Аутсорсинг друку

Зосередьтеся на своєму бізнесі, а керування інфраструктурою друку довірте нам

Оптимізація та аутсорсинг інфраструктури друку дає змогу підвищити ефективність до 30%


А також перейти від капітальних до операційних витрат, звести до мінімуму простої обладнання, звільнити співробітників від непрофільних технічних завдань, поліпшити якість друку у своєму офісі та підняти на новий рівень питання безпеки.ож перейти від капітальних до операційних витрат, мінімізувати простої, звільнити співробітників від непрофільних технічних завдань, поліпшити якість друку в своєму офісі та підняти на новий рівень питання безпеки.

Здебільшого в компаніях парк друкованих пристроїв — це неуніфікована структура, що складається з пристроїв друку та сканування, які не налаштовуються відповідно до вимог та не дають змогу компанії відповідати швидко мінливим вимогам бізнесу. Такі невпорядковані структури перешкоджають підвищенню ефективності організації.

Завдання, пов'язані з адмініструванням інфраструктури, та рішення інцидентів з обладнанням зазвичай виконуються дуже довго. Співробітники часто не можуть зосередитися на своїх основних обов'язках, що призводить до марної трати часу і грошей. Послуги оптимізації інфраструктури друку допоможуть вам в підвищенні ефективності всіх процесів в області друку і сканування.
 

Чи стикалися ви зі схожими складнощами?

 

Неконтрольовані витрати на друк та підтримку інфраструктури друку

Надмірна кількість персональних пристроїв для друку

«Зоопарк» техніки різних вендорів

Втрата документів через необережність

Відсутність контролю процесів друку та копіювання

Територіально розподілена команда

Здебільшого в компаніях інфраструктура друку неуніфікована. Вона містить у собі принтери, сканери та БФП, які не пов'язані між собою та не відповідають сучасним стандартам ефективного робочого середовища. Така невпорядкованість негативно впливає на ефективність людей та компанії в цілому.

ІТ департаменти змушені адмініструвати інфраструктуру друку та власноруч усувати інциденти. Це займає багато часу та ресурсів. Працівники часто не можуть зосередитися на своїх основних обов'язках, що призводить до марної трати часу і грошей. Рішення Konica Minolta для оптимізації інфраструктури друку допоможуть вам покращити всі процеси в компанії, у які залучений документ.
 

Чи стикалися ви зі схожими труднощами?

Рішення

Рішення

Друк із кількох місць

Dispatcher Paragon – це гнучкий набір модулів, який можна налаштувати для покращення ефективності мережі ваших друкарських пристроїв. Набір дає вам змогу вибирати з широкого асортименту складових, необхідних для створення ідеального рішення відповідно до потреб вашої компанії. Модулі Dispatcher Paragon можна використовувати, щоб подавати й виконувати друкарські завдання у будь-якій точці світу, створювати звіти про послуги друку з діаграмами й таблицями, максимально підвищити рівень захисту мережі своїх друкарських пристроїв, попередньо визначити призначення сканованих документів, обмежити несанкціонований доступ до конфіденційних документів і заощадити кошти за допомогою окремих правил для здійснення друку.

Обладнання
hardware icon
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Dispatcher Paragon

Програмне забезпечення Dispatcher Paragon складається з широкого набору послуг із гнучкими варіантами ліцензування. Ви можете вільно вибрати тільки ті модулі, які стануть корисними для вас, суттєво знизивши витрати на використання, оскільки не платитимете за функції, якими не користуєтеся. Dispatcher Paragon – це програмне забезпечення для централізованого друку, яке ідеально підійде для маленьких підприємств і міжнародних компаній.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Чому оптимізація та аутсорcинг друку від Konica Minolta?


 

Перехід від CAPEX до OPEX. Скорочення витрат до 30%. Контроль витрат на друк

Покращена безпека та наявність правил

Гарантовані єдині параметри сервісу для ІТ інфраструктури та інфраструктури друку

Ефективний документообіг і миттєвий доступ до даних

Єдина точка входу з усіх питань друку для замовників

Відстеження всіх операцій, контроль несанкціонованого використання

Управління документообігом. Оцифровка, адресація, архівація документів

Кастомізація й індивідуальна розробка рішень під задачі замовників будь-яких галузей

Нам вже довіряють

Нам вже довіряють

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Якщо вас зацікавило рішення, заповніть форму та ми обов'язково з вами зв'яжемося

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie