Про KONICA MINOLTA

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, управління корпоративним контентом і професійним друком.

 

Завдяки сучасним офісним технологіям і хмарному управлінню інформацією, мобільним і IТ послугам, наша історія — це яскраві приклади створення продуктів і сервісів, необхідних для впровадження інновацій і забезпечення можливості роботи з будь-якого місця у будь-який час.
 

Наші продукти і рішення допомагають компаніям в усьому світі прискорити і максимально полегшити обмін інформацією, підвищити якість та ефективність робочих процесів, встановити найвищий рівень безпеки.
 

Ми пишаємося тим, що портфоліо наших продуктів і рішень відповідає міжнародним екологічним стандартам. Ми постійно інвестуємо в дослідження та новітні розробки.

 

Ми — дослідники

Нас вабить невідоме і незвичне, тому ми створюємо технології, які роблять невидиме видимим. Ми знаємо, яким буде майбутнє, адже саме ми розробили модель цифрового робочого місця, яке допоможе компаніям працювати безпечно та ефективно. Ми змінюємо систему охорони здоров’я завдяки відеоаналізу, розпізнаванню зображень та автоматизації робочих процесів. Ми робимо революційні медичні відкриття і допомагаємо у боротьбі з найсерйознішими захворюваннями.

Наші цінності

Наші цінності

Цінності, що в нашій ДНК


Клієнтоорієнтованість, відкритість та чесність, відповідальність, інноваційність, інклюзивність та співпраця, натхненність - керуємося ними під час прийняття рішень, побудови бізнесу та формування відносин з партнерами. 


 

Наша історія

Наша історія

140-річний стартап

Трансформація - основа вашого успіху. Придивіться уважніше до нашої історії

Ми – це Konica Minolta

Ми – це Konica Minolta