Обробка рахунків-фактур: ефективне керування фінансовими документами

Скажіть "ні" виснажливій та повторюваній ручній роботі

ЯК ПЕРЕТВОРИТИ КЕРУВАННЯ РАХУНКАМИ-ФАКТУРАМИ З АДМІНІСТРАТИВНОЇ РУТИНИ В КОНКУРЕНТНУ ПЕРЕВАГУ


Підвищіть ефективність управління фінансовими паперами, автоматизуйте обробку рахунків-фактур. Успішному бізнесу необхідно своєчасно керувати даними та точно обробляти рахунки-фактури. Це підтримує бізнес та здорові стосунки з постачальниками. Konica Minolta допомагає компаніям взяти під контроль і впорядкувати свої фінансові папери за допомогою цифрових рішень для управління рахунками-фактурами.

Ваша команда досі віддає перевагу обробці первинної документації вручну? Такий підхід призводить до повільної обробки документів і рахунків та безлічі помилок у звітах через неправильні цифри. Навіть якщо рахунки-фактури приходять у цифровому вигляді, багато компаній досі друкують їх і зберігають у вигляді паперових копій. 

 

Invoice Processing costs infographic Invoice Processing time infographic

 

Як працює цифрове управління рахунками-фактурами

За допомогою керування цифровими рахунками від Konica Minolta ви зможете охоплювати всі отримані рахунки, забезпечуючи їх правильне відображення у вашій системі. Усі відповідні деталі рахунку, як-от фактура, номер рахунку тощо автоматично обробляються, перевіряються й фіксуються за допомогою розпізнавання тексту й застосування інтелектуальних алгоритмів. Це означає, що всі ваші рахунки безпечно зберігаються, і ви завжди можете отримати до них доступ із будь-якого зручного робочого місця. 

 

Крім того, усі ці зафіксовані рахунки миттєво направлятимуться до відповідних відділів. 

 

Переваги розумного управління рахунками-фактурами

Рішення для обробки рахунків від Konica Minolta пропонують вільну інтеграцію в наявні системи планування ресурсами підприємства. Зрештою йдеться про зменшення обробки рахунків вручну, уникнення помилок, скорочення часу, потрібного на обробку рахунків, та зниження витрат, власне, на процес обробки рахунків. 

quotation marks

“З рішеннями Konica Minolta для автоматизації процесу роботи з рахунками, ми допомагаємо компаніям розвантажити IT департамент та бухгалтерію.”

Обробка рахунків-фактур

Обробка рахунків-фактур


Обладнання
hardware icon
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Обробка рахунків-фактур: ефективне керування фінансовими документами

Обробка рахунків-фактур: ефективне керування фінансовими документами

З такою великою кількістю рішень від Konica Minolta для обробки документів і керування ними, будь-яка організація тепер може скористатися можливостями автоматичної обробки рахунків із програмою Accounts Payable. Найважливішим є те, що рішення для обробки рахунків знижують кількість помилок і забезпечують прозорість виконання, усуваючи "вузькі місця" в роботі, одночасно зберігаючи відповідність вимогам. 


Незалежно від способу отримання рахунків у вашій організації: у паперовій формі або у вигляді вкладення до електронного листа, автоматичне рішення AP дуже швидко охоплює, упорядковує та доставляє ці рахунки, використовуючи комплексний робочий процес і параметри спрямування документів потрібним людям. 

Значок "Швидкість"

Автоматизовані робочі процеси, які оптимізують трудомісткі завдання, що виконуються вручну.

Значок функції "Зручність"

Миттєвий доступ до рахунків-фактур, які чекають на обробку. Більше не потрібно довго шукати паперові рахунки в документах компанії, тому що ви матимете доступ до всіх рахунків будь-коли й будь-де. 

Значок функції "Мобільність"

Мобільна технологія, яка дає змогу підтверджувати рахунки-фактури на ходу, отже, рахунки можуть підтверджувати відповідні люди, де б вони не були.

Значок функції "Якість"

Перевірка рахунків у режимі реального часу для швидшого виявлення помилок, вирішення питань і покращення відносин із продавцями та постачальниками. 

Productivity feature icon

Структуроване цифрове охоплення всіх отриманих рахунків-фактур. 

Find out how our Solution could benefit your business:
Number of employees
€ per hours salary
We can give you Back
83
Hours per week
With an ROI of
2083
€ Per week
You could save up to
97917
€ Per Annum *

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings