Інструменти

Набір інструментів для цифрового робочого місця

7 ключових інструментів для розумної організації робочого місця

29.09.2021
4 хв 4 хв
Ключові слова
Зміст
Пандемія безумовно прискорила необхідність компаній створювати стратегію цифрової трансформації. І багато компаній скористалися можливістю оцінити, як саме вони можуть підвищити ефективність роботи шляхом використання цифрових технологій і нових бізнес-моделей для стимулювання організаційних змін. Інтегруючи новітні технології, як-от засоби комунікації та спільної роботи, системи для управління документами та даними та аутсорсингу послуг з управління контентом, інтелектуальне підключене робоче місце (ICW) руйнує комунікаційні бар'єри, дозволяючи вам змінити досвід ваших клієнтів, сприяючи ефективності, інноваціям та росту. Ключ до успіху лежить в ефективній реалізації стратегії цифрової трансформації, здатної привести до справжніх змін.

Цифрове мислення

Функції цифрового робочого місця залишаються не змінними: всі роблять те, що робили завжди: збирають, обробляють та обмінюються інформацією. Але з ростом цифровізації замість розмови віч-на-віч в коридорі співробітники можуть домовитися зустрітися у віртуальній кімнаті для відеодзвінка або написати короткі повідомлення в чаті. Керівники проєктів можуть занотовувати результати своєї роботи безпосередньо на робочій платформі, створювати "картки" з проблемами клієнтів і запитами на розробку продукції, проводити наради в режимі онлайн. Працівники адміністрації, спеціалісти з роботи з клієнтами та співробітники відділу продажів... будь-хто також може знайти цифрові послуги для своїх повсякденних процесів.

Це не повинно нас дивувати — багато хто з нас вже працюють в цифровому форматі. Різниця в тому, що ми вже починаємо мислити по-цифровому. Наприклад, трансформація світу праці також надає можливість для розробки стратегій і підтримки Цілей сталого розвитку Порядку денного ООН на період до 2030 року. Якщо ми будемо робити менше ділових поїздок, а великі офіси зменшаться в розмірах, це може зробити значний внесок в скорочення викидів CO2 і захист нашого довкілля.

Технології: набір інструментів для цифрової трансформації

Для середнього бізнесу вимоги IT-середовища для цифрової трансформації, такі як створення нової інфраструктури або масштабування наявних систем, можуть виявитися надзвичайно складними. Такі компанії, як правило, не мають у своєму штаті необхідних фахівців, тому їм доводиться вдаватися до послуг зовнішніх спеціалістів, які можуть надати не тільки весь спектр продуктів і рішень, а й повне обслуговування і підтримку. Аналогічно, багато великих організації стикаються з проблемою зберігання документів в картотеках в офісі при віддаленій роботі.

Саме тут можуть допомогти постачальники керованих послуг, такі як Konica Minolta. Ми можемо надати вам цифрові інструменти та технології, які необхідні вашим співробітникам для виконання їхньої роботи, з урахуванням особливостей кожної галузі. Ми вважаємо, що створити інтелектуальне підключене робоче місце можна, якщо ви володієте компетенцією в семи ключових областях:

  • ХМАРНІ ПОСЛУГИ: Технологія хмарних обчислень лежить в основі цифрової трансформації, надаючи людям свободу і гнучкість для роботи з будь-якого місця без необхідності запуску та обслуговування власної інфраструктури.
  • ПОСЛУГИ БЕЗПЕКИ: Безпека підтримує і забезпечує цифровізацію, допомагаючи підприємствам будувати свою цифрову зрілість, базуючись на безпечних технологій.
  • КЕРОВАНІ ІТ-ПОСЛУГИ: Забезпечує, що системи компанії завжди оновлюються та є цілком безпечними, безшумно працюючи у фоновому режимі, гарантуючи при цьому, що дані компанії ніколи не будуть втрачені, що сприяє безперервності бізнесу і побудові цифрової зрілості.
  • КЕРОВАНІ ПОСЛУГИ ЗАСТОСУНКІВ: Надає компаніям легкий доступ до цілого ряду різних програм і застосунків для забезпечення виконання операцій.
  • ПОСЛУГИ З УПРАВЛІННЯ РОБОЧИМИ ПРОЦЕСАМИ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ: Спрощені, але потужні процеси документообігу дозволяють підприємствам працювати більш ефективно, а функції та мобільні можливості, що налаштовуються під вимоги компанії забезпечують гнучкість і зручність роботи. Моніторинг та відстеження робочих процесів забезпечує їх підтримку і високу продуктивність. Системи управління приходять на допомогу організаціям, які просунулися далі ранніх стадій цифровий трансформації та прагнуть отримати повноцінне уявлення про документи та дані в сукупності.
  • ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЄЮ: Оцифрування документообігу підвищить ефективність робочого процесу, поліпшить зберігання, безпеку і відповідність нормативним вимогам внаслідок використання інтелектуальної автоматизації та роботизованої автоматизації процесів (RPA); маршрутизація оцифрованих документів за допомогою автоматизованих робочих процесів скорочує терміни обробки та введення даних.
  • КЕРОВАНІ ПОСЛУГИ ДРУКУ: Турбота про всю інфраструктуру друку і сканування, що поєднує консультаційні послуги, впровадження апаратного і програмного забезпечення та організацію робочого процесу.

У більшості організацій посилення можливостей в цих семи категоріях буде підтримувати способи спілкування, співпраці, підключення та надання послуг. Занадто часто організації впроваджують ці інструменти ізольовано один від одного, не спираючись на цілісну стратегію цифровий трансформації. Щоб розв'язувати цю проблему, зверніться до наших експертів з впровадження інтелектуального підключеного робочого місця, які зможуть приділити час створення стратегії цифрової трансформації, чітко сформулюють ваші бізнес-цілі та направлять розвиток вашого бізнесу у правильному напрямку.


Оригінальну статтю наших колег із США ви можете знайти за посиланням.

Дайджест