Про KONICA MINOLTA

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. 


Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.

Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.

Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.

Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.

Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.

Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).

Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.

Ми — дослідники

Нас вабить невідоме і незвичне, тому ми створюємо технології, які роблять невидиме видимим. Ми знаємо, яким буде майбутнє, адже саме ми розробили модель цифрового робочого місця, яке допоможе компаніям працювати безпечно та ефективно. Ми змінюємо систему охорони здоров’я завдяки відеоаналізу, розпізнаванню зображень та автоматизації робочих процесів. Ми робимо революційні медичні відкриття і допомагаємо у боротьбі з найсерйознішими захворюваннями.

Наші цінності

Наші цінності
Завдяки сучасним офісним технологіям і хмарному керуванню інформацією, мобільним і IT послугам, наша історія — це яскраві приклади створення продуктів і сервісів, необхідних для впровадження інновацій і забезпечення можливості роботи з будь-якого місця у будь-який час.

Наші продукти та рішення допомагають компаніям в усьому світі прискорити та максимально полегшити обмін інформацією, підвищити якість та ефективність робочих процесів, встановити найвищий рівень безпеки.

Ми пишаємося тим, що портфоліо наших продуктів і рішень відповідає міжнародним екологічним стандартам. Ми постійно інвестуємо в дослідження та новітні розробки.

 

Цінності, що в нашій ДНК


Клієнтоорієнтованість, відкритість та чесність, відповідальність, інноваційність, інклюзивність та співпраця, натхненність — керуємося ними під час прийняття рішень, побудови бізнесу та формування відносин з партнерами. 


 

Наша історія

Наша історія

150-річний стартап

Трансформація — основа вашого успіху. Придивіться уважніше до нашої історії

Ми – це Konica Minolta

Ми – це Konica Minolta