Про KONICA MINOLTA

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, управління корпоративним контентом і професійним друком.


Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія).

Постачальник комплексних ІТ-послуг, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за рахунок автоматизації робочих процесів. Компанія також пропонує своїм клієнтам рішення й керовані послуги в області ІТ-інфраструктури та ІТ-безпеки, а також хмарних середовищ.

Сильний гравець на ринку професійної поліграфії, Konica Minolta пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології і програмне забезпечення й зарекомендувала себе як лідер ринку продуктивної поліграфії в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та в Африці понад десятиліття. У секторі охорони здоров’я Konica Minolta займається діджиталізацією клінічних робочих процесів і пропонує широкий спектр діагностичних рішень нового рівня.

Центр бізнес-інновацій у Лондоні й чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також науковими, промисловими та бізнес-партнерами.

Компанія Konica Minolta отримала престижну нагороду «Buyers Lab PaceSetter Award for Outstanding Serviceability 2018/2019» від Keypoint Intelligence за рішення, що поєднують «розумний сервіс з інтелектуальними технологіями».

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена ​​дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу й Африки. Завдяки майже 10 300 співробітникам (станом на квітень 2019 року) чистий обсяг продажів Konica Minolta Europe у 2018/19 фінансовому році склав понад 2,39 млрд євро.
 

Ми — дослідники

Нас вабить невідоме і незвичне, тому ми створюємо технології, які роблять невидиме видимим. Ми знаємо, яким буде майбутнє, адже саме ми розробили модель цифрового робочого місця, яке допоможе компаніям працювати безпечно та ефективно. Ми змінюємо систему охорони здоров’я завдяки відеоаналізу, розпізнаванню зображень та автоматизації робочих процесів. Ми робимо революційні медичні відкриття і допомагаємо у боротьбі з найсерйознішими захворюваннями.

Наші цінності

Наші цінності
Завдяки сучасним офісним технологіям і хмарному управлінню інформацією, мобільним і IТ послугам, наша історія — це яскраві приклади створення продуктів і сервісів, необхідних для впровадження інновацій і забезпечення можливості роботи з будь-якого місця у будь-який час.

Наші продукти і рішення допомагають компаніям в усьому світі прискорити і максимально полегшити обмін інформацією, підвищити якість та ефективність робочих процесів, встановити найвищий рівень безпеки.

Ми пишаємося тим, що портфоліо наших продуктів і рішень відповідає міжнародним екологічним стандартам. Ми постійно інвестуємо в дослідження та новітні розробки.

 

Цінності, що в нашій ДНК


Клієнтоорієнтованість, відкритість та чесність, відповідальність, інноваційність, інклюзивність та співпраця, натхненність - керуємося ними під час прийняття рішень, побудови бізнесу та формування відносин з партнерами. 


 

Наша історія

Наша історія

140-річний стартап

Трансформація - основа вашого успіху. Придивіться уважніше до нашої історії

Ми – це Konica Minolta

Ми – це Konica Minolta