Інформаційна система управління інфраструктурою та процесами друку

Зосередження на індивідуальних інтересах клієнта

Управляйте процесами друку


Ви впевнені, що контролюєте свою компанію? Ви переконані, що ваші завдання плануються ефективно й виконуються вчасно? Чи можете ви з повною впевненістю стверджувати, що встановили відповідну ціну?

Ваша команда з продажів зосереджена на правильних товарах або послугах? За підтримки команди експертів від Konica Minolta ви зможете інтегрувати інформаційну систему керування, у якій отримаєте додаткові відомості й вичерпні відповіді на всі свої запитання. Система надасть вам докладну інформацію для обґрунтованого прийняття рішень, а також допоможе вибрати найкращі стратегії розвитку вашої компанії.

Інформаційна система керування

Інформаційна система керування

Централізоване керування інфраструктурою друку

Сьогодні друкарські пристрої працюють в умовах високої конкуренції на ринку, а протягом останнього десятиліття вони стикалися зі зростаючим тиском, оскільки поширене використання соціальних мереж значно знизило попит на друковану продукцію. Крім того, поява компаній із керування друкарськими послугами спричинила подальше зниження цін. 


Наші клієнти в поліграфічній галузі зараз шукають способи задовольнити зростаючий попит на дешевшу роботу, виконання якої не потребує багато часу, а також намагаються виділитися серед компаній-конкурентів. З програмою інформаційної системи керування ви зможете вдосконалювати свою компанію й розвивати її за допомогою нових технологій, змінюючи тенденції та відгуки клієнтів, створюючи потужний інструмент для задоволення потреб компаній у галузі поліграфії, пакування й маркування.

Обладнання
hardware icon
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Інформаційна система керування – це комплексне рішення, що ідеально підходить для будь-якої поліграфічної компанії, працівники якої прагнуть контролювати виконання щоденних завдань і ефективно керувати великою кількістю різноманітних задач в одній системі. Функціональні й інформаційні проблеми, з якими стикаються сучасні постачальники графічних інформаційних матеріалів, потребують абсолютно нових інструментів, які допоможуть ефективно керувати навіть найскладнішими операціями. Інформаційна система керування надає доступ до точної актуальної інформації про ціни, фінансовий статус і показники рентабельності, тож ви можете аналізувати кожний окремий етап у своїх робочих процесах та визначати час і зусилля, необхідні для виконання кожного завдання. Інформаційні системи керування надають доступ до актуальних продажів, послуг, продукції та фінансової ефективності, тому ви завжди прийматимете рішення на основі наявних комерційних даних. 


Завдяки цим системам ви зможете аналізувати дані, покращувати роботу компанії на багатьох рівнях, залишаючись на крок попереду конкурентів, автоматизувати будь-які виробничі процеси без участі людини, заощаджуючи свій час і гроші, а також набагато ефективніше керувати своїми працівниками. За допомогою інформаційних систем керування ви можете вдвічі зменшити штат адміністративних працівників і кількість повторних помилок під час введення даних, допущених людиною. Отже, ваш робочий процес стане ефективним і повністю оптимізованим.

   

   

Значок функції "Налаштування"

Індивідуальна панель керування

Productivity feature icon

Оцінка, замовлення й виставлення рахунка

Productivity feature icon

Вбудована система обліку

Значок функції "Зручність"

Вбудована система керування інформацією про клієнтів

Значок функції "Технологія"

Керування матеріально-технічними ресурсами

Значок "Обробка медіа"

Планування й динамічні панелі завдань

Наші експерти завжди на зв'язку, щоби розповісти як інтегрувати інформаційну систему керування