Захищеність обладнання для друку від витоку інформації

Захист мережі друкарських пристроїв від Konica Minolta

Безпека завжди понад усе


Працівники кожної компанії щодня керують великими обсягами інформації, більшість якої є конфіденційною. У комерційних організаціях будь-якої форми й розміру щогодини друкуються, копіюються та скануються документи, персональні дані, адреси, бюджети, плани, макети й велика кількість інших ресурсів. Без належного захисту існує великий ризик потрапляння такої конфіденційної інформації в руки осіб, які не мають відповідних повноважень.

Наслідки цього (майбутні плани й макети, скопійовані та розповсюджені серед компаній-конкурентів, продані особисті дані й викриття бюджету) можуть бути катастрофічними.

Безпека пристрою

Безпека пристрою

Безпека завжди понад усе

Безпека даних є одним із найважливіших аспектів ведення успішного й надійного бізнесу сьогодні. Одна або дві крихітні щілини в "броні" безпеки вашої компанії можуть призвести до викриття конфіденційних даних і руйнування вашої репутації в галузі. Konica Minolta надає своїм клієнтам безпечні пристрої, які гарантовано не підведуть їх, а також низку надзвичайно надійних стандартних рішень. Виявлення й попередження порушень безпеки допомагають компаніям уникнути нанесення шкоди їх фінансам і репутації на корпоративному та особистому рівні. 

Обладнання
hardware icon
БФП Konica Minolta

Більшість пристроїв Konica Minolta оснащені жорсткими дисками й надзвичайно надійними централізованими механізмами безпеки пам’яті, що забезпечує постійний захист конфіденційних даних та іншої таємної корпоративної інформації. Компанія Konica Minolta забезпечує найвищий рівень захисту відповідно до Сертифіката загальних критеріїв оцінки безпечних інформаційних технологій ISO 15408.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
bizhub SECURE

Компанія Konica Minolta розробила рішення bizhub SECURE, щоб забезпечити клієнтів ресурсами, необхідними для захисту будь-якої інформації, що зберігається на внутрішньому жорсткому диску bizhub. Після визначення конкретних потреб клієнта Konica Minolta налаштовує низку функцій безпеки БФП, щоб зберігати будь-які дані, документи й інформацію, пов’язану з БФП, в абсолютній безпеці.

Не допускайте помилки, нехтуючи питаннями безпеки, пов’язаними з БФП. Якщо до пристрою має доступ велика кількість різних користувачів (зокрема працівники, відвідувачі й тимчасові робітники), ризик витоку інформації суттєво збільшується. Konica Minolta пропонує рішення, які поєднують швидкий доступ до всіх функцій пристрою з можливістю керувати правами доступу працівників. Це гарантує захищений доступ до конфіденційних даних відвідувачів або не вповноважених працівників. Системи Konica Minolta завжди залишаються безпечними, гнучкими й зручними для користувача, тож ви повністю все контролюєте. 


З Konica Minolta ви впевнені, що точно застосовуєте правильну політику захисту даних, і можете гарантувати, що щойно надруковані конфіденційні документи, які лежать у вихідному лотку БФП, або файли, які зберігаються на жорсткому диску пристрою, не потраплять у руки сторонніх осіб. Широкий спектр заходів безпеки, запропонований компанією Konica Minolta, дає вам змогу гарантувати безпеку ваших документів і даних.

Наші пристрої створені для інтеграції в мережеве оточення, гарантуючи, що БФП відповідає суворим стандартам безпеки, а потенційні витоки інформації усуваються за допомогою підключення до мережі. Усе це гарантує вам отримання користі від використання численних засобів захисту даних від Konica Minolta та обмежує доступ до конфіденційної інформації.

   

   

Значок функції "Технологія"

Безпека факсів

Значок функції "Зручність"

Роз’єми й протоколи, захищені адміністратором

Значок функції "Налаштування"

Шифрування S/MIME

Productivity feature icon

Автентифікація протоколу SMTP

Значок функції "Мобільність"

Способи автентифікації користувача 

Konica Minolta надзвичайно серйозно ставиться до безпеки своїх даних та пристроїв. Тому якщо у вас виникли будь-які проблеми або питання, пов’язані з нашими пристроями, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, і ми будемо раді запропонувати допомогу відповідно до ваших потреб. Ми також відповімо на всі ваші запитання — і станемо з вами ще надійнішими діловими партнерами.