Одна камера замість трьох: безпечна друкарня "Мадрид"

logo Madrid

Одна камера замість трьох: безпечна друкарня "Мадрид"

Одна камера замість трьох: безпечна друкарня "Мадрид"

Як нове обладнання для друку та переїзд на нову локацію вмотивували друкарню "Мадрид" переосмислити безпеку своєї друкарні та обрати MOBOTIX


Всього з однією камерою в друкарні побудували надсучасний комплекс, що поєднав в собі функції безпеки та аналітику.

Лариса Гобельовська в Мадриді
quotation marks

Мене переконували, що для нашого приміщення мені потрібно мінімум 3 камери. Тепер я знаю, що повноцінну систему безпеки та контролю можна облаштувати і з однією камерою Mobotix, додавши до неї все, що необхідно

Лариса Гобельовська

Власниця друкарні "Мадрид"

Передісторія

Передісторія

Система безпеки передусім

Мадрид працює на ринку вже понад 12 років. Друкує шрифтом Брайля, виготовляє книги в шкіряних палітурках, з тисненням золотом та ручними роботами. У кінці 2019 року друкарня придбала MGI для цифрового оздоблення лаком та фольгою. Тепер друкує палітурки для книг преміум якості, без використання форм та штампів, що значно прискорило процес друку книг шрифтом Брайля.

 

У старому приміщенні друкарні кімнати були замалі для MGI, та ще й стара дерев’яна підлога ставила під сумнів можливість експлуатації обладнання. Тому було прийнято рішення оперативно знайти та змінити локацію. 

 

Друкарня переїхала та потрібно було облаштовуватися. У новому офісі не було ні охорони, ні сигналізації. Найперше вирішили запровадити систему безпеки та придумати рішення для віддаленого контролю виробничих процесів.

Проблема

Проблема

Сучасні відеорішення вийшли за рамки звичайної відеофіксації

Власниця друкарні Лариса Гобельовська хоче тримати руку на пульсі, де б вона не була: вдома чи у відпустці. Якось, гортаючи стрічку в Linkedin, вона побачила публікацію Konica Minolta Ukraine про її інтелектуальні відеорішення і почала розбиратися. Спочатку вивчала інформацію самостійно, а потім звернулася до персонального консультанта, з яким співпрацює вже протягом 10 років. 

Так було прийнято рішення будувати систему безпеки друкарні навколо камери Mobotix. Вже під час проєктування зрозуміли, що купольної камери буде достатньо. 

 

Зазвичай система відеонагляду у друкарні просто записує переміщення персоналу та відвідувачів. Але сучасні відеорішення, як-от Mobotix, вже давно вийшли за рамки звичайної відеофіксації. Вони є джерелом аналітичних даних для прийняття стратегічних рішень, що повністю адаптуються до звичного життя управлінця.

Рішення

Рішення

Одна камера замість трьох

За правилами друкарні, працівники нічних змін не мають входити до виробничих приміщень з професійним обладнанням. Сьогодні Mobotix умовно розділяє приміщення на 4 зони та "відсікає" ту частину, де працюють цифрові машини. Камера реагує на рухи у виділеній зоні та видає звуковий сигнал у разі несанкціонованого доступу, записує подію в архів та відправляє PUSH сповіщення на мобільний додаток.
 

S800-FJPG.jpg


У Мадриді пішли далі та приєднали камеру до пульта однієї з охоронних компаній. Тепер камера реагує на нетипові події, відправляє сигнал на пульт охоронної компанії та викликає групу швидкого реагування. До того, Mobotix у друкарні "Мадрид" слугує сервером, що приймає та обробляє сигнали від протипожежних та антивандальних датчиків, що встановлені на вікнах.

 

З однією камерою в друкарні побудували надсучасний комплекс, що поєднав в собі функції безпеки та аналітику. За словами пані Лариси, вона отримала дійсно універсальне рішення, яке виправдало себе вже сотню разів. У будь-який час вона може скористатися мобільним додатком та оцінити ситуацію в друкарні: скільки відвідувачів, чи достатньо працівників для виконання замовлень. Вночі достатньо просто перемкнути режим камери: зображення якісне навіть без додаткового освітлення.

 

За словами пані Лариси, відеорішення не просто функціональне, але і стильне. Тепер вона бачить коли працівники приходять на роботу, коли залишають офіс. Зізнається також, що вбудований динамік не завжди використовує за призначенням: "Спілкуюся з працівниками та відвідувачами віддалено, через мобільний додаток. Всі знають, що я завжди поруч — через камеру".

 

Бували екстрені ситуації, коли вночі вимикали світло. MGI у таких випадках видає безперервний гучний сигнал. Аби зрозуміти, що щось пішло не так, власниці достатньо скористатися додатком: "І все, змушена їхати до друкарні вимикати сигналізацію MGI".
 

Мадрид працює переважно у B2B сегменті, тобто коло клієнтів досить обмежене. У майбутньому ми плануємо скористатися рішеннями для розпізнавання облич та налаштувати сповіщення про візити ключових клієнтів. Вже зараз працюємо над інтеграцією з CRM системою. Будемо передавати дані про відвідувачів: їхню кількість, частоту візитів, вираховувати години з максимальним навантаженням, що допоможе оптимізувати продажі.

"До старту обговорень проєкту з Konica Minolta, мене переконували, що для нашого приміщення мені потрібно мінімум 3 камери, — розповідає пані Лариса. — Тепер я знаю, що повноцінну систему безпеки та контролю можна облаштувати й з однією камерою, додавши до неї все, що необхідно. Так, це не найдешевше рішення на ринку, але надійні технології не можуть коштувати дешево".

Зацікавило рішення?

Наші експерти завжди на зв'язку, щоби допомогти вам обрати рішення, яке задовольнятиме ваші потреби та розв'язуватиме проблеми вашого бізнесу

Більше кейсів

Більше кейсів