власник Копір-Центр Україна

Друкарня “Копір-Центр Україна” обрала шлях диверсифікації портфелю послуг та протягом року інсталювала відразу два індустріальні рішення від Konica Minolta:
• AccurioLabel 190
• MGI JETVARNISH 3DS & IFOIL-S

Хочу таке ж рішення

Повний цикл виробництва етикетки в рулонах

Повний цикл виробництва етикетки в рулонах

Повний цикл виробництва етикетки в рулонах


"Раніше ми друкували етикетку на листових цифрових продуктивних машинах, але періодично отримували запити на виробництво етикетки в рулонах. Так вирішили забезпечити повний цикл виробництва цифрової етикетки", — розповідає власник друкарні Денис Гайовий. "Деякі наші клієнти, наприклад молокозаводи, не наносять строки придатності та дату виробництва в умовах власного виробництва, а друкують їх на етикетках, які замовляють у нас. 
Такий підхід потребує оперативності та змушує нас підлаштовуватися під процес виробництва."

quotation marks

Хоча вартість цифрової етикетки вища, від моменту замовлення до відвантаження готової продукції у нас проходить 1-3 дні. При використанні флексографічного обладнання такий процес займає майже два тижні. Більшість клієнтів не готові чекати так довго

Денис Гайовий

Власник Копір-Центр УкраїнаУ листопаді 2019 року "Копір-Центр Україна" став власником другої в Україні цифрової системи для друку етикетки Konica Minolta AccurioLabel 190. Машина була інстальована у запорізькому філіалі компанії.

Сьогодні друкарня забезпечує повний цикл виробництва цифрової етикетки в рулоні. AccurioLabel 190 у друкарні "Копір-Центр Україна" друкує переважно на поліпропілені та на клейкому папері. Для формування завдань оператори використовують програмне забезпечення AccurioPro Label Impose.

"Деякі клієнти, наприклад молокозаводи, не наносять строки придатності та дату виробництва в умовах власного виробництва, а друкують їх на етикетках, які замовляють у Копір-Центр Україна. Такий підхід потребує оперативності та змушує нас підлаштовуватися під процес виробництва своїх клієнтів", — ділиться досвідом власник.

Два індустріальні рішення в одній друкарні

Два індустріальні рішення в одній друкарні

Два індустріальні рішення в одній друкарні

Нещодавно друкарня "Копір-Центр Україна" стала власницею третьої індустріальної системи для цифрового оздоблення лаком та фольгою MGI JETVARNISH 3DS & IFOIL-S в Україні. Купуючи устаткування, власник друкарні прагнув урізноманітнити можливості післядрукарської обробки продукції й підвищити конкурентоздатність компанії.

Від моменту початку інсталяції MGI JETVARNISH 3DS & iFOIL-S в запорізькому офісі компанії й до виготовлення перших накладів пройшло близько 5 діб. Наразі друкарня оздоблює не тільки свою цифрову друковану продукцію, а й офсетні відбитки сторонніх замовників, ба більше, вінілові відбитки, надруковані на широкоформатних пристроях. Всього MGI JETVARNISH 3DS & iFOIL-S оздоблює близько 10 тисяч відбитків на місяць.


quotation marks

Для мене придбання MGI — це експеримент. Я знаю, що моє рішення правильне та певен, що я швидко поверну вкладені гроші та суттєво зміню розстановку сил на ринку цифрової поліграфії у південно-східній Україні

Денис Гайовий

Власник Копір-Центр Україна


Окрім MGI, друкарня одночасно оновила цифровий парк обладнання та придбала дві AccurioPress C6085. Їх інсталювали в Дніпровському філіалі.


 

В тренді конкуперація

В тренді конкуперація

В тренді конкуперація

За словами Євгена Шиляєва, директора з продажів обладнання для професійного та індустріального друку, друкарня "Копір-Центр Україна" вийшла на достатньо великі об’єми друку.

quotation marks

Конкуренція на ринку цифрового друку у листах досить висока. На ньому можна конкурувати або ціною, або додатковими сервісами

Євген Шиляєв

Директор з продажів обладнання для професійного та індустріального друкуКонкуренція ціною призводить до зниження прибутку та рентабельності бізнесу в цілому. Тому логічно, що друкарня "Копір-Центр Україна" обрала шлях впровадження додаткових сервісів. Послуга оздоблення відбитків лаком та фольгою, тобто створення тактильних ефектів, користується попитом. Клієнти готові платити більше за поліграфічну продукцію преміум якості короткими накладами.

За словами власника, поліграфічна галузь знаходиться в періоді активного розвитку, а додаткова конкуренція на ринку ще більше сприяє цьому процесу. Інсталяція MGI JETVARNISH 3DS & iFOIL-S дозволить друкарні не лише диверсифікувати свій портфель послуг, але є "точкою входу" для нових клієнтів.

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку